Kolko je chovatelov nezneho pohlavia ?

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Kolko je chovatelov nezneho pohlavia ?

Príspevok od užívateľa adi » 13. Novembra 2006, 14:49

Fakt by ma zaujimalo kolko dievcat , zien chova doma vtackare alebo ine pavuky .... poznam len 1 ktora sa toho neboji a to je tak vsetko ....

piste

Užívateľov profilový obrázok
Spuco
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 17. Augusta 2006, 09:13
Bydlisko: Zvolen

Príspevok od užívateľa Spuco » 14. Novembra 2006, 16:33

koľko tak to neviem ale poznám niekoľko ktoré minimálne neprejevujú strach a dokonca to niektoré zaujíma........vieš keď chová pavúky chalan tak mu povedia, že načo mu to je a pomyslia si o ňom však je to puberťák atď. ...ale keď ich chová dievča tak to je už divné aj samotným chovateľom ....... ja osobne som rád keď vidím, že to nieje choroba len chlapov :D

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 14. Novembra 2006, 16:43

Spuco napísal:koľko tak to neviem ale poznám niekoľko ktoré minimálne neprejevujú strach a dokonca to niektoré zaujíma........vieš keď chová pavúky chalan tak mu povedia, že načo mu to je a pomyslia si o ňom však je to puberťák atď. ...ale keď ich chová dievča tak to je už divné aj samotným chovateľom ....... ja osobne som rád keď vidím, že to nieje choroba len chlapov :D


v tom stebou uplne suhlasim,


(ale ak si to pozerate dievcata tak napiste preco ste si vybrali pavuky a nie psov a andulky ... )
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
scorpion
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 21. Januára 2007, 17:24
Bydlisko: Karviná ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa scorpion » 24. Januára 2007, 17:05

Sklípkani mě naprosto uchvátili před několika lety na výstavě,kterou jsem navštívila se smíšenými pocity,protože trpím strašnou arachnofobií,ale jen na ty malé "domácí" pavouky. :D Prostě čím menší pavouk,tím víc se ho bojím,ale sklípkanům jsem úplně propadla,nejdříve jsem dost dlouho přemlouvala manžela,nechtěl o tom ani slyšet,nakonec povolil. :D :D

struter
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 2. Januára 2007, 18:43
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Príspevok od užívateľa struter » 21. Februára 2007, 15:09

scorpion napísal:Sklípkani mě naprosto uchvátili před několika lety na výstavě,kterou jsem navštívila se smíšenými pocity,protože trpím strašnou arachnofobií,ale jen na ty malé "domácí" pavouky. :D Prostě čím menší pavouk,tím víc se ho bojím,ale sklípkanům jsem úplně propadla,nejdříve jsem dost dlouho přemlouvala manžela,nechtěl o tom ani slyšet,nakonec povolil. :D :D
no ja mam podobny "problém",he,he :D tie malé domáce prdky so špicatými nohami nevezmem na ruku a ked áno tak mi to je trochu nepríjemné.... :roll: ale s vtáčkarmi nemám vôbec žiaden problém,pripadajú mi o mnoho inteligentnejšie ako tie domáce a nemám absolútny problém si kedykolvek zobrať na ruku vtáčkara :D

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 21. Februára 2007, 18:06

no vela ich urcite nie je ... ale moja priatelka chova :) :) :) .. dostala parik B. albopilosum , Lycosa singoriensis ,A genisulata a malu parahybanu ....

Užívateľov profilový obrázok
griwe
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 22. Júla 2006, 13:38
Bydlisko: PP/KE
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa griwe » 22. Februára 2007, 08:10

hmm no len skoda ze ta lycosa posla :( ale pekna bola pekna

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 23. Februára 2007, 23:16

no je to blbe , ale kokon vysiel cely :)

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 29. Mája 2007, 20:21

griwe napísal:hmm no len skoda ze ta lycosa posla :( ale pekna bola pekna
to je jasne ze posla, pretoze pavuky rodu lycosa ako aj kutniky a kriziaky su len sezonne pavuky, a okolo oktobra vsetky za radom umierajú. Je jedna výnimka ta to skálovky rodu zelotes, ja chovám 5 samic od malicka mam ich uz 5 rokov, mal som jeden kokon a teraz mi samica znova urobila jeden, mam aj samca, a zachvilu dam parit,
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
sklipo
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23. Júla 2007, 15:10
Bydlisko: oravska lesna

Príspevok od užívateľa sklipo » 29. Júla 2007, 10:34

ja poznam par bab co sa pavukov neboji a dokonca aj chovaju vtackare.ale iba tak pre radost 1,maximalne 2...jednej mojej ex som dokonca daroval vagansu aj so sockou co som robil o pavukoch aby sa vedela o to starat.aj sme sa vlastne zoznamili vdaka mojmu staremu samcovi albopilosy :lol: ,nech mu je zem lahka :)

