Pomery na Slovensku

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 24. Augusta 2007, 08:22

nj :( ... tak v KE ...

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 24. Augusta 2007, 09:11

Neviem v com to je ... mal som h.lividum asi 5.zvlek a ziadny problem, som ju mal uz asi 4 mesiace a minuly tyzden mi len tak uhynula .... netusil som preco. A to som ju videl v jej nore ako ma nohy pod sebou a este sebou tak trosku hybe, tak som ju nechal, ze mozno sa zvlieka (blbost, ale iskricka nadeje tam bola kedze stale hybala nohami) alebo umiera, a potom ked som ju na druhy den vecer ze ju idem vyhodit, tak som ju vybral pinzetou a este stale trosku hybala nohami :( Chudatko. Niekde som cital ze ked im chcete tak ,,nenasilne,, pomoct umriet tak ich treba hodit do mraznicky ...

Užívateľov profilový obrázok
terno
skúsený chovateľ
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 17. Novembra 2006, 07:44
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa terno » 24. Augusta 2007, 09:18

Tryri napísal: pomoct umriet tak ich treba hodit do mraznicky ...
pomaha aj to, ked ju hodis dostatocne silno (zostavaju vsak potom na mraznicke flak), ale humannejsie mi pripada ked ju racej vlozis do vnutra :)

a teraz vazne: ked vravis ze stahovala nohy pod seba moze ist o otravu alebo nredostatok vlhkosti
facebook: Marek Terno
Obrázok

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 24. Augusta 2007, 09:39

No, jej som prave den predtym porosil a dostatocne zavlhcil cely substrat.

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 24. Augusta 2007, 09:50

ako sa moze otravit pavuk ?

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 24. Augusta 2007, 10:43

klasicky cez traviace ustrojenstvo, potravou. Alebo potom cez plucne vaky, napr. sprejom (aj nejaka vonavka by ho mohla otravit v silnej koncetracii podla mna)

inac ako terno pise ze stahuju nohy pod seba pri malej vlhkosti, tak ja som mal opacny pripad, Ch. huahini stahoval nohy pri velmi vysokej vlhkosti.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 24. Augusta 2007, 10:58

no mna napadla ta vlhkost ako prva ......., amozem potvrdit ....., napr. suchomilna usambara .... saec mi odparil samicu a zacal stahovat nohy ......., som ho chytil a dal do druhej krabicky a dal som mu aj napajacku ......, a hodil som ho do vody ......, dnes beha ---- a do konca vyhral aj 5 boj :P :lol:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Chruno
Lingvistický diktátor
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 5. Júla 2007, 19:48
Bydlisko: Wild Wild East

Príspevok od užívateľa Chruno » 26. Augusta 2007, 10:34

Túto tému by som skôr nazval NEpomery na Slovensku...

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 22. Januára 2008, 12:46

Pomery na SK dotvaraju aj podobne clanky :) ... Hned ma zmiatol nadpis. Inak Robo je (bol) skuseny chovatel a v clanku si celkom dobre viedol.

http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/cl ... 07/27295KV

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 22. Januára 2008, 13:12

Sceptic napísal:Pomery na SK dotvaraju aj podobne clanky :) ... Hned ma zmiatol nadpis. Inak Robo je (bol) skuseny chovatel a v clanku si celkom dobre viedol.

