ZABAVA a PAVUKY :)

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 7. Augusta 2007, 13:20

k tebe : END

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 7. Augusta 2007, 13:37

klud ... hadat sa mozte cez SS ... nex to admin vymaze ...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 7. Augusta 2007, 14:43

super ani som nevedel ze caresheet je presovcan :lol: :wink: ,
ta sa uz nehadajte .... a pochopte ze kazdy ma svoj nazor a ked chce ist do konfliktu tak nech sa zdekuje ......, sak to tu nie je o tom !
mne osobne sa pixelove fottomontage pacia aj ked ta prva je trocha morbidnejsia a nerealisticka ... ale o com je fottomontage? no predsa o fikcii .... tak ak mas ine namety caresheet tak vytvor ty nieco a daj to sem ....., budem sa tesit .....


PS: caresheet napis SS ... lebo ako je mozne ze si z PO a ta nepoznam ....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 7. Augusta 2007, 15:29

adi napísal:super ani som nevedel ze caresheet je presovcan :lol: :wink: ,
ta sa uz nehadajte .... a pochopte ze kazdy ma svoj nazor a ked chce ist do konfliktu tak nech sa zdekuje ......, sak to tu nie je o tom !
mne osobne sa pixelove fottomontage pacia aj ked ta prva je trocha morbidnejsia a nerealisticka ... ale o com je fottomontage? no predsa o fikcii .... tak ak mas ine namety caresheet tak vytvor ty nieco a daj to sem ....., budem sa tesit .....


PS: caresheet napis SS ... lebo ako je mozne ze si z PO a ta nepoznam ....
dakujem adi za pochopenie toho o co tu slo , a este vysvelenie ja sa nehadam ja ho usmernujem, nema pravo pisat to co napisal , ak to nepochopil nemal na tento topic ragovat tak ako reagoval ... pisal som ze som mal v plane pokracovat v tomto topicu ale po tejto skusenosti z ludmi ktory to nechapu a odsudia to , to mas ako rasizmus ... skoda sa uz k tomu vyjadrovat.

cvabo : preco to ma premazat ? je to POKEC nie odborna literatura :) nevidim dovod preco to prmazavat ...

pekny den vsetkym ....
Naposledy upravil/-a PiXeL v 7. Augusta 2007, 15:37, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
diss
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 21. Marca 2007, 17:03
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa diss » 7. Augusta 2007, 15:35

on si asi mysli ze si toho psa zabil ty len kvoli tej fotke :D

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 7. Augusta 2007, 17:44

naco to tu ma byt ? ...

diss : nebud smiesny ...

caresheet
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 17. Októbra 2006, 22:10
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caresheet » 7. Augusta 2007, 18:36

PiXeL napísal:
adi napísal:super ani som nevedel ze caresheet je presovcan :lol: :wink: ,
ta sa uz nehadajte .... a pochopte ze kazdy ma svoj nazor a ked chce ist do konfliktu tak nech sa zdekuje ......, sak to tu nie je o tom !
mne osobne sa pixelove fottomontage pacia aj ked ta prva je trocha morbidnejsia a nerealisticka ... ale o com je fottomontage? no predsa o fikcii .... tak ak mas ine namety caresheet tak vytvor ty nieco a daj to sem ....., budem sa tesit .....


PS: caresheet napis SS ... lebo ako je mozne ze si z PO a ta nepoznam ....
dakujem adi za pochopenie toho o co tu slo , a este vysvelenie ja sa nehadam ja ho usmernujem, nema pravo pisat to co napisal , ak to nepochopil nemal na tento topic ragovat tak ako reagoval ... pisal som ze som mal v plane pokracovat v tomto topicu ale po tejto skusenosti z ludmi ktory to nechapu a odsudia to , to mas ako rasizmus ... skoda sa uz k tomu vyjadrovat.

cvabo : preco to ma premazat ? je to POKEC nie odborna literatura :) nevidim dovod preco to prmazavat ...

pekny den vsetkym ....
Ty fakt citas aj to co pises ???Ja este raz vravim neodsudzujem tvoje primitivne fotomontaze ale odsudzujem prvu fotku na ktorej je rozobraty pes!!!To sa mi hnusi a som proti tomu takze pis k veci a neobranuj sa tym , ze niecomu nechapem pretoze ak to tak je napis mi comu konkretne nechapem ???
Adi poznas ma len pod inym nickom : clicker
A hoci je toto diskusne forum o pavukoch, myslim si, ze ak mame radi prirodu tak tato fotka tu nema co robit.Ja by som si to v zivote nedovolil.Ta tvoja ukradnuta fotka v originale je urcite z nejake pitvy alebo nejakej nehody toho psa a smiat sa na tom je ubohe a nefer voci tomu psovi. Mal by si sa zamysliet :roll: To, ze chovam pavuky, neznamena, ze ostatne zvierata su mi ukradnute. :!:
Keby som vedel, kde je ten chlap, co si robi z vtackara koktail dal by som to tu ako provokaciu a bol by som zvedavy, ci by ste to brali ako "ZABAVA A PAUVKY!

