Ento - Tera burza Martin

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
the_zako
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 13. Novembra 2009, 16:26
Bydlisko: Nižná / Praha
Ento - Tera burza Martin

Príspevok od užívateľa the_zako » 8. Septembra 2010, 16:40

Kedze som trocha zanevrel na burzu v Ziline (niektory vedia preco a pre koho) a v okoli nasej malebnej oravy sa objavila dalsia burza, rad by som sa tam isiel pozriet. Bol tam uz niekto? Oplati sa tam ist? Volal som s organizatorom udajne je na najblizsi termin (11.9.2010) objednanych najviac stolov, odkedy burza funguje.

Inak, chcel by som aj takymto sposobom poprosit predajcov/chovatelov pavukov, aby niekedy prisli aj na taketo burzy. Vzdy sa na mensich burzach objavy len ten co predava L.cristata dvojnasobne drahsie ako N.chromatus. Potom by prislo aj viac ludi a tak...lebo fakt...najblizsia burza pre nas oravakov ktora za nieco stoji je vo Zvolene, a to clovek da pomaly viac za cestu ako za nakup.

Užívateľov profilový obrázok
Xenomorph
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 1. Júna 2010, 23:30

Príspevok od užívateľa Xenomorph » 9. Septembra 2010, 00:02

čaw :) hm burza v Martine dufam že myslime ten isty Martin :) tak ja byvam 4 Km od neho by som šiel pozret

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 9. Septembra 2010, 12:14

martin ex turciansky svaty martin :D
avsak nejake hory doly necakajte tesit sa vsak mozete na haldy preparovanych motylov exotickeho hmyzu ci pavukovcov
kde tu nejaky krmny hmyz ci bezne brachypelmy grammostolky a podobne pavuky
a inak v plane mam dojst aj ja :wink:
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
Xenomorph
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 1. Júna 2010, 23:30

Príspevok od užívateľa Xenomorph » 9. Septembra 2010, 17:29

No tak to je kusok od domu :))) tak sa tam stretneme :)) len či najdem tu ulicu kde to je :))

Užívateľov profilový obrázok
Gergej
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 15. Marca 2009, 15:25
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gergej » 9. Septembra 2010, 18:14

Je to presne o tom čo písal Zombee, nič extra nečakajte, minulý rok alebo dva roky dozadu som tam dokonca videl nápis pri lasiodore - tarantula!!! Ale výstava je to pekná!!!
Ja tam žiaľ nebudem, akurát budem odcestovaný, škoda preškoda.... :cry:
Hey hou, let´s go!!!


Napísať odpoveď