Nhandu chromatus - spoločný chov....:)

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
jony
skúsený chovateľ
Príspevky: 433
Dátum registrácie: 20. Marca 2009, 17:22
Bydlisko: Bratislava
Nhandu chromatus - spoločný chov....:)

Príspevok od užívateľa jony » 13. Apríla 2012, 17:46

Aké máte poznatky , skusenosti so spolunažívaním zemných druhov. U mňa si momentálne nažíva adult samica s adult samcom N.chromatus v jednom tera a samica nejaví žiadne náznaky agresie....už si takto nažívajú približne jeden mesiac a samica prejavuje o samca záujem len ako o sexuálny objekt , vždy keď sa ku nej priblíži alebo ho spozoruje začne klepať jak o život.... :D samec niekedy odpovedá a nasleduje párenie inokedy zalezie do kúta a zostane tam čušať... :roll: som zvedaví dokedy im tá láska vydržíí....
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Nhandu chromatus - spoločný chov....:)

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 13. Apríla 2012, 19:10

u mňa by nemal šancu :-P...moja samica sa nechala napáriť len raz..aj to s ťažkou biedou....len čo samec odpáril, už aj po ňom vyštartovala..ale zachránil som ho :-P...cca po dvoch mesiacoch sa zvliekla..je to už cca rok a pol....odvtedy som ju už nenapáril..samca vždy len zožrala..konkrétne troch :-D
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html


Napísať odpoveď