Užívateľov profilový obrázok
sklipo
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23. Júla 2007, 15:10
Bydlisko: oravska lesna

Príspevok od užívateľa sklipo » 7. Augusta 2007, 19:25

caresheet napísal:
PiXeL napísal:
adi napísal:super ani som nevedel ze caresheet je presovcan :lol: :wink: ,
ta sa uz nehadajte .... a pochopte ze kazdy ma svoj nazor a ked chce ist do konfliktu tak nech sa zdekuje ......, sak to tu nie je o tom !
mne osobne sa pixelove fottomontage pacia aj ked ta prva je trocha morbidnejsia a nerealisticka ... ale o com je fottomontage? no predsa o fikcii .... tak ak mas ine namety caresheet tak vytvor ty nieco a daj to sem ....., budem sa tesit .....


PS: caresheet napis SS ... lebo ako je mozne ze si z PO a ta nepoznam ....
dakujem adi za pochopenie toho o co tu slo , a este vysvelenie ja sa nehadam ja ho usmernujem, nema pravo pisat to co napisal , ak to nepochopil nemal na tento topic ragovat tak ako reagoval ... pisal som ze som mal v plane pokracovat v tomto topicu ale po tejto skusenosti z ludmi ktory to nechapu a odsudia to , to mas ako rasizmus ... skoda sa uz k tomu vyjadrovat.

cvabo : preco to ma premazat ? je to POKEC nie odborna literatura :) nevidim dovod preco to prmazavat ...

pekny den vsetkym ....
Ty fakt citas aj to co pises ???Ja este raz vravim neodsudzujem tvoje primitivne fotomontaze ale odsudzujem prvu fotku na ktorej je rozobraty pes!!!To sa mi hnusi a som proti tomu takze pis k veci a neobranuj sa tym , ze niecomu nechapem pretoze ak to tak je napis mi comu konkretne nechapem ???
Adi poznas ma len pod inym nickom : clicker
A hoci je toto diskusne forum o pavukoch, myslim si, ze ak mame radi prirodu tak tato fotka tu nema co robit.Ja by som si to v zivote nedovolil.Ta tvoja ukradnuta fotka v originale je urcite z nejake pitvy alebo nejakej nehody toho psa a smiat sa na tom je ubohe a nefer voci tomu psovi. Mal by si sa zamysliet :roll: To, ze chovam pavuky, neznamena, ze ostatne zvierata su mi ukradnute. :!:
Keby som vedel, kde je ten chlap, co si robi z vtackara koktail dal by som to tu ako provokaciu a bol by som zvedavy, ci by ste to brali ako "ZABAVA A PAUVKY!

ale no....zas neprehanaj.nie si z green peace???ja mam rad prirodu a zvierata.koli tomu som chodil na strednu veterinu a tam sme pitvali setko od skrecka po kozu....to nema s prirodou nic spolocne.proste ked sa to pixelovi paci,tak ja to jeho vec.ani mne sa to boh vie ako nelubi ale je to moj nazor a nevycitam to nikomu.tak sa uz na to vykaslite a bavte sa o prijemnejsich veciac :)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 7. Augusta 2007, 20:03

ja a nora :)

Obrázok

ja a on ...

Obrázok

ja a kolo

Obrázok

tak zdar PRIRODE :lol:
Naposledy upravil/-a PiXeL v 7. Augusta 2007, 20:11, upravené celkom 2 krát.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 7. Augusta 2007, 20:04

presne tak ,
najprv moje ospravedlnenie caresheet-ovy (clicerovy) .... sorry naozaj ta poznam :oops:

NO a for PiXeL : caresheet nie je ziadne nechapajuce detsko....., je to normalne zmyslajuci chalan ako kazdy iny ......,

ak mozem poprosit aby ste zanechali tieto debaty lebo to nikam nevedie ....., PiXeL je hrdy na svoje fottomontage lebo pri nich stravil nejaky cas a vynalozil nejaku energiu na ich tvorbu...., je to jeho robota ktoru chcel odprezentovat ....,
tak bolo by dobre ak by ste kaslali na hadky a kazdy prispel niecim svojim ... ci uz ako bebekexxx kresli komixy a pod. Skuste sem niekto vkladat 3D modely pavukov alebo im dokreslujte oci a pivo ako to maju napr. na arachnomanii, zdalo sa mi to vtipe ......,

A ak niekto chce uverejnovat take trosku morbidnejsie veci ... tak je to jeho vec ...., ale treba brat ohlad aj na ostatnych ....., nie ?
Tak hor sa do zabavy aby sa bolo na co pozerat .....

