Chov svabov ( resp. chov B.dubia)

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Lukas P.
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 1. Apríla 2006, 21:54
Bydlisko: Pezinok, Slovensko
Chov svabov ( resp. chov B.dubia)

Príspevok od užívateľa Lukas P. » 26. Októbra 2006, 14:23

v prvom rade dufam ze tu takato tema nieje .. - nic som nenasiel , takze snad som nehladal zle :lol: ..
- prednedavnom som zacal chovat dubie - zacal som 3 dcl a zatial vyzera vsetko v pohode , uz sa mi aj nejake zvliekli , pekne zeru .......
- akurat nasiel som medzi nimi dva kusy svabov americkych - boli velke cca 1 cm - tie som rychlo skrmil .... - totiz cital som ze po uteku sa dokazu aj volne v byte mnozit a v prip aj tak trochu zamorit byt :? - co teda osobne moc nechcem ( o nasich nehovoriac :-))) ) .... potom neskor somnasile este jedneho cca 4 mm ...... - aj toho som skrmil ...
- pisem koli tomu ze ... - myslite ze ich dokazu dubie nejak "vyhubit " :?? -alebo ked nahodou este nejakeho najdme , mam ich zase skrmovat .....
hmm - a to dufam ze mi nejake nahodou neutiekli :? ... lae zas dospele maju cca az
3 - 4 cm .. tak to by som si snad vsimol :-)

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 21. Februára 2007, 18:12

ahoj , priamo pozabijat nie , ale casom ich vytlacia , ale skor nejake ine ... neviem pod akym nazvom si myslel svaba americkeho lebo v lit. sa to uvadza ako dubia , ale i ako cranifer , ci distanti , ale neboj sa oni maju podobne vlastnosti ako dubie aj oni zdochnu mimo tera ....


Napísať odpoveď