Problemy s Avicularia versicolor

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
miso40
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 1. Júla 2015, 10:27
Problemy s Avicularia versicolor

Príspevok od užívateľa miso40 » 1. Júla 2015, 10:49

Zdravim s chovom vtackarov mam slabe skusenosti. Vo februari som si kupil aviculariu versicolor tesne po zvleku,vsetko bolo v poriadku na potravu bola agresivna len ze niekedy v marci zacala odmietat potravu presiel takto mesiac,dva a stale nic ani sa nezvliekla. Zvliekla sa 20.6. Preslo par dni a dal som jej cvrcka stale odmietala potravu,uz od vtedy preslo 13 dni a stale nic hodim jej cvrcka je pri nom a nic,vizera to tak akoby sa ho bala alebo za te 4 mesiace zabudla ako vizera potrava a je taka dezorientovana a niekedy ju vidavam ako je na substrate a uklada si nohy pod seba akoby mala skapat a uz sa nezdrziava v jej pavucinovom hniezde iba niekedy. A este mal som taky problem ze sa mi v pohari vyskitla plesen ale odstranil som ju hned. Poradte co snou?

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:
Re: Problemy s avicularia versicolor

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 1. Júla 2015, 16:10

miso40 napísal:Zdravim s chovom vtackarov mam slabe skusenosti. Vo februari som si kupil aviculariu versicolor tesne po zvleku,vsetko bolo v poriadku na potravu bola agresivna len ze niekedy v marci zacala odmietat potravu presiel takto mesiac,dva a stale nic ani sa nezvliekla. Zvliekla sa 20.6. Preslo par dni a dal som jej cvrcka stale odmietala potravu,uz od vtedy preslo 13 dni a stale nic hodim jej cvrcka je pri nom a nic,vizera to tak akoby sa ho bala alebo za te 4 mesiace zabudla ako vizera potrava a je taka dezorientovana a niekedy ju vidavam ako je na substrate a uklada si nohy pod seba akoby mala skapat a uz sa nezdrziava v jej pavucinovom hniezde iba niekedy. A este mal som taky problem ze sa mi v pohari vyskitla plesen ale odstranil som ju hned. Poradte co snou?
ako si na tom s vlhkostou? avicularie ju chcu trocha vacsiu ... mozno pouvazuj nad napajackou
13dni po zvleku odmietanie potravy nieje nic vynimocne...aka je ta versina velka?
plesne su dosledok nedobreho vetrania
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

miso40
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 1. Júla 2015, 10:27
Re: Problemy s Avicularia versicolor

Príspevok od užívateľa miso40 » 6. Júla 2015, 12:40

No teraz to vlhcim tak po 3 alebo 4 dnoch alebo ked vidim ze substrat visicha tak navlhcim a je velka okolo 6 cm a rozpatim noh


Napísať odpoveď