Heterometrus longimanus

Diskusia venovaná chovu a množeniu škorpiónov

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, Dudo

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 28. Októbra 2009, 17:33

lussian napísal:myslis ze druhy zvlek?.................a v akom veku pohlavne dospievaju?
to ti nepoviem, ale viem ze sa skorpiony nezvyknu zvliekat 12krat ako niektore pavuky ...., oni rastu rychlo , teda po velkych prirastkoch ...

Hlavne tie pralesne druhy.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

lussian
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 8. Októbra 2009, 12:02
Bydlisko: KE/Giraltovce

Príspevok od užívateľa lussian » 28. Októbra 2009, 19:44

tak ok diky za radu

lubko71
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 29. Septembra 2008, 21:14
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa lubko71 » 18. Januára 2010, 02:07

cafte...do capa ...neprezil mi jeden skorpion zvlek mal ist tusim ze do 5 zvleku .... zacal sa zobliekat no nejako mu to dlho trvalo ...asi jeden den pritom sa nedostal ani celkom von zo zvlecky vlhkost bola dobra ...neviem co a kde bol problem... a dvaja dalsi si na nom pochutnaly ked uz bolo po... tak fajne ... asi ich pre istotu rozdelim uz...len tolko som chcel ...ak by bol nejaky postreh tak rad si precitam...majte sa

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 18. Januára 2010, 11:10

Mno postreh...stane sa :) V takychto pripadoch ked sa to zda ze to uz horsie nebude a v "podstate" o nic nejde tak je na mieste im trochu "jemne nasilu"dopomoct,tz pokial ma zachytene len koncatiny tak sa ich zbavit atd...samozrejme ho nie rozseknut v polke :) A ze ho ostatni zozrali...to je len moja velmi laicka hypoteza ktorá samozrejme moze byt uplne milna...zvierata dokazu prijimat množstvo signálov ktore clovek nie,cize mozno uz vedeli ze z neho nic nebude tak na nom chceli zarobili aspon daky uzitok :) ,alebo len vyuzili jeho nemohucnost... :)


Napísať odpoveď