Problem s Grammostola rosea

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 25. Októbra 2007, 13:49

Pozri si inzerciu na lasiodore, niekto tam ponuka 6zv.

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 25. Októbra 2007, 14:23

ja viem kukal som to uz ale tak chcem si to kupit od niekoho z ba ...

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 25. Októbra 2007, 14:30

Jak keby to nebolo jedno ? Ci myslis ze len blavaci maju cool zvierata ? :D Hehe, ale nie, nezacnem tu sirit antiBA myslienky. Vsak ten clovek to da do autobusu, dohodnete sa, budes v urcitu hodinu na stanici, zoberies si balicek od sofera autobusu co ide z kosic a nemas problem. Este jednoduchsie ako od nejakeho blavaka .... nemusis ho pozvat na pivo :D

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 25. Októbra 2007, 15:53

miki1571 napísal:ja viem kukal som to uz ale tak chcem si to kupit od niekoho z ba ...

nazdar
Nerad kritizujem ale musim.Este nedavno si tu daval pavukovi karton ako kryt na terarium,o pavukoch vies minimum a doteraz som u teba nevidel niaku snahu o to aby si si o nich nieco zistil ale ty sa tu stale len pytas blbosti.Cela lasiodora.sk je prepchata informaciami o tom ako spravne chovat pavuky ale ty nic.Takze rada : Citaj,citaj.citaj! precitaj si aj to co nepotrebujes urcite sa ti to bude do buducna hodit.Takze si najprv radsej kup niaku knihu napr od Volker von Wirtha nez by si si mal kupit niakeho pavuka o ktorom nevies nic.To je vsetko z mojej strany.
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 25. Októbra 2007, 20:55

gryf napísal:nazdar
Nerad kritizujem ale musim.Este nedavno si tu daval pavukovi karton ako kryt na terarium,o pavukoch vies minimum a doteraz som u teba nevidel niaku snahu o to aby si si o nich nieco zistil ale ty sa tu stale len pytas blbosti.Cela lasiodora.sk je prepchata informaciami o tom ako spravne chovat pavuky ale ty nic.Takze rada : Citaj,citaj.citaj! precitaj si aj to co nepotrebujes urcite sa ti to bude do buducna hodit.Takze si najprv radsej kup niaku knihu napr od Volker von Wirtha nez by si si mal kupit niakeho pavuka o ktorom nevies nic.To je vsetko z mojej strany.
uz som si to prestudoval ... :) a kupil som si aj knihu presne tu co si napisal co predavaju aj v auparku v knihkupectve :) precital som celu anachromaniu :D takze uz viem dostatocne mnozstvo podla mna o pavukoch ja sa len pytam na nazor druhych chcem len vediet co si o tom ludia myslia a ich nazor ...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 25. Októbra 2007, 22:28

miki1571 napísal: kupil som si aj knihu presne tu co si napisal co predavaju aj v auparku v knihkupectve :) precital som celu anachromaniu :D takze uz viem dostatocne mnozstvo podla mna o pavukoch ja sa len pytam na nazor druhych chcem len vediet co si o tom ludia myslia a ich nazor ...
podla teba. Dostatocne mnozstvo inf. nemaju ani popredny arachnologovia sveta. Lebo tato zaluba je fascinujuca nielen koly tomu ze : " mam doma pavuka" ale koly tomu ze je stale co skumat, objavovat, pozorovat a pod. Je to neprebadana oblast co sa tyka vedy, prirody , ekosystemov, zivotnych prejavou, spravania sa a ake miesto maju v evolucii a preco ... . To je len zlomok veci co mozes na pavukovy skumat, pzorovat, vidiet, rozmyslat , hladat odpovede ... .
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 27. Októbra 2007, 14:23

este by som sa chcel oyptat ze ci mozem dat G.rosea ako podlahu cisty lignocel ? :P

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 27. Októbra 2007, 14:27

Caw
Nehovori sa podlaha ale podklad.A ano mozes,popripadne ho mozes zmiesat s raselinou ale nieje to podmienka.
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SeBra » 27. Októbra 2007, 19:00

miki1571 napísal:este by som sa chcel oyptat ze ci mozem dat G.rosea ako podlahu cisty lignocel ? :P
na tvojej otazke vidiet ze este stale si si neprestudoval ani tie najzakladnejsie veci, ktore su pre teba ako zaciatocnika velmi dolezite. Stale cakas ze ti kazdy odpovie na vsetko, bez tvojho usilia si do tej tvojej hlavy nieco vtlct!!! ..keby kazdy daval podobne otazky, tak toto forum urcite zanikne a ja sa sam sebe cudujem, ze vobec odpisujem na tvoj prispevok :?

Lukas
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16. Februára 2006, 21:13

Príspevok od užívateľa Lukas » 28. Októbra 2007, 13:29

Miki, niekde nizsie som cital ze mas 18, ale tie otazky...no nehnevaj sa ale soplave 10rocne decko ma viac rozumu...a ked na toto forum pises iba kvoli zabave, tak vypni PC a chod sa hrat von na indianov...uz iba keby si si precital FAQ tak si sa nemusel na nic pitat...

