Pandinus cavimanus - zvlastne spravanie

Diskusia venovaná chovu a množeniu škorpiónov

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, Dudo

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
zlatovlaska
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 29. Marca 2009, 20:42
Bydlisko: Spisska Nova Ves
Kontaktovať užívateľa:
Pandinus cavimanus - zvlastne spravanie

Príspevok od užívateľa zlatovlaska » 3. Apríla 2009, 23:58

zdravim , nevem co to ma byt moja samicka pandinus cavimanus sa v ukryte akoby postavila co najvyssie, dvihne cele telo uplne najviac hore a stoji akoby na vystretych nohach, nevem co to robi, a taka je aj trosku nafuknuta akoby v strede, poradte, dufam ze mi neumrie, pls pls, a pre lepsiu predstavivost tu dam link na video, sory za kvalitu ale tka ked som co i len trosku niekde v izbe nieco suchol tka okamzite zaliezla, a asi sa nevyhrieva lebo keby chcela ta vyjde o 2 cm viac z ukrytu a svieti tam lampa, pls poradte http://www.youtube.com/watch?v=31CUgZR9ApA aj nieco vies napis vdaka
what´s up duck?

Užívateľov profilový obrázok
Nery
skúsený chovateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 18. Novembra 2008, 21:35
Bydlisko: Tábor (czech)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Nery » 4. Apríla 2009, 22:35

Řekl bych že je vcelku normální že se štír protahuje,nebo stojí v jiné pozici než normálně...vypadá dost nabouchaně, taky jedna možnost - nerodí třebas?

ot nemáš trochu suchej substrát?možná se mi to jen zdá...
(-(-(-_-)-)-)
© - příspěvek je chráněn autorskými právy - pravděpodobně jde o jedinečný intellectualní kotrmelec...
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Užívateľov profilový obrázok
zlatovlaska
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 29. Marca 2009, 20:42
Bydlisko: Spisska Nova Ves
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa zlatovlaska » 5. Apríla 2009, 11:59

no tak rodit nevem ci mze,ale tak mam ju uz rok, a stael je sama ,teraz idem dokupit samca, tak nevem,moze v sebe nosit rok mlade,heh, asi nie, a substrat v jedne casti mam suchy a v druhej vlhky,tak preto sa ti mozno zda,a diks, a inak natahuje sa tak kazdy vecer ked jej zapnem svetlo, a ked nejaky pohyb v okoli alebo buchnutie tak okamzite zalezie
what´s up duck?

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 7. Apríla 2009, 21:58

Na tom postoji je vsetko v poriadku...

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 3. Apríla 2010, 13:20

zdravim ... mam problem ... mam dvoch heterometrus scaber .... ale neviem ci je to parik ... daju sa od seba nejako rozlisit? ked su tesne pri sebe je ocividne ze jeden je chudsi a ma vacsie klepeta ale ked su oddelene je to nepozorovatelne a hrebienky maju cca rovnako velke ...
a este jedna otazka stale mi lezu na vetracie dierky po zadej stene terarka (je tam nalepeny piesok a konar) ale otia sa uz nevedia dostat tak sa hadzu dole, mam strach pretoze tam je nizka vrstva substratu len nejake 3cm

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 3. Apríla 2010, 20:19

hmm prave sa zacali parit takze to rozlisovanie pohlavi pokladajte za bezpredmetne :oops:


Napísať odpoveď