Vlhkost

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
matilda
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10. Mája 2008, 09:05
Vlhkost

Príspevok od užívateľa matilda » 10. Mája 2008, 10:52

Ahojte...potrebowala by som pomoct s jednou wecou, mam brachypelmu smithi 4.zwlek...newiem ako sprawne wlhcit substrat...ano chapem ze polku zawlhcit druhu nechat suchsiu...ale newjem kolko...krabicka w ktorej sa nachadza je welká priemer 8cm, wyska 2,5cm...rada by som wedela kolko tam mam asi nastriekat wody aby sa jej utworila wodicka na stenach..nech mi neumrie od smadu...a ako casto?
dakujem za odpowed :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Vlhkost

Príspevok od užívateľa Sceptic » 10. Mája 2008, 11:03

matilda napísal:Ahojte...potrebowala by som pomoct s jednou wecou, mam brachypelmu smithi 4.zwlek...newiem ako sprawne wlhcit substrat...ano chapem ze polku zawlhcit druhu nechat suchsiu...ale newjem kolko...krabicka w ktorej sa nachadza je welká priemer 8cm, wyska 2,5cm...rada by som wedela kolko tam mam asi nastriekat wody aby sa jej utworila wodicka na stenach..nech mi neumrie od smadu...a ako casto?
dakujem za odpowed :wink:



Pawuk ti od smadu neumrie. Wodu ma hlavne z potrawy a staci wlhcit substrat. B. smithi nepotrebuje taku welku wzdusnu wlhkost preto sa netrap, ze sa ti nezraza woda po stenach krabicky (je z MEXIKA). Ros podla citu a potreby. Kludne navlhcit pol substratu a ked preschne tak opakovane aplikuj :) .


Prosim ta budem rad ak prestanes pisat vsade W, text sa stava necitatelnym, dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 10. Mája 2008, 20:01

to co ti napisal Sceptic je dobra rada..vlhci po troskach priemerne kazdy 3 den,podla potreby a teploty v miestnoti(cim teplejsie tym sa ti voda rychlejsie vypary)..inac vlhkost je dost dolezita aj pri zvliekani..GOOD LUCK


Napísať odpoveď