Preparacia - pomocky

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Preparacia - pomocky

Príspevok od užívateľa adi » 13. Marca 2009, 18:46

Zdravim!

Zaujimalo by ma ako preparujete vtackare/sklipkany. Mam na mysli suchu preparaciu. Postup s odstranenim vnutra abdomenu ovladam, ale nepodarilo sa mi docielit aby preparat nesmrdel. A pri pokuse o konzervaciu ( lakom ) sa popriliepaly chlpky a pod. ... Takto to asi nejde....


Zaujima ma hlavne jedna vec. Ci existuje neaky preparat, chemicka latka kt. by sa dala napichat do tela uhynuteho vtackara. Sposobila by vysusenie tkaniva.

Aplikacia ihlou - prave koly tomu aby to netrebalo namcat a nedeformovali sa chlpky a celkova farba.

Ak taketo nieco existuje, viete o obchode ... cenach ... dostupnosti dajte vediet.

Alebo ak ma niekto iny - lepsi napad. Uvytam ...

S pozdravom Michal (adi)
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Re: Preparacia - pomocky

Príspevok od užívateľa arda » 30. Apríla 2009, 19:08

adi napísal:Zdravim!

Zaujimalo by ma ako preparujete vtackare/sklipkany. Mam na mysli suchu preparaciu. Postup s odstranenim vnutra abdomenu ovladam, ale nepodarilo sa mi docielit aby preparat nesmrdel. A pri pokuse o konzervaciu ( lakom ) sa popriliepaly chlpky a pod. ... Takto to asi nejde....


Zaujima ma hlavne jedna vec. Ci existuje neaky preparat, chemicka latka kt. by sa dala napichat do tela uhynuteho vtackara. Sposobila by vysusenie tkaniva.

Aplikacia ihlou - prave koly tomu aby to netrebalo namcat a nedeformovali sa chlpky a celkova farba.

Ak taketo nieco existuje, viete o obchode ... cenach ... dostupnosti dajte vediet.

Alebo ak ma niekto iny - lepsi napad. Uvytam ...

S pozdravom Michal (adi)
jedine co som sa o tomto ako tak docital bolo vpichnutie rozotku formaldehydu do brusnej dutiny pricom celkova preparacia prebiahala roznym pouzivanim rozne percentnych roztokov formaldehydu alkoholu ci lekarskeho benzinu no zostol som ze v okoli sa jeden chlapik venuje preparovaniu vsetkeho mozneho tak ked budem moct zistim toho viac :wink:


Napísať odpoveď