Lasiodora parahybana nežere

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Jika
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20. Apríla 2016, 11:58
Lasiodora parahybana nežere

Príspevok od užívateľa Jika » 20. Apríla 2016, 12:07

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o radu, mame doma okrem iných lasiodoru p. samicu cca 2 ročnú. Zhruba od októbra nechce žrať, v oktobri sme sa stahovali takze sme ju previezli do noveho, ale zhruba mesiac aj v novom byte zrala a nebol ziaden problem, je už dosť velka posledny zvlek bol tusim okolo augusta. V oktobri zjedla mys a odvtedy nic, beha v pohode, chodi aj do misky s vodou ale ked jej hodime cvrcka tak kludne moze behat aj po nej a vobec ju nezaujima, skusali sme jej davat aj holicatko ale ani to ju nezaujimalo. Zadnu cast ma dost vysuchanu uz dlho, ale zatial sa ani nezvliekla ani nic.
Sice si chodi po terarku ako keby nic ale mne to pride prilis dlha doba aby nejedla ked ma moznost.

Viete mi nejak poradit alebo to aspon objasnit ? :)

Ď


Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora parahybana nežere

Príspevok od užívateľa Sceptic » 20. Apríla 2016, 17:51

Ahoj posli prosim jej foto ci to nie je nahodou samec, respektivne v akej je kondicii.

Jika
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20. Apríla 2016, 11:58
Re: Lasiodora parahybana nežere

Príspevok od užívateľa Jika » 20. Apríla 2016, 21:27

Sceptic napísal:Ahoj posli prosim jej foto ci to nie je nahodou samec, respektivne v akej je kondicii.
Waw no neverim ze mi niekto aj normalne odpovedal. ĎAKUJEM! Zajtra ju cvaknem a poslem to sem, ale podla toho co som videla ako vyzeraju samce a samice tak by to mala byt samica aj sme ju s tym kupovali ze to je samica.

Inak temy som som prestudovala ale velka vacsina z toho bolo ako nejedli tyzden, dva, mesiac, co si myslim ze je rozdiel oproti pol roku !
Ano chapem ze tu je sto rovnakych otazok ale pokial to niekoho obtazuje na take odpovedat tak nechapem ze vas neobtazuje napisat ako to tu uz bolo....
Napisala som konkretnu situaciu, aj o tom ze sme ju premiestnovali, co a kedy jedla naposledy, kolko ma aj aky to je druh.

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora parahybana nežere

Príspevok od užívateľa Sceptic » 20. Apríla 2016, 21:39

Ahoj ked budes robit foto zameraj sa na pedipalpy, abdomen "tu vysuchanu cast". Ak je ma abdomen vacsi ako hlavohrud mala by byt v pohode. To, ze nezere polroka nie je optimalne ale ani zivot ohrozujuce. Dospele jedine vyzdrzia bez jedla dlhsiu dobu. Skus zmenu potravy - svaby, zophobasy, zmenu teploty, vlhkosti.


Napísať odpoveď