utek pavuka

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31
utek pavuka

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 28. Apríla 2010, 16:41

ahojte nestastnou nahodov mi usla poecka regalis asi v noci mg a neviem ju nast vsetko som prehladal a nic fakt neviem kde sa mohla zasit .... poradte pls neco kam sa mam zamerat lebo foter ma asi sejme :?

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 28. Apríla 2010, 17:13

Fuuuha nepríjemne :? no ja by som ju hľadal v kúpelní za skriňou alebo by som dal niekde na tmavé miesto mokrú handru ... ináč ti a neporadím ... veľa šťastia pri hľadaní

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 28. Apríla 2010, 19:13

no kamo ... ja som prehladal vsetko ale nikde nič .. a ide ma drbnut no do kupelky som dal pod vanu a pod sprchovy mokre utierky ale pochibujem ze tam niekde je ... proste som vsetko prehladal ale myslim ze pavuk ma taku tendenciu ze sa zasie tam kde ho vobec nebudem hladat takze bomba ... najviac sa bojim na noc keby mamku pohrize oco by ma zabil :lol: vzivote mi pavuk neusiel a teraz toto ze mi ujde taketo nico haluz :(

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 28. Apríla 2010, 19:15

no kamo ... ja som prehladal vsetko ale nikde nič .. a ide ma drbnut no do kupelky som dal pod vanu a pod sprchovy mokre utierky ale pochibujem ze tam niekde je ... proste som vsetko prehladal ale myslim ze pavuk ma taku tendenciu ze sa zasie tam kde ho vobec nebudem hladat takze bomba ... najviac sa bojim na noc keby mamku pohrize oco by ma zabil :lol: vzivote mi pavuk neusiel a teraz toto ze mi ujde taketo nico haluz :(

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 28. Apríla 2010, 19:26

nenapisal si ze aka je velka cim je mensia tim je percento ze ju najdes tak isto mensie

inak dalsi priklad nezodpovedmeho nakupu aj ty si si myslel ze tebe nikdy nic neutecie co?

ludia este raz najskor myslite potom kupujte!
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 28. Apríla 2010, 20:07

5 zvl. samica kamo neje to nezodpovedne ... a viem ake pavuky chovam a ako ich chovam proste povolil magnet na terariu a sklo padlo ked som bol v skole tak nie som nezodpovedny takze tak ... je skorej plachi pavuk ci moze v noci nekoho rafnut ? :(

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 28. Apríla 2010, 20:18

diZZy napísal:5 zvl. samica kamo neje to nezodpovedne ... a viem ake pavuky chovam a ako ich chovam proste povolil magnet na terariu a sklo padlo ked som bol v skole tak nie som nezodpovedny takze tak ... je skorej plachi pavuk ci moze v noci nekoho rafnut ? :(

ja by som nezaspal :oops: ..... 5 zv to asi nebude nič moc veľká že ?? .... a aj by som tie handry dal aj po izbe kde ju chováš ..... mňe raz utiekla G.rosea prišiel som nato až keď som pozeral telku a ona liezla popri popri skrinke na ktorej mám telku .... :roll:

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 28. Apríla 2010, 21:08

no je asi 6.5 cm v celej velkosti ... a bojim sa kokos to bude noc .

Užívateľov profilový obrázok
Nery
skúsený chovateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 18. Novembra 2008, 21:35
Bydlisko: Tábor (czech)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Nery » 28. Apríla 2010, 21:13

Poecky se nejlíp hledaj v noci, to vylejzaj...ale spíš bych jí dal pár dnů,první den(pokud si našla vhodnej plac) se ani nehne :)
u mě zemní babouci skončej vždy na tom nejchladnějšim místě v bytě, stromáči mi neutíkaj a když, většinou je časem najdu v noci na stropě.

Hoď se do klidu, Pavouci nekoušou :wink:
(-(-(-_-)-)-)
© - příspěvek je chráněn autorskými právy - pravděpodobně jde o jedinečný intellectualní kotrmelec...
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 28. Apríla 2010, 21:18

diZZy napísal:5 zvl. samica kamo neje to nezodpovedne ... a viem ake pavuky chovam a ako ich chovam proste povolil magnet na terariu a sklo padlo ked som bol v skole tak nie som nezodpovedny takze tak ... je skorej plachi pavuk ci moze v noci nekoho rafnut ? :(

Si zodpovedny za ten utek! Mal si ho v nevyhovujucom terarku, nevyhovaraj sa na magnetky. Pri takchto toxicky vyznamnych pavukoch by som urcite pouzival otvaranie typu gilotinka medzi listamy, vysuvne smerom hore. To ti nenadvihne ani Theraposa blondy ;)

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 28. Apríla 2010, 21:26

ok tak mozem si za to sam .... ale dufam ze sa nikomu z rodiny nic nestane mne moze lebo ja som navime nerad by som keby to odniesla mamka to mi ma fakt sralo ... :(

Užívateľov profilový obrázok
Nery
skúsený chovateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 18. Novembra 2008, 21:35
Bydlisko: Tábor (czech)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Nery » 28. Apríla 2010, 21:56

AŤ nechodí nikdo po tmě ( že by na něj šlápl) a pak nikomu nic nehrozí...