Užívateľov profilový obrázok
>raDex<
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 18. Decembra 2006, 12:57
Bydlisko: ČR Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa >raDex< » 28. Októbra 2007, 13:42

:!: divim se ze moderatot tuto temu nesmazal, vsechny dotazy sou v uplne jine sekci a souhlasim s tim, ze kdybys trosku pouvazoval a dal si sam nejakou praci kdyz uz chces chovat sklipkana, tak vsechno najdes sam bez cizi pomoci, nehlede na to ze ti je 18 let :!:
Často píšu bez diakritiky, omlouvám se.
[ >raDex< ]

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 31. Októbra 2007, 07:46

preco je G.rosea zarzu taka agresivna ? ked som ju kupil tak nebola a neskor napr. teraz len vopcham ruku alebo pravitko do terarka a uz ma obrany postoj a skace...:(

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 31. Októbra 2007, 07:48

miki1571 napísal:preco je G.rosea zarzu taka agresivna ? ked som ju kupil tak nebola a neskor napr. teraz len vopcham ruku alebo pravitko do terarka a uz ma obrany postoj a skace...:(
je to pavuk !!! nie skrecok ...

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 31. Októbra 2007, 08:03

ja viem :D ja len hovorim ze predtym taka nebola a teraz hej ci to nemoze byt tym ze si ide zvliekat ...

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 31. Októbra 2007, 09:52

nazdar
Dam ti radu: Uz nikdy si nekupuj pavuka,kup si maximalne len gumeneho s tvojim pristupom k praci a zistovaniu informacii.Za celu dobu si si nezistil nic, ledva si si precital co ti ostatny napisali len si meles svoje.Vseci ti hovoria daj mu sklo ako vrchnak ale ty mu das karton, potom co ta kazdy skritizuje, mu das ako ty hovoris "dalsiu haľuz" cize sadrokarton.Co bude nabuduce sadra? beton? :?


Tak sa uz konecneZOBUĎ a zacni normalne premyslat.Lasiodora.sk je prepchata mnozstvom informacii. :?
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

van_bilderass
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 21. Augusta 2007, 10:35
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa van_bilderass » 31. Októbra 2007, 09:55

miki1571 napísal:ja viem :D ja len hovorim ze predtym taka nebola a teraz hej ci to nemoze byt tym ze si ide zvliekat ...
Naco mu tam pchas pravitko?!
Naco mu tam pchas ruku?!

Asi ti stale nedoslo ze pavuk nie je klasicke domace zviera ako morca alebo macka...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 31. Októbra 2007, 16:05

Ten pavuk ma asi viac rozumu ako ty a nechce ta ani citit a chce ist od teba prec :lol: , Tak ako povedal gryf .... vstaaavat stara mama , je cas otvorit ocicka:shock: a vnimat realny svet... :wink:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
>raDex<
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 18. Decembra 2006, 12:57
Bydlisko: ČR Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa >raDex< » 31. Októbra 2007, 20:19

ja to vidim jinak.. kup si herculesa a pak tam ruce davaj jak se ti bude chtit
pak prijdes na to co to vlastne vubec je takovy sklipkan
Často píšu bez diakritiky, omlouvám se.
[ >raDex< ]

mrhyde
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 21. Februára 2007, 18:56
Bydlisko: trnava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mrhyde » 2. Novembra 2007, 22:04

Alebo si kup neaku poecilotheriu a tej daj ruku do terarka :lol:

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 2. Novembra 2007, 22:20

ano ja som tam pchal ruku preto ze som jej vymienal nadrz s vodou ...

van_bilderass
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 21. Augusta 2007, 10:35
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa van_bilderass » 4. Novembra 2007, 13:16

miki1571 napísal:ano ja som tam pchal ruku preto ze som jej vymienal nadrz s vodou ...
...a pravitko urcite preto aby su ju zmeral...

a namiesto nadrze s vodou by som ti odporucil napr. kameninovu misku

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 7. Novembra 2007, 16:09

chcel by som sa opytat ze ked mi pavuk g.rosea nezral uz 12 dni ci mu tam mam stale davat potravu ...

mrhyde
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 21. Februára 2007, 18:56
Bydlisko: trnava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mrhyde » 7. Novembra 2007, 16:12

miki1571 napísal:chcel by som sa opytat ze ked mi pavuk g.rosea nezral uz 12 dni ci mu tam mam stale davat potravu ...
Si robis srandu stou otazkou co? :shock:

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 7. Novembra 2007, 16:15

ale tak vies mozno sa ide zvliekat tak mu tam zbytocne budem davat cvrcky

Užívateľov profilový obrázok
M150
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 6. Apríla 2007, 10:51
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od užívateľa M150 » 7. Novembra 2007, 18:06

Ked to vies tak na co sa pytas ? :idea:


Napísať odpoveď