for cvabo: mas pravdu .... nech to tu premaze a nech tu ostanu iba fotky a nejake komentare k nim ....,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 8. Augusta 2007, 13:25

Pixel nič v zlom, ale toto na lasiodoru.sk nepatrí. Blbosti, radšej sem daj neaké fotky pavúkov nie taketo fotomontáže, kebyže môžem zmažem celú túto tému.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 8. Augusta 2007, 13:36

Razor napísal:Pixel nič v zlom, ale toto na lasiodoru.sk nepatrí. Blbosti, radšej sem daj neaké fotky pavúkov nie taketo fotomontáže, kebyže môžem zmažem celú túto tému.
a na to si ako prisiel ? ze to tu nepatri ...hm ? :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 8. Augusta 2007, 13:40

jednoducho sem také veci nepatria, ked chceme zachovať kvalitu fora.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 8. Augusta 2007, 13:52

Razor napísal:jednoducho sem také veci nepatria, ked chceme zachovať kvalitu fora.
tym chces napisat ze toto nie je kvalitne ? Porozmyslaj o tom, pisat denne 50 sprav je kvalitnejsie ? alebo sem tam tu hodit nejaku fotecku ci komix .... asi to neubera na kvalite ale NAOPAK. Ubera to na kvalite vtedy ked tu pisu ludia o tom sjahodlhe myslienky namiesto toho aby si to len pozreli. Cielom nebola dlha diskusia o 3 ci 5 fotkach ale topic mal mat fotky a sem tam nieco aj v texte ...

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 8. Augusta 2007, 14:06

viac to nekomentujem, som povedal svoj názor a bodka !
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 9. Augusta 2007, 15:15

Inak, PIXEL, Ty si celkom narcis ze ? Sudiac podla poslednej serie foto ...
Copyright ti nieco vravi ? Alebo si tu noru odfotil Ty ? :wink:
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
diss
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 21. Marca 2007, 17:03
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa diss » 9. Augusta 2007, 15:20

ukrizujete ho za to ze sa to tu snazil trochu spestrit, mne sa jeho praca paci, (teda az na jeho na tych fotkach eheh nic osobne nesom na sracov si tam mohol radsej dajaku caju hodit) :lol: :lol: :lol:

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 9. Augusta 2007, 15:22

Raqua napísal:Inak, PIXEL, Ty si celkom narcis ze ? Sudiac podla poslednej serie foto ...
Copyright ti nieco vravi ? Alebo si tu noru odfotil Ty ? :wink:
FREE FOTOBANK , moze byt ?

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 9. Augusta 2007, 15:24

diss napísal:ukrizujete ho za to ze sa to tu snazil trochu spestrit, mne sa jeho praca paci, (teda az na jeho na tych fotkach eheh nic osobne nesom na sracov si tam mohol radsej dajaku caju hodit) :lol: :lol: :lol:
ok dalsia seria budu zenske :) tak sa mozte tesit ...

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 9. Augusta 2007, 18:59

No kedze si v tom daky dobry tak by nezaskodilo spravit dake fajn pozadie do PC s viacermi druhmi vtackarov a vacsie rozlisko :) To by asi uvytal kazdy :)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 9. Augusta 2007, 20:50

FoXo napísal:No kedze si v tom daky dobry tak by nezaskodilo spravit dake fajn pozadie do PC s viacermi druhmi vtackarov a vacsie rozlisko :) To by asi uvytal kazdy :)
dobry napadik :) - cez vykend nieco vymyslim a dam to adminom nech to pridaju do sekcie ku stiahnutiu ..suhlasite ? wallpapers lasiodora.sk :) to bude paradicka ...

Užívateľov profilový obrázok
diss
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 21. Marca 2007, 17:03
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa diss » 9. Augusta 2007, 22:22

ked ta mozem poprosit jeden s b.emilia alebo b.vagans :-D dik

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 10. Augusta 2007, 07:37

diss napísal:ked ta mozem poprosit jeden s b.emilia alebo b.vagans :-D dik
Takze objednavky? :) No mna by potesilo keby sa tam vyskytla P. irminia a P. metalica :) a ani Chromatopelma cya..... by nebola zla :) Mozno by bolo dobre ak by si oslovil aj admina kedze mu posielaju vela fotiek ci by ti nemohol poskytnut daky material aby si mal menej vyhladavania verim ze to problem nebude teda ak by suhlasili aj majitelia fotiek :) Ale daco sa hadam vymysli :)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 10. Augusta 2007, 22:53

zalozil som novy TOPIC tak si to prezrite ...

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 22. Februára 2009, 14:22

Viem ze to je uz dlha doba ale s tymi wallpaperami sa aj nieco vyriesilo?Ci to ostalo len vo fazi uvah?Lebo ako napad by to nemuselo byt zle 8)


Napísať odpoveď