smithi 1 zvlek

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
HnnbL
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 24. Októbra 2007, 14:36
Bydlisko: NZ,BA,Hurbanovo,KN,TT
Kontaktovať užívateľa:
smithi 1 zvlek

Príspevok od užívateľa HnnbL » 25. Októbra 2007, 23:05

mám Smithinu neviem kolkáty zvlek asi 2.v tele ma rozpetie asi 1cm.mam ju vo flaške od horčite má tam asi 3 cm rašeliny.hodim jej tam maleho cvrčka a on sa zaryje do zeme...čo mám robiť ?? ona si ho najde časom alebo čo ??

Lukas
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16. Februára 2006, 21:13

Príspevok od užívateľa Lukas » 25. Októbra 2007, 23:12

Co sa zaryje do zeme??? Cvrko si pavuk? V podstate to je jedno...kazdopadne vyber toho cvrka ked ho nechce a hod jej ho tam o tyzden..to uz urcite bude chciet...alebo sa bude mozno zvliekat!!! Podla toho co si napisal, tazko povedat...

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:
Re: smithi 1 zvlek

Príspevok od užívateľa FoXo » 25. Októbra 2007, 23:35

HnnbL napísal:mám Smithinu neviem kolkáty zvlek asi 2.v tele ma rozpetie asi 1cm.mam ju vo flaške od horčite má tam asi 3 cm rašeliny.hodim jej tam maleho cvrčka a on sa zaryje do zeme...čo mám robiť ?? ona si ho najde časom alebo čo ??
Nic cakat :) Pokial ho nezozere do dna tak cvrcka umrtvi a ak ani tak tak pockaj daky tyzden a zas ziveho tam daj.

Inak mam pocit ze ti admini napisu pekny odkaz typu prestuduj si poriadne forum a nerob zbytocne nove vlakna ktore uz existuju :)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA
Re: smithi 1 zvlek

Príspevok od užívateľa PiXeL » 25. Októbra 2007, 23:40

HnnbL napísal:mám Smithinu neviem kolkáty zvlek asi 2.v tele ma rozpetie asi 1cm.mam ju vo flaške od horčite má tam asi 3 cm rašeliny.hodim jej tam maleho cvrčka a on sa zaryje do zeme...čo mám robiť ?? ona si ho najde časom alebo čo ??
vsetko je na fore, alebo na stranke lasiodora, staci si sadnut a citat :)

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 26. Októbra 2007, 07:28

mne zase crcok ma male cvckata u parahybanky :D ani neviem ako bol tam dve dni a potom sa stratil myslel som si ze ho zozral a tak isly tyzdne a tyzdne a zrazu sa objavil aj s malymi cvrckami :D
jop parahybanka 9 zvl.... :))))a dalsie pavuciky
Kosice

HnnbL
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 24. Októbra 2007, 14:36
Bydlisko: NZ,BA,Hurbanovo,KN,TT
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa HnnbL » 26. Októbra 2007, 10:21

no myslel som cvrčka že sa zaryje...ale teraz ako kukám aj pavuk si vyhrabal noru a aj on tam kvasí :)

Užívateľov profilový obrázok
leon33
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 7. Apríla 2007, 12:48
Bydlisko: Klenovec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa leon33 » 27. Októbra 2007, 10:21

Aký je ten cvrček velký :?: Nemal by byt večší ako abdomen/zadoček/ pavúka,lebo je možné ze je pre neho velký a pavúk vôbec nezaútočí.Aj ked niektoré druhy si trúfnu aj na 2x večšiu korisť ako sú sami :D .
XXX

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 27. Októbra 2007, 11:51

:) ked mas taky problem a bojis sa o pavuka ze si nevezme tak tam nechaj cez noc rozstrihnuteho cerva alebo cvrcka ... a cvrcek by mal byt mas 2x vacsi ako pavuk uz som zazil aj to ze smithina sa zakusla cvrckovi do zadku a cicala a ten ju nosil po tera :)

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 28. Októbra 2007, 15:37

lol cvabo :D
jop parahybanka 9 zvl.... :))))a dalsie pavuciky
Kosice


Napísať odpoveď