mam problem ide o moju cca 6zv acanthoscuria antilensis

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
feri
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 12. Apríla 2007, 22:52
Bydlisko: stara lubovna
mam problem ide o moju cca 6zv acanthoscuria antilensis

Príspevok od užívateľa feri » 23. Mája 2007, 23:39

na 2 pere po zv som zbadal ze lava koncatina sa nezvlekla a je o polovicu mensia oko ostatne co teraz???foto http://img.lasiodora.sk/show/a56499fa009c1 ... dddc0.jpeg

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 24. Mája 2007, 10:32

sa na mna nehnevaj ..... ale fotto je dost mizerne a rozmazane ......., skus urobit ostrejsiu fotku ......, a pokial pavuk nevykazuje zhorseny zdravotny stav, popripade "mu nic nie je" tak nechaj tak ......, ak by boli koncatiny velmi deformovane bolo by dobre ich odrstranit aby nedoslo ku komplikaciam pri dalsom zvliekani
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Avar
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 8. Februára 2007, 21:51
Bydlisko: Olomouc - CZ

Príspevok od užívateľa Avar » 25. Mája 2007, 15:44

tento problem se resil i live na chatu...jen dodam situace byla resena amputaci mozna spis i samovolnym odhozenim koncetiny...pavouk byl chycen za tu nepovedenou nohu a pri pohybu pavouka odpadla nebo byla utrzena (proste ji drapl za tu nohu a kdyz chtel zdrhnout tak noha zustala v pinzete)

Užívateľov profilový obrázok
feri
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 12. Apríla 2007, 22:52
Bydlisko: stara lubovna

Príspevok od užívateľa feri » 25. Mája 2007, 19:40

ano tak to bolo po chyteni pavuka som mu koncatinu chvylku podrzal a on mikanim sa tej koncatiny zbavyl a pavuk nema ziadne problemi a papa.diky vsetkym

Užívateľov profilový obrázok
feri
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 12. Apríla 2007, 22:52
Bydlisko: stara lubovna

Príspevok od užívateľa feri » 22. Júna 2007, 22:20

pavucik sa mi uz pred vcerom zvliekol a teraz si pobehuje veselo s bledastou koncatinou ale dari sa mu a je uz chvalabohu v pohode ese par zvlekou a bude uplne v poohode .drzte sa


Napísať odpoveď