To je furt keců, však informovaný člověk se nemusí ničeho bát.

Spíš než nevhodné zavírání měl pavouk nevhodné podmínky, obvykle když mi u starších terárek upadnou dvířka(a stává se to), Poecku ani nenapadne aby vylejzala ze svého zabydleného hnízdečka...
(-(-(-_-)-)-)
© - příspěvek je chráněn autorskými právy - pravděpodobně jde o jedinečný intellectualní kotrmelec...
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 28. Apríla 2010, 22:03

Nery má pravdu pokiaľ sa pavúk cíti v teráriu dobre nebude z neho liezť von a ak aj hej tak sa vráti ... zhruba pred týždňom som nechal asi na pol otvorené dvierka (sú posuvné do strán a nepozornosťou som na to zabudol všimol som si to asi o deň ) u P.cambridgei adult ♀ a ani sa nehla ...:) chvála bohu

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 28. Apríla 2010, 22:22

to mas teda stastie :( ja som mal tu poecku najradsej z 15tich pavukou co mam :(

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 29. Apríla 2010, 06:38

ahojte no pavuka som v noci chitil v izbe na stene neri bolo to tak ako si pisal :) diky.... ale haluz je toto spal som,zobudil som sa na sen ze pavuk je nadomnov na stene zaznem a bol ozaj na stene ale nie nadomnou :)
ale stranse ma sere ze ako som ho chital do krabicky stratil jednu nohu :( tak ma to sralo ze som ani zaspat nevedel tak sa vas pytam ze ci 5zvl. pavukovy noha doraste dufam ze hej :?:

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 29. Apríla 2010, 08:59

ale hej, dorastie, v 7.-8. zvleku by ju uz mal mat komplet uplnu
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 29. Apríla 2010, 09:06

no to som rad ale vizera ze ju to nejak neoslabilo hned som ju dal do nadoby a hodil som jej cvrcka a hned jedla tak dufam ze kvoli tej nohe nezomre :(
Naposledy upravil/-a zaciatocnik v 29. Apríla 2010, 16:58, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
nAscA
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 28. Apríla 2010, 16:35

Príspevok od užívateľa nAscA » 29. Apríla 2010, 10:55

Kdysi jsem mel poec. ornatu, ktera prisla o nohu, byla asi v 7-8 svleku a za 2 svleky bylo neznatelne, ze by ji kdysi nemela. Jen aby se ji to nezanitilo...

kurec
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 1. Marca 2007, 20:58
Bydlisko: Krnov ( ČR )
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa kurec » 2. Mája 2010, 08:55

kurnik chlape , tohle je zaklad, a omila se to tady porad dokola :evil:

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pby » 27. Mája 2010, 20:10

mne pavuk neutiekol ale - nechapem preco sa v poslednej dobe vyskriabe hore ako mam kryt teraria a pokusa sa to otvorit dokonca aj chelicerami rozhrist, vzdy na jednom mieste a poslednu dobu kazdy den - a skusa a skusa..(aj teraz normalne pocujem ako kuse do toho krytu-material to je nieco ako jemna drievo trieska zlisovnana) predtym to nerobil - nepaci sa mu nieco v teraiu alebo je to len zvedavost?
-to v kruzku je vidno ako rozhrizol to drevo..
Obrázok
Obrázok

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 27. Mája 2010, 20:15

nechaj ho zdrhnut, mama z vysavacom, na druhy den nanho padnu tvoje trenky, a skoro ho rozsliapne frajerka ... treti den sa do terarka sam zatvori 8)

Užívateľov profilový obrázok
nAscA
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 28. Apríla 2010, 16:35

Príspevok od užívateľa nAscA » 27. Mája 2010, 20:57

Mne to ted delala jedna h. lividum. V noci me to rusilo. Musel jsem ji prestehovat do jineho terarka a tam je klid. No hlavne jsem to udelal, kdyz jsem videl, jak ma jednu cheliceru pres to pletivo.

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 27. Mája 2010, 21:17

mám pocit že pavúk keď utečie raz tak sa potom snaží zas .... ja tiež niečo podobné mám momentálne doma :)

Užívateľov profilový obrázok
nAscA
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 28. Apríla 2010, 16:35

Príspevok od užívateľa nAscA » 27. Mája 2010, 21:20

Ona je odchycena z prirody, ale ostatni 4 to nedelaji :)
Kdyz jsem uz ve vlakne o utecich pavouku. Mne pred cca 10 dny utekly prvosvlekove ornaty a vcera konecne jsem videl a chytil prvni z nich.

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 27. Mája 2010, 21:31

Sturm napísal:mám pocit že pavúk keď utečie raz tak sa potom snaží zas .... ja tiež niečo podobné mám momentálne doma :)
dufam ze si nemyslis ze pavuk si uvedomuje ze usiel naucil sa ze sa to da tak to skusa znova :P
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)


Napísať odpoveď