Preco ?

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno
Preco ?

Príspevok od užívateľa cvabo » 1. Marca 2006, 22:45

Preco prave pavuky ?

ja som zacal , lebo som mal doma kadeco od ryb po mloky , hady , jasterov a pod a ked som bol na burze ta som kupil 20 parahyban a sa mi to zapacilo ....

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 1. Marca 2006, 22:57

ja som najskor choval mravce v podomacky vyrobenom formikáriu, slimáky a aj dáke cicavce som skúšal. Potom cosi vyse 8 rokov akvarijne rybicky a potom pavuky a medzi tym vsetkým strašilky, pakobylky, modlivky, chrobáky, skorpiony, korýtka, žaby a este mozno cosi co ma nenapada. Samozrejme mojou prioritou v chovatelstve su pavúky.

Užívateľov profilový obrázok
NOD
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 14. Februára 2006, 14:23
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa NOD » 2. Marca 2006, 05:59

Jako prvního jsem si pořídil jednoho štíra už ani nevim kde jsem na to přišel....ten štír zemřel tak sem si pořídil pavouky..
Je člověk,je problém,není člověk,není problém" - J.V.Stalin

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 2. Marca 2006, 17:49

a ake boli vase prve pavuky ?

Užívateľov profilový obrázok
NOD
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 14. Februára 2006, 14:23
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa NOD » 2. Marca 2006, 17:54

G.rosea
Je člověk,je problém,není člověk,není problém" - J.V.Stalin

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 4. Marca 2006, 12:25

ja parahybana :D .... je to celkom haluz pavuk ...

mirror
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 23. Februára 2006, 15:40
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mirror » 8. Marca 2006, 18:08

Moj prvy bol Smithy a teraz je to pekna samica :D

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 11. Marca 2006, 08:39

no pocul som ze smithi je velmi dobry na zaciatok ... , ja som si ho kupil ked som sa pavukom venoval cca 10mes.

marduk
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 12:29
Bydlisko: Turcianske Teplice

Príspevok od užívateľa marduk » 20. Marca 2006, 17:54

Moj prvy pavuk bola G.rosea.Po 3 rokoch bol z toho samec,ktoremu sa do parenie moc nechcelo a navyse sa asi pol roka po dospelostnom zvleku zacal zvliekat,co samozrejme neprezil :cry:

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 25. Marca 2006, 14:35

to je mozne ? o tom som nepocul ... som nevedel ze mozu sa samce po adult zv. este zvliect .... ja mam samca ,ale este len 8zv.

Lukas P.
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 1. Apríla 2006, 21:54
Bydlisko: Pezinok, Slovensko

Príspevok od užívateľa Lukas P. » 22. Apríla 2006, 23:06

moj prvy bol tak isto G.rosea ( kupil som ho cca ako 12 rocny v Ba - a vysiel ma tusim na 700?? - mozno aj viac ........- tolko som nanho setril :lol: - a ked teraz pozeram tie ceny - tak sa divim co som to vtedy spravil ......... - a este k tomu nakoniec to bol samcec - a po dvoch rokoch skapal (medzi tym takmer presne jeden rok nezral , potom zacal a potom :( ...........
- uf - ......ked ta kspominam - ja som zacinal s andulkami ( tie som mal strasne dlho a vela .... , mezdi tym pieskomily , rybycky, pakobylky , listovky, ( samozrejme slimaky a vseliaka haved co som nasiel :-) ), potom to od toho 12 roku bola prave ta rosea , asi rok na to phelsuma, potom sme sa stahovali tak som musel par veci zrusit a potom uz prisli na rad pogona anolisy gekko gecko guttaty chameleon, krevety , kraby .... a samozrejme pavuky :-)
- a ked tak na to pozeram , tak uz moj chov ani nemozem moc rozsirovat :( - o plazy to uz v ziadnom pripade ( to uz sa nikam nezmesti ) - jedine o pavuky (tie sa zmestia vsade :lol: ) a este mam miesto na jednu cca 160tku (akvarko )

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 23. Apríla 2006, 07:53

no tak to mas celkom dobre :) , ked mas este rezerne miesto na 160 L akva :)

