Najlespia kupa...

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Lukas
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16. Februára 2006, 21:13
Najlespia kupa...

Príspevok od užívateľa Lukas » 23. Septembra 2007, 04:00

Napiste ake bola Vasa najlepsia kupa pavuka....nejake kuriozitky a taK:)

Lukas
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16. Februára 2006, 21:13

Príspevok od užívateľa Lukas » 23. Septembra 2007, 04:11

Kedze som nacal tuto temu tak aj zacnem...asi tak pred rokom mi zavolal moj byvaly telocvikar z gympla a pital sa ma ci nechcem nejake pavuky...nejaky jeho kamarat ma doma a chcel by sa ich zbavit. Tak mi dal cislo ja som mu zavolal a dohodol sa ze teda si ich pridem zobrat. Na moje potesenie to bola B. smithi a L. parahybana...tomu chlapikovi ich nechal doma syn lebo sa odstahoval...vravel mi ze ich uz ma 3 roky ale boli v dezolatnom stave...uplne suche terarka, v substrate nohy a kridla zo sarancat...a najvacsia haluz ze chlapik mal aj z mininsterstva nejake peciatky kvoli CITIES a take dokumenty...obe su samice ale este aj po roku je na nich vidiet ze neboli chovane ako mali byt...chudata stresovane...no a celi tento spas plus dvojterarko ma vysiel na 0,7l slivovice (alebo borovice, uz nepamatam)...tak co good deal????

SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SeBra » 14. Októbra 2007, 02:40

..tak moja najlepsia kupa bola doposial kazda, pretoze vacsinu pavukov som obdrzal prostrednictvom zasielky, kedze nemam dostatok casu ist ani len na nejaku burzu. Najlepsie boli v tom ze som este neobdrzal uhynuteho jedinca a doposial som vzdy natrafil na spravnych chovatelov, ktori ma este k tomu po obdrzani zasielky prekvapili darcekom naviac, popripade lepsou cenou.


Napísať odpoveď