utek pavuka

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 27. Mája 2010, 21:33

Z0oMb3E napísal:
Sturm napísal:mám pocit že pavúk keď utečie raz tak sa potom snaží zas .... ja tiež niečo podobné mám momentálne doma :)
dufam ze si nemyslis ze pavuk si uvedomuje ze usiel naucil sa ze sa to da tak to skusa znova :P
Nie to určite nie ..... všetky čo mi kedy utiekli sa ako keby o to pokúšali znova ... možno to skúšali aj predtým len som tomu nevenoval toľko pozornosti :?

Užívateľov profilový obrázok
nAscA
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 28. Apríla 2010, 16:35

Príspevok od užívateľa nAscA » 27. Mája 2010, 21:52

Nejspis za ty uteky muze nejak to terarko :D Tam kde se mi snazila prokousat lividka jsem dal L. parahybanu... ted je tam treti den. Slysel jsem nejake podezrele zvuky a koukam, dela uplne to same, to co tam delala ta lividka. Nechapu. V uplne stejnem terarku (mam jich stejnych nekolik) to nedelala a po prestehovani do toho po lividce tam leze a chelicery a ted i nohy trci z terarka :D

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pby » 28. Mája 2010, 08:34

nAscA napísal:Nejspis za ty uteky muze nejak to terarko :D Tam kde se mi snazila prokousat lividka jsem dal L. parahybanu... ted je tam treti den. Slysel jsem nejake podezrele zvuky a koukam, dela uplne to same, to co tam delala ta lividka. Nechapu. V uplne stejnem terarku (mam jich stejnych nekolik) to nedelala a po prestehovani do toho po lividce tam leze a chelicery a ted i nohy trci z terarka :D
zaujimave.. mozno ze pavuk nieco v tom terar. citi, kazdopadne ked sa ti kazdy novy pavuk snazi z neho utiect nieco natom bbude

TO : STURM / ZOOMBE
- je jasne ze pavuk nerozmysla, ale ako my vysvetlis ze ten chlpac lezie do toho rohu terar. a snazi sa utiec na tej strane ked ho otvaram !? (mne sa otvara na lavej strane a na pravej ma pant-nie predok a zadok ako je to zvicajne) a STURM to iste.. usiel mu raz a teraz skusa znova a znova.. :)


Napísať odpoveď