A co na to rodicia ?

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno
A co na to rodicia ?

Príspevok od užívateľa cvabo » 19. Marca 2006, 11:13

co na vas konicek vravia rodicia ? moji su radsej ticho :D

mirror
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 23. Februára 2006, 15:40
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mirror » 19. Marca 2006, 12:38

Moji si museli zvyknut co uz ale teraz uz v pohode vravim im ze ak mi niektore podrastu tak ich predam taze v poho.... :D

Len-on

Príspevok od užívateľa Len-on » 24. Marca 2006, 13:37

Mojim otcom bol patnohy h.hercules a mama je krasna lividumka(a neviem preco so mna vyrastol dvojnohy opiciak).Takze moj konicek beru velmi sportovo. seriozne:clovek si zvykne aj na smrt,rodicia si zvykli,uz ich beru ako clenov domacnosti

Užívateľov profilový obrázok
NOD
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 14. Februára 2006, 14:23
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa NOD » 24. Marca 2006, 15:53

Rodiče mě v tom podporují...táta to má rád,máma si toho nevšímá a vše je ok.
Je člověk,je problém,není člověk,není problém" - J.V.Stalin

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 25. Marca 2006, 05:50

no to mate dobre :) , nasi sa toho boja , a bracho tiez , takze este ze mam priatelku :roll:

Lukas P.
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 1. Apríla 2006, 21:54
Bydlisko: Pezinok, Slovensko

Príspevok od užívateľa Lukas P. » 1. Apríla 2006, 22:12

no nasi si uplne zvykli:-)
- dakedy ked som prec, stara sa mi o vsetky zvery mama ( teda hadov odmietal krmit :-)) aspon ze vydrzia dlho bez zradla )
-dokonca sa aj celkom vyzna - napr ked jej medzi recou poviem ze sa mi zvliekla versina , chape tomu :D ( ale ma to aj svoje nevyhody - vie aspon tak okrajovo nejake jedovate rody - a to mam zakazane :?

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 1. Apríla 2006, 22:45

no moji ani nevedia ze ake je to jedovate ... myslia si ze to je jak kriziaky ...

Hortulanus
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 22. Júna 2006, 06:38
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Hortulanus » 22. Júna 2006, 18:20

Och no musim tu verejne pochvalit mojich rodicov ze mi vsetky zvery toleruje a este ma v tom aj podporuju... :)

truhlik
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 14. Februára 2006, 19:43
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa truhlik » 24. Júna 2006, 00:03

moj otec je nezaujaty, mama sa strasne boji:)) ale v poslednom case sa vyhrazaju biolitom... kvoli vysvecku :D :D Ale tak to sa nestane :)

Užívateľov profilový obrázok
orlovecsk
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 24. Júna 2006, 14:15
Bydlisko: P.B.

Príspevok od užívateľa orlovecsk » 24. Júna 2006, 14:27

No moj otec aj sestra to brali v pohode a mame som prveho pavuka pol roka neukazal, az potom a nezobrala to tak zle :D ale hadov mi vyslovene zakazala :roll:

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 26. Júna 2006, 07:38

no to mas dobre ja teraz nahovaram bracha na pavuky ale nie je to lahke .... ale som na dobrej ceste :D ...

Lukas P.
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 1. Apríla 2006, 21:54
Bydlisko: Pezinok, Slovensko

Príspevok od užívateľa Lukas P. » 30. Júna 2006, 18:50

hmm to mas dobre ked ho "nahovoris" - tiez by som bral aby bol niekto doma , co pavukov chova .........- aspon nemusis vsetko kupovat ty :D

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 2. Júla 2006, 09:02

no o to mi ani tak neslo ale skor o to ze ked budem v KE tak sa mi bude mat o nich kto starat ... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 19. Septembra 2006, 23:54

Oco pohoda i ked s nami nebyva ale vzdy ma podporoval ked som chel hada alebo pavuka ale mamina bola vzdy proti a tak som jej to proste domov dotrepal a musela si zvyknut :) Som svina co :) Ale tak pohoda sem tam pride pokuka o robia a sem tam sa ma opyta ci sa mi ma o ne posatrat ked idem na dlhsie prec. Ale ked som jej povdal ze idem kupit hada alebo skorpika skoro odpadla :) Radsej som ju zbytocne nprovokoval asi zase budem musiet doniest domov a hotovo :)

