Presun do terarka

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
westline
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 9. Augusta 2007, 09:53
Kontaktovať užívateľa:
Presun do terarka

Príspevok od užívateľa westline » 2. Marca 2008, 15:00

V ktrom zvleku zvyknete premiestnit zverenca do terarka ???
Obrázok
http://www.westline.yw.sk --> my site check it!!

Užívateľov profilový obrázok
Gabo
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 27. Augusta 2007, 13:16
Bydlisko: Snina

Príspevok od užívateľa Gabo » 2. Marca 2008, 15:43

To zalezi od druhu pavuka ale tak v 7-9zvleku ale zalezy od velkosti.

HnnbL
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 24. Októbra 2007, 14:36
Bydlisko: NZ,BA,Hurbanovo,KN,TT
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa HnnbL » 2. Marca 2008, 15:46

zaleži od velkosti pavuka a od velkosti teraria.

Užívateľov profilový obrázok
M150
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 6. Apríla 2007, 10:51
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od užívateľa M150 » 2. Marca 2008, 16:58

Tak napriklad takeho P. irminia by ste kedy premiestnili?
Pytam sa pretoze sa mi prave chysta na 7.zvlek a neviem ci ju po zvleku mam dat do tera alebo este nie. Teraz je v salatovke a po zvleku ju dam do niecoho vacsieho, bud do teraria alebo vacsej krabicky, len nechcem ju po tom stale premiestnovat. Je to terarium uz dobry napad alebo este pockat?
(terarium 20*20*40)
Boh je reálny, pokiaľ nebol deklarovaný ako integer.

--------------------
Život by bol omnoho jednoduchší, keby sme k
nemu mali zdrojový kód.

Užívateľov profilový obrázok
Gabo
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 27. Augusta 2007, 13:16
Bydlisko: Snina

Príspevok od užívateľa Gabo » 2. Marca 2008, 17:09

M150 napísal:Tak napriklad takeho P. irminia by ste kedy premiestnili?
Pytam sa pretoze sa mi prave chysta na 7.zvlek a neviem ci ju po zvleku mam dat do tera alebo este nie. Teraz je v salatovke a po zvleku ju dam do niecoho vacsieho, bud do teraria alebo vacsej krabicky, len nechcem ju po tom stale premiestnovat. Je to terarium uz dobry napad alebo este pockat?
(terarium 20*20*40)

Ja by som radcej pockal este jeden zvlek ale ked chces mozes ju kludne dat do teraria

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 2. Marca 2008, 19:10

Asi tak ... ja som dal do terarka T.apophysis uz v 3. zvl (alebo to bol 2?) a vobec to nevadilo .... ale keby som to urobil s G. rosea napriklad, tak by to bolo velmi zle, lebo by to bolo moc velke.

ibelin
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 1. Februára 2008, 14:21
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od užívateľa ibelin » 5. Marca 2008, 20:15

chalani, preco vadi pavukovy ked ho date do velkeho priestoru? Ja si myslim ze ked date dajme tomu ze genikulatu ktora je v 5-6 zvleku (1-2cm) do terarka 25x40 cm nic sa jej nestane. To bol len priklad. Ved potravu mu mozes hodit blizsie a ked aj nie tak si ju chyti o par miut neskor. Ja v tom problem nevidim. Opravte ma ak sa mylim

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 5. Marca 2008, 20:33

ibelin napísal:chalani, preco vadi pavukovy ked ho date do velkeho priestoru? Ja si myslim ze ked date dajme tomu ze genikulatu ktora je v 5-6 zvleku (1-2cm) do terarka 25x40 cm nic sa jej nestane. To bol len priklad. Ved potravu mu mozes hodit blizsie a ked aj nie tak si ju chyti o par miut neskor. Ja v tom problem nevidim. Opravte ma ak sa mylim
Je to na tebe, kludne daj pavukovi priestor určite mu to nebude vadiť. Napr. moja prva G.rosea - subadult samec - mal terarko 25x60x40 :oops: . Pekne som mu to porobil a nebol problem. Občas som sice stracal prehlad o zvyškoch, ale inač pohodka :lol: :lol: :lol:
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 5. Marca 2008, 21:31

ibelin napísal:chalani, preco vadi pavukovy ked ho date do velkeho priestoru? Ja si myslim ze ked date dajme tomu ze genikulatu ktora je v 5-6 zvleku (1-2cm) do terarka 25x40 cm nic sa jej nestane. To bol len priklad. Ved potravu mu mozes hodit blizsie a ked aj nie tak si ju chyti o par miut neskor. Ja v tom problem nevidim. Opravte ma ak sa mylim
pavukovi to vadit nebude. Malo by to vadit tebe. Je to neprakticke. Pomalsie rastie pretoze potrava ma moznost sa skryt alebo jednoducho zdochne pokial si ju pavuk nedokaze rychlo najst a ona sa napriklad zahrabe. Dalej nemas az tak dobre pod kontrolov stav nadrze. Plesne a podobne necistoty co ti pisal aj FeRo. Ale ak to nevadi tebe tak ani pavukovi to vadit nebude


Napísať odpoveď