Spider
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 19. Decembra 2006, 15:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Spider » 19. Decembra 2006, 16:48

moj prvy bol B.vagans

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 19. Decembra 2006, 17:54

preco prave pavuky , ani neviem mozno preto ze to nechova kazdy a je v tom aj davka adrenalinu (napr. ked zdrhne) ale hlavne preto lebo odjakziva som mal zaujem o exotiku..... a kedze hady mi nedovolia tak som si domov doniesol malicku parahybanu a uz sa to zacalo ...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 24. Mája 2007, 16:36

ja som zacinal s chovom nasich domacich pavucikov, a potom sa mi zapacila akvaristika, vyse 8 rokov, a len nedavno som zacal s chovom pavukov, prva bola rosea a asi o 3 mesiac nato hercules, no a uz to islo samo
Obrázok
Obrázok
Obrázok

SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SeBra » 18. Júla 2007, 05:02

...kedysi som sa pavukov neskutocne bal, no raz som sa stretol s malickou roseou. Zdalo sa mi velmi zaujimave sledovat ako si ten maly ruzovy pavucik zije v svojom vlastnom prostredi, ktorym bola mala krabicka od salatu. Mesiac na to som ten neskutocny strach prekonal tym, ze som v ruke drzal nadhernu uz dospelu samicu, velku ako moja dlan. Zbledol som ako stena a clovek by sa mi vtedy krvi nedorezal. A potom? ..potom som sa do pavukov neskutocne zamiloval :lol:
Naposledy upravil/-a SeBra v 14. Októbra 2007, 03:31, upravené celkom 1 krát.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 18. Júla 2007, 07:56

ja som na tom podobne ako bebe... choval som : mloky, ryby / cich. Malawi a Tanganika /, raky, kraby, kobilky, pakobilky, strasilky, potkany, mysi, psy / pittbul, stafford, mastif /, zajaca, skrecka, morca, macku, pythona tig. , uzovku, pavuky / ostalo mi to /, opice / gibon /, papagaje, korytnacky a uz ani neviem dalej :D fakt dost

este som nemal a chcem skusit : fretku, anakondu / :D /, cane-corso alebo presa canario, manzelku :)

KOLEKTOER
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 4. Septembra 2006, 14:30
Bydlisko: CZE

Príspevok od užívateľa KOLEKTOER » 18. Júla 2007, 16:29

Kam to všechno dáváš? Teda kam to všechno dáš, aš si přitáhneš domu tu manželku? .-)

SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SeBra » 20. Júla 2007, 04:30

..alebo kam das vlastne tu manzelku? myslim ze bude najlepsie ked pojde casom do terarka :lol:

Užívateľov profilový obrázok
diss
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 21. Marca 2007, 17:03
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa diss » 5. Augusta 2007, 00:56

ja som zacal lebo som mal strach z pavukov, teraz ma neskutocne fascinuju, nebol to panicky strach ( ako tato zenska :D http://www.youtube.com/watch?v=gZdVNN0tWQg ) ale z nevedomosi no precital som si par clankov a som tu :)

Užívateľov profilový obrázok
Spuco
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 17. Augusta 2006, 09:13
Bydlisko: Zvolen

Príspevok od užívateľa Spuco » 5. Augusta 2007, 08:15

ja som začal s albopiloskou a zobral som ju do ruky až po trištvrte roku... keď ma ktomu nahovoril kamarát...dovtedy som cítil k pavúkom akýsi odpor....zobral by som pavúka do ruky (akéhokolvek) ale dobre by som sa necítil..... a teraz je už tá albopiloska v 2.adultnom zvleku a ja už zoberem do ruky čokolvek.....niekedy sa však musím sám nad sebou zamyslieť lebo už chytám prílišnú istotu tak aby ma niečo neuhryzlo :D .....najviac ma baví to, že sa učím stále niečo nové a je to nevičerpatelná studňa druhov a informácií...choval som kadečo ale nič ma tak nebavilo........škrečky sa predca nemôžu porovnávať s pavúkmi :lol:


Napísať odpoveď