Problem s Grammostola rosea

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 12. Decembra 2007, 07:46

aha ok a myslim si ze na vyne bol ten sadrokarton lebo som ho dal prec a zacala vyliezat s urytu
Brachypelma smithi
Brachypelma albopilosum

Užívateľov profilový obrázok
terno
skúsený chovateľ
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 17. Novembra 2006, 07:44
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa terno » 12. Decembra 2007, 15:43

s tych fotografii je to pomerne zle vidiet ale ak je to co si myslim pomoze uz len mraznicka........ Pavuk stahuje nohy pod seba a chodi tak cudne knisavo????
facebook: Marek Terno
Obrázok

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 12. Decembra 2007, 15:48

Presne toto robi aj moja prahaybana lenze ovela menej poslednu dobu pozorujem ako si dava jednu nohu podseba alebo dve viac nie hmm co to moze byt ?? inac ma na abdomene taku bielu skvrnu co to moze byt ???
jop parahybanka 9 zvl.... :))))a dalsie pavuciky
Kosice

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 12. Decembra 2007, 15:49

Presne toto robi aj moja prahaybana lenze ovela menej poslednu dobu pozorujem ako si dava jednu nohu podseba alebo dve viac nie hmm co to moze byt ?? inac ma na abdomene taku bielu skvrnu co to moze byt ??? ako jak sa zvliekala tak dve abo tri dni po zvleku som u nej spozoroval tu bielu skrvnu a stale ked sa jej zvecsi abdomen zvecsi sa jej aj skvrna co to moze byt ???
jop parahybanka 9 zvl.... :))))a dalsie pavuciky
Kosice

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 13. Decembra 2007, 08:22

terno napísal:s tych fotografii je to pomerne zle vidiet ale ak je to co si myslim pomoze uz len mraznicka........ Pavuk stahuje nohy pod seba a chodi tak cudne knisavo????
jak cudne knisavo ? ne newiem chodi v celku normalne ale vacsinou nechdi ... a nemoze byt priotraveny ? lebo jeden cas som mal ako kryt na terarko sadrokarton ale dal som ho predvcerom prec ... tak dufam ze to prezije ... to akoze ked si zacne davat nohy pod seba tak uz sa s toho nedostane ?
Brachypelma smithi
Brachypelma albopilosum

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 13. Decembra 2007, 08:36

miki1571 napísal:
terno napísal:s tych fotografii je to pomerne zle vidiet ale ak je to co si myslim pomoze uz len mraznicka........ Pavuk stahuje nohy pod seba a chodi tak cudne knisavo????
jak cudne knisavo ? ne newiem chodi v celku normalne ale vacsinou nechdi ... a nemoze byt priotraveny ? lebo jeden cas som mal ako kryt na terarko sadrokarton ale dal som ho predvcerom prec ... tak dufam ze to prezije ... to akoze ked si zacne davat nohy pod seba tak uz sa s toho nedostane ?
miki, miki ... ty a to tvoje vymyslanie. Stale si nedas povedat. Sadrokarton ... o tom tu uz bola dlha debata ktora aj tak nikam neviedla. Stale chces aby ti niekto poradil, ak ti poradi, urobis to aj tak podla seba... Keby si menej pisal, viacej rozmyslal a dal na rady chovatelov ktory toho uz maju za sebov trosicku viacej ako ty mohol si dnes byt uz uplne inde v chove...

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 13. Decembra 2007, 16:26

PiXeL napísal:
miki1571 napísal:
terno napísal:s tych fotografii je to pomerne zle vidiet ale ak je to co si myslim pomoze uz len mraznicka........ Pavuk stahuje nohy pod seba a chodi tak cudne knisavo????
jak cudne knisavo ? ne newiem chodi v celku normalne ale vacsinou nechdi ... a nemoze byt priotraveny ? lebo jeden cas som mal ako kryt na terarko sadrokarton ale dal som ho predvcerom prec ... tak dufam ze to prezije ... to akoze ked si zacne davat nohy pod seba tak uz sa s toho nedostane ?
miki, miki ... ty a to tvoje vymyslanie. Stale si nedas povedat. Sadrokarton ... o tom tu uz bola dlha debata ktora aj tak nikam neviedla. Stale chces aby ti niekto poradil, ak ti poradi, urobis to aj tak podla seba... Keby si menej pisal, viacej rozmyslal a dal na rady chovatelov ktory toho uz maju za sebov trosicku viacej ako ty mohol si dnes byt uz uplne inde v chove...


uz tam mam sklo ako dlho trva asi kym sa zotavi s otravenia ? alebo vobec mohol sa otravit zo sadrokartonu ? podla teba ?
Brachypelma smithi
Brachypelma albopilosum

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 13. Decembra 2007, 16:31

miki1571 napísal:
PiXeL napísal:
miki1571 napísal: jak cudne knisavo ? ne newiem chodi v celku normalne ale vacsinou nechdi ... a nemoze byt priotraveny ? lebo jeden cas som mal ako kryt na terarko sadrokarton ale dal som ho predvcerom prec ... tak dufam ze to prezije ... to akoze ked si zacne davat nohy pod seba tak uz sa s toho nedostane ?
miki, miki ... ty a to tvoje vymyslanie. Stale si nedas povedat. Sadrokarton ... o tom tu uz bola dlha debata ktora aj tak nikam neviedla. Stale chces aby ti niekto poradil, ak ti poradi, urobis to aj tak podla seba... Keby si menej pisal, viacej rozmyslal a dal na rady chovatelov ktory toho uz maju za sebov trosicku viacej ako ty mohol si dnes byt uz uplne inde v chove...