Emka
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 4. Apríla 2008, 19:15
Bydlisko: dubravka-bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Emka » 16. Júna 2008, 18:32

rada sa pridam ......ja sa venujem vtackarom uz rok aj pol .... a som na nich "zavisla" coraz viac,,,, proste je to taka nakaza... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 17. Júna 2008, 13:55

Emka napísal:rada sa pridam ......ja sa venujem vtackarom uz rok aj pol .... a som na nich "zavisla" coraz viac,,,, proste je to taka nakaza... :lol:
..ja zo sukromneho zivota poznam dost dievat,ktore sa pavukov,resp. vtackarov neboja ale zeby ich aj chovali to nie..xe..takze su to asi zdrvujuce mensiny..ale cest vynimkam :D
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
bosorka
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 22. Apríla 2008, 15:21
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:
ja zatial "chovam" len kona :)

Príspevok od užívateľa bosorka » 21. Novembra 2008, 10:30

aj ked dlho, ale predsa sa uz pripravujem aj na chov pavucika, ci skor pavucikov ;o)
Pavukov sa nebojim, ale plostice a komare sa mi hnusia ;o)
_____________________________
greenhorn boso

Užívateľov profilový obrázok
bariad
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 24. Októbra 2008, 17:51
Bydlisko: Ba

Príspevok od užívateľa bariad » 21. Novembra 2008, 11:23

ja poznam jednu a ta je o dost viac sialena ako ja, ale nema 100 pavukov, tak 20 asi :)
Brachypelma smithi, Psalmopoeus irminia, Psalmopoeus reduncus, Psalmopoeus cambridgei, Grammostola rosea, Nhandu coloratovillosum, Holothele incei, Pandinus imperator

cruelty
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 28. Augusta 2007, 23:34
Bydlisko: Brno / CZ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa cruelty » 21. Novembra 2008, 12:16

Já mám kamarádku, která je do pavouků dost blázen a řekl bych, že jich bude mít i kolem 100ks :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
ADALLICA
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 29. Septembra 2008, 15:05
Bydlisko: Petržalka, Bratislava

Príspevok od užívateľa ADALLICA » 21. Novembra 2008, 12:38

AHOJ, SOM TU NOVA A ESTE NEVIEM, KDE MAM NA CO KLIKAT.

Užívateľov profilový obrázok
ADALLICA
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 29. Septembra 2008, 15:05
Bydlisko: Petržalka, Bratislava

Príspevok od užívateľa ADALLICA » 21. Novembra 2008, 12:54

TAK JA MAM ZATIAL 4 PAVUKY, FRAJER UZ VIAC NECHCE, ASI HO VYMENIM ZA NEJAKEHO SIALENCA :lol: HEH, ALE ZAS MA MOTORKU, NO CO, CLOVEK SI NENAVYBERA, ZE ANO? 8)
PRVEHO SOM VYDRANKALA OD BRATA, KTORY VYMENIL 5 KUSOV OD KOLEGU ZA PERLICKOVY KUPEL NA NOHY ;) BOL TO XENESTHIS "XENO" IMMANIS, MOJ MILAAASHIK. VYBRALA SOM SI HO PRETO,LEBO MEDZI BRACHYPELMAMI BOL UPLNE INY A BOL CCA ROK-DVA V KELIMKU A MNE HO BOLO LUTO, TO UZ JE MOJA POVAHA RYBACIA... TAKZE SOM SA ROZHODLA,ZE MU SPRAVIM TERARKO A PRICHYSTAM MU "PSI" ZOVOT ;) MA SA DOBRE, AJ KED JE STRASNE "HRAVY" A STALE MI PRIPRAVUJE NEJAKE PREKVAPENIA...
POTOM PRIBUDLI VERSINY, JEDNA MI SCIPLA, PROSTE ZIVOT Z NEJ POSTUPNE VYHASOL, AJ SOM PLAKALA VERU... Z DRUHEJ JE SAMCEK, HOTOVY CASANOVA ;)
DALEJ PARAHYBANA, JEDNA USLA A NASLA SOM JU VYSUSENU, MIESTO NEJ SOM DOSTALA DRUHU, JE NENAZRANA SVINA JENNA ;))) UVIDIME,CO TO BUDE, JA TO ZATIAL NEVIEM ROZOZNAT.
NO A KONECNE MRNA MINATRIX,ALE TO JE NUDA, ZALEZENA V PAVUCINE...