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 13. Novembra 2006, 14:52

Moji niesu velmi nadseny, jedneho este akcepuju , ale ked mi odrastu dalsie tak neviem , uz teraz strajkuju zeby som sa krotil a to ich mam strasne malooooo , a chcem ich veeeeela ,
Mamca tvrdi , ze vzdy sa to da zapucit , ale dufam ze svoju hrozbu nesplni .... :!:

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 13. Novembra 2006, 17:10

Neboj moja sa tiez bala a teraz sa jej to zapacilo :) Uz si nasla aj svojho oblubenca a mam pocit ze keby som ich dal prec tak si sama kupi noveho :)) Chce to len zvyk :) a cas :)

Spider
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 19. Decembra 2006, 15:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Spider » 19. Decembra 2006, 16:55

oco je v poho ten sa neboji ani nic mam to je presny opak :D ta to ani videt nechce ale musi si zvykat :D

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 21. Februára 2007, 18:05

nasi zacali pindat :D ... mama povedala ze toho mam vela a oco ze mi stacia 3 najvzacnejsie pavuky .... ale to sa neda .. :D

kurec
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 1. Marca 2007, 20:58
Bydlisko: Krnov ( ČR )
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa kurec » 4. Marca 2007, 22:05

Naši mi schovávaj krabičky :c) , tátovi se to libí , máma dělá mrtvou , ale potají se na to chodí dívat :c)

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 5. Marca 2007, 16:04

doniesol som si domov p. regalisku ....... oco mi to chce zakazat ....., ze mi len par kusov staci , a nie velmi jedovatych ....... ale ved tie su naj...... 8) .....
mali ste vidiet ako sa tvaril ked som mu povedal ze to veeelmi jedovate ......,.... ( aspon im da pokoj :lol: )
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

struter
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 2. Januára 2007, 18:43
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Príspevok od užívateľa struter » 5. Marca 2007, 18:23

u mňa to mamča najprv nechcela, mala veľa námietok,ale tak som to doniesol domov/naraz dvoch,vagansa a herculesa/a.....chcela to vykopnuť out.....tak som jej povedal že ak to urobi,tak donesiem nie dvoch,ale 20tich naraz a spravím to tak,že keď sa ráno zobudí,tak budu všetky na nej,he,he :D to som ale hajzlik 8) -no ale zabralo to a teraz mam o mnoho viac "domácich zvieratok"a úplne si to obľúbila,dokonca ma v tom podporuje a vždy keď som preč na dlhšiu dobu a prídem domov,tak mam všetkých pawúkov až prežratych!!!/až ja musim mamču krotiť v kŕmení/he,he :D sranda no ako dokáže človek meniť postoje!

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 10. Marca 2007, 08:11

to mas dobre , ani nevies ako ti zavidim :D , moji rodicia sa toho boja jak cert kriza .... a tak musim vsetko krmit sam ...

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 27. Mája 2007, 17:17

Ja tiež musím všetko krmit sám, a tak je to naj. brat k tomu nemá vstah, mama ta mi to dovolí, lebo vie že sa o to viem starat a otec tiež takze pohoda. Pavúky vraj mozem chovat kolko chcem, ale kebyze donesiem hada vyhodia ma z okna, ale vsak pavuciky stacia....
Obrázok
Obrázok
Obrázok

thor
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 18. Apríla 2007, 15:50
Bydlisko: lucenec

Príspevok od užívateľa thor » 27. Mája 2007, 20:58

zdravim
aj moji rodicia mali s pavukov zo zaciatku strach no casom si zvykli no presvedcit ich ze si chcem kupit hada to uz je trosku tazsie ale podarilo sa :D uz len zohnat za dobru cenu velhada kralovskeho.
potesilo by ma nejake info o chove tohto krasavca :)

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 27. Mája 2007, 21:32

thor napísal:zdravim
aj moji rodicia mali s pavukov zo zaciatku strach no casom si zvykli no presvedcit ich ze si chcem kupit hada to uz je trosku tazsie ale podarilo sa :D uz len zohnat za dobru cenu velhada kralovskeho.
potesilo by ma nejake info o chove tohto krasavca :)
velhad královský, mám kamosa co je profík i na hady, ale nepoviem ti o nom sám vela, ja skor na pavuciky, len to viem že patrí medzi škrtiče.
A co sa týka terária, co najvacsie s dobrou podstielkou, vacsia drvina kory...Potrebuje i svetlo, urcite, lebo potrebuje nabrat pohybovu energiu :D neviem taky Sceptic ti urcite viac povie..
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Napísať odpoveď