Menšia Starosť

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Aziel
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14. Novembra 2007, 11:24
Menšia Starosť

Príspevok od užívateľa Aziel » 14. Novembra 2007, 11:58

Zdravim chcel by som sa spytať či niekto nevie ako sa zvlieka Nhandu Coloratovillosus - lebo som ešte nemal tu možnosť vidieť ho v akcii
Jednoducho neviem ako to u neho funguje kedže už davnejšie som videl že sa mu na tom batohu odlupavala stara pokožka mal tam trošku bielej a momentalne mi už neprijma potravu 2 tyždne a cely stmavol - neviete či je to normalne a v pohode? a ako asi mu trva ten zvlek? pavuk ma veľkosť asi tak 9cm aj s končatinami vopred Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
thefox
Administrátor stránky
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 13. Februára 2006, 23:50
Kontaktovať užívateľa:
Re: Menšia Starosť

Príspevok od užívateľa thefox » 14. Novembra 2007, 12:02

Aziel napísal:Zdravim chcel by som sa spytať či niekto nevie ako sa zvlieka Nhandu Coloratovillosus
Zvlieka sa presne rovnako ako všetky ostatné vtáčkare, o čom si si už určite prečítal toto: http://www.lasiodora.sk/index.php?clano ... zvliekanie

Technická - druhové meno (to druhé) sa píše s malým začiatočným písmenom, takže Nhandu coloratovillosus.
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

Aziel
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14. Novembra 2007, 11:24
Dakujem

Príspevok od užívateľa Aziel » 14. Novembra 2007, 14:08

No to som prečital ale ide o to že nejak nevypušta pavučinu tak či to neni nejak inako ale inak dakujem

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Dakujem

Príspevok od užívateľa Sceptic » 14. Novembra 2007, 14:13

Aziel napísal:No to som prečital ale ide o to že nejak nevypušta pavučinu tak či to neni nejak inako ale inak dakujem
Pavucinove lozko si bude robit niekolko hodin pre zvlekom. Ak jej das pokoj bude mat dostatok casu pripravit sa na zvlek. Neboj nechaj to na pavuka vie co robit.


Napísať odpoveď