JO A PRECO ZROVNA PAVUKY? LEBO TIE SOM ESTE NECHOVALA, BOLA SOM AKVARISTKA, TATO MA K TOMU VIEDOL, BOL ZARYTY AKVARISTA A KEDYSI DAVNO S AKVARISTAMI SLACHTIL SKALARE. JA SOM SA SPECIALIZOVALA NA BETA SPLENDENS,ALE HOCI ZA KOMANCOV BOL HROZNY VYBER, JA SOM SI VYPIPLALA VSETKY FAREBNE PREVEDENIA,CO BOLI MOMENTALNE K DOSTANIU.
VTAKY SU HLUCNE, HLUPE A ROBIA BORDEL. MALA SOM ICH LEN PRETO,ABY SOM OTCOVI UKAZALA,ZE SA VIEM STARAT O ZVER A DOVOLIL MI PSIKA.
PSIKA SOM MALA CHOVNEHO BRADACIKA, DOSTALA SOM HO OD 8 TYZDNOV, PRESLA ZVODOM,BONITACIOU, VYSTAVAMI AZ K CHOVU. BOL VYCVICENY NA POSUNKY A INTONACIU HLASU, MILOVAL APORTOVAT. ALE UZ JE V PSOM NEBICKU A TERAZ BY SOM NA HAVINA NEMALA CAS.
PRETO PAVUKY - NETREBA MU VENOVAT NIEKOLKO HODIN DENNE,NIE JE TO SPOLOCENSKY TVOR A JE VELMI ZAUJIMAVY. MOZNO CASOM UKECAM STAREHO NA NEJAKU JASTERICKU ;)))

TYMTO SA CHCEM PODAKOVAT PETOVI "PIPOVI", KTORY MI DOST POMOHOL AKO UPLNEMU ANALFABETOVI A ZACIATOCNIKOVI. KUJEEEEEEEEEM ;)))

Užívateľov profilový obrázok
Quizath
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 17. Augusta 2007, 20:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Quizath » 22. Novembra 2008, 13:55

ADALLICA napísal:TAK JA MAM ZATIAL 4 PAVUKY, FRAJER UZ VIAC NECHCE, ASI HO VYMENIM ZA NEJAKEHO SIALENCA :lol: HEH, ALE ZAS MA MOTORKU, NO CO, CLOVEK SI NENAVYBERA, ZE ANO? 8)
No ja mam cez 20-dsat pavukou + nejake skorpiony a stonozky a motorky mam tri :lol:

Užívateľov profilový obrázok
sophie87
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 27. Marca 2008, 00:42
Bydlisko: Bratislava, Karlova Ves
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sophie87 » 9. Januára 2009, 15:13

raz som v zverimexe mojho známeho zbadala pavúka - hneď sa mi zapáčili tieto krásne tvory! Hneď som si preletela túto stránku, naštudovala som si nejaké tie veci aby som neskôr nebola zaskočená a bum! mám teraz troch a v utorok dostanem ďalších siedmich! :) waa! už sa nemôžem dočkať! :o)

Užívateľov profilový obrázok
macky
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 28. Decembra 2008, 17:31
Bydlisko: Hanušovce

Príspevok od užívateľa macky » 17. Januára 2009, 20:00

no môj prvý vtackar B.albo, bol od baby tá sa ho síce nebála ale bála sa zivej potravy preto mi ho darovala. Babenky to ties zaujíma len niektoré odradia malickosti.

Wellferine
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 31. Júla 2009, 13:09

Príspevok od užívateľa Wellferine » 24. Septembra 2009, 19:30

Mna najskor k hmyzu a potom aj k pavukom dostal moj priatel, ktory je milovnik tychto zivocichov a aj chovatel. Zo zaciatku mi to moc nevravelo(a uprimne aj som sa toho bala, ked na mna dal svaba tak nebolo daleko od vrazdy :D), ked sme spolu boli na burze prvy krat, tak som na tych chovatelov pozerala ako puk, ze si pamataju vsetky tie nazvy a podobne veci. Potom som sa tomu zacala zaujmat trochu viac a doteraz sa snazim nastudovat si vsetky dostupne materialy. Na pavukoch ma fascinuje ich telesna stavba, sposob zivota , lovu a podobne. Plus je to podstatne zaujmavejsie ako trebars nejake maciatko ci otravna andulka a nevyzaduje moju stalu pozornost. Je zaujmavejsie sledovat pavuka pri love, ako psa ktory sa napchava granulami.
Moj chov je zatial maly, zaciatocnicky, momentalne este obmedzeny priestorom, ale neplanujem v nom prestat. Ako priatel povedal, je to zavislost, clovek s tym raz zacne, kupi si jedneho, zamiluje si ich a potom mu uz to co ma nestaci.


Napísať odpoveď