http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/cl ... 07/27295KV
Bohuzial vlastne vsuvky redaktora a jazykovy korektor evidentne urobili svoje ... :?
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

ibelin
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 1. Februára 2008, 14:21
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od užívateľa ibelin » 27. Februára 2008, 23:08

bebekexxx napísal:ja by som mozno videl koren celeho problemu v pasivite slovakov. Ja som nikdy taky nebol, vzdy som sa o nieco zaujimal, tvoril, pisal ale coraz castejsie sa mi zda, ze stale viac a viac (a hlavne mladych) ludi je absolutne pasivnych ku vsetkemu. Ludia jednoducho nechcu nic robit, o nic sa nezaujimaju, len aby mali Nike tricko, adidas tenisky a nakrivo šilty na hlave a gate, v ktorych vyzeraju ako posrate decko v pamperskach.
Neviem cim to je ale jednoducho im je skoda penazi dat na cokolvek lebo potrebuju na chlast, kredit, nove telefony aby si mohli pustat melodie ked idu cez namestie a spominany konzum.
Je to skoda, lebo ja ked som bol decko, tak skoro nikto taky nebol, kazdy chcel daco robit a v dacom vynikat. Teraz nikto nechce nic, lebo slovensko hlupne a kazdy vidi len rychle prachy v cisteni hajzlov v zahranici s tym ze skola je mu na nic, lebo aj tak pojde von. to je skoda sa dalej rozpisovat... :evil: :evil: :evil:
niet co dodat. HOWGH

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 28. Februára 2008, 11:46

Sceptic napísal:Pomery na SK dotvaraju aj podobne clanky :) ... Hned ma zmiatol nadpis. Inak Robo je (bol) skuseny chovatel a v clanku si celkom dobre viedol.

http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/cl ... 07/27295KV
:shock: To akože keď chovám pavúky, tak som automaticky čudák??? Hodnotiť človeka podľa toho čo chová??? To kde sme???

Dotyčná je asi blondína, keď má také názory...
:evil: Normálne som sa rozčertil :evil:
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 28. Februára 2008, 17:02

čudák???
jasne, ze si cudak :) ved kto normalny by choval velke chlpate pavuky? :lol: :lol: :lol:
mna odjakziva pre moju zalubu v "havedi" povazovali viac-menej za excentrika a vcelku som na to pysny :D
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 28. Februára 2008, 21:20

ja som sa tiez stretol s tym ze o ludia nechapu a "ohovaraju aj na verejnosti" ze ci som normalny ....., ale to len koly tomu ze sa toho nebojim ....., a urcite su fascinovany a tajne zavidia ....,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 28. Februára 2008, 21:26

adi napísal:ja som sa tiez stretol s tym ze o ludia nechapu a "ohovaraju aj na verejnosti" ze ci som normalny ....., ale to len koly tomu ze sa toho nebojim ....., a urcite su fascinovany a tajne zavidia ....,
:lol: Podľa mňa si to vystihol presne...
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 6. Marca 2008, 15:28

CZ:

Tento prispevok sa netyka ani tak pomerov na SK ako v CZ. Nechcel som vytvarat zbytocne novu temu. Ludi ako Michal Toran z arachnomanie si vazim myslim, ze sa v relacii drzal statocne a chovatelom vtackarov hanbu nespravil.



http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10 ... toran.html

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 6. Marca 2008, 17:42

ako bolo to fakt zaumave, aj ten komentar bol uplne modelovo hovoreny. Vsetky reakciu su uplne prirodzene a 99% ludi reaguje ako moderator relacie. Poznas ho aj osobne ? / otazka na Sceptica /

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 6. Marca 2008, 18:28

Sceptic napísal:CZ:

Tento prispevok sa netyka ani tak pomerov na SK ako v CZ. Nechcel som vytvarat zbytocne novu temu. Ludi ako Michal Toran z arachnomanie si vazim myslim, ze sa v relacii drzal statocne a chovatelom vtackarov hanbu nespravil.

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10 ... toran.html
No bolo to zaujímavé a už dávno som sa tak nepobavil :lol:
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 6. Marca 2008, 19:12

PiXeL napísal:ako bolo to fakt zaumave, aj ten komentar bol uplne modelovo hovoreny. Vsetky reakciu su uplne prirodzene a 99% ludi reaguje ako moderator relacie. Poznas ho aj osobne ? / otazka na Sceptica /
Osobne ho nepoznam.


Napísať odpoveď