uz tam mam sklo ako dlho trva asi kym sa zotavi s otravenia ? alebo vobec mohol sa otravit zo sadrokartonu ? podla teba ?
ludom ako tebe vobec nepatria pavuky ani ine zivocichy do ruk

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 13. Decembra 2007, 17:49

miki1571 napísal:
PiXeL napísal:
miki1571 napísal: jak cudne knisavo ? ne newiem chodi v celku normalne ale vacsinou nechdi ... a nemoze byt priotraveny ? lebo jeden cas som mal ako kryt na terarko sadrokarton ale dal som ho predvcerom prec ... tak dufam ze to prezije ... to akoze ked si zacne davat nohy pod seba tak uz sa s toho nedostane ?
miki, miki ... ty a to tvoje vymyslanie. Stale si nedas povedat. Sadrokarton ... o tom tu uz bola dlha debata ktora aj tak nikam neviedla. Stale chces aby ti niekto poradil, ak ti poradi, urobis to aj tak podla seba... Keby si menej pisal, viacej rozmyslal a dal na rady chovatelov ktory toho uz maju za sebov trosicku viacej ako ty mohol si dnes byt uz uplne inde v chove...


uz tam mam sklo ako dlho trva asi kym sa zotavi s otravenia ? alebo vobec mohol sa otravit zo sadrokartonu ? podla teba ?
pavuk sa tazko otravi pretoze sadrokarton nepoziera... To bude sposobene neodbornym pristupom, lahkovaznostou alebo zle podminky v terariu. Skus sa poradit s niekym v tvojom okoli kto chova pavuky pripadne sa pouc s chyb ake produkujes. Neviem ako si sa dal na chov a aku literaturu si si precital o chove pavukov. Nie je tazke chovat pavuka ale je tazke chovat ho v podmienkach ake on potrebuje.

Zakladom uspechu v chove je disponovat dostatkom hodnovernych informacii o zivote pavuka a jeho sposobe zivota ci o jeho biotope.

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 13. Decembra 2007, 18:45

Bol si uz dakedy opity? Ak nemas na to vek tak si urcite dakedy videl troska viac opiteho clovek tak asi tak trackavo myslel terno. Proste sa nepohybuje ako pavuky ktorym nic nie je ale tackavo nohy dava kade tade berie ju dostran atd

S uhlasim tebe nie ze nedat ziadneho zivociych ale ani bicykel by som ti nedal do ruky. Vies ako je to prislovie Ako hadzat hrach o stenu teba to presne vystihuje si presny maskot tohto prislovia.

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 13. Decembra 2007, 19:06

OMFG.Cala táto tema mi pripadá ako jeden velky žart,lebo predstava,že by jeden človek sám o sebe podával skutočne takéto výkony je asi takmer nerealna.

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 13. Decembra 2007, 19:44

Dudo napísal:OMFG.Cala táto tema mi pripadá ako jeden velky žart,lebo predstava,že by jeden človek sám o sebe podával skutočne takéto výkony je asi takmer nerealna.
mozno si z nas striela nejaky skuseny chovatel :lol:

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 14. Decembra 2007, 18:00

miki1571 napísal:
terno napísal:s tych fotografii je to pomerne zle vidiet ale ak je to co si myslim pomoze uz len mraznicka........ Pavuk stahuje nohy pod seba a chodi tak cudne knisavo????
jak cudne knisavo ? ne newiem chodi v celku normalne ale vacsinou nechdi ... a nemoze byt priotraveny ? lebo jeden cas som mal ako kryt na terarko sadrokarton ale dal som ho predvcerom prec ... tak dufam ze to prezije ... to akoze ked si zacne davat nohy pod seba tak uz sa s toho nedostane ?
:lol: neviem čím to je ale predtým tu takéto prispevky neboli..
predtým ako sa niekto zaregistruje by mal prv spraviť test ,a podla toho by sa ukazalo či môže prispievať,alebo radšej iba čítať :evil:

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 14. Decembra 2007, 18:09

arsen8 napísal:neviem čím to je ale predtým tu takéto prispevky neboli..
predtým ako sa niekto zaregistruje by mal prv spraviť test ,a podla toho by sa ukazalo či môže prispievať,alebo radšej iba čítať
podla mna vyborny napad :!:

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 14. Decembra 2007, 18:11

Forum je urcene vsetkym a len na vas zalezi ci budete odpovedat alebo nie. Podobny test teda urcite nie. Aj ked suhlasim, ze toto je aj na mna moc specificky pripad :D .

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 15. Decembra 2007, 13:20

CO zle robim sak som mu ten sadrokarton dal preco co ste mi hovorili ze ho mam dat prec tak tam mam teraz sklo ... vymenil som mu substrat ... tak nechapem co vam vadi ? pls vysvetlenie ... :P
Brachypelma smithi
Brachypelma albopilosum


Napísať odpoveď