Popisování

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
NOD
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 14. Februára 2006, 14:23
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:
Popisování

Príspevok od užívateľa NOD » 25. Marca 2006, 07:15

Ahoj,nedávno jsem koukal na Animal Planet a tam dávali pořad o sklípkanech.Jeden,velmi uznáváný chovatel (zapoměl jsem jméno) popisoval druhy.Ale to bylo něco! On jde,a sbírá všechny sklípkany co najde,potom je nese do své laboratoře a tam je porovnává jestli to není nový druh.Ale skoro pokaždé něco nového popíše.Ale to bylo takhle: jde :arrow: najde :arrow: popíše.Bylo to v Austrálii a skoro každý den popsal jeden druh.Tak se nedivím,že v tom jsou takové zmatky.Ale taky těm sklípkanům pomáhá-financuje fondy na ochranu životního prostředí sklípkanů....
Je člověk,je problém,není člověk,není problém" - J.V.Stalin

marduk
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 12:29
Bydlisko: Turcianske Teplice

Príspevok od užívateľa marduk » 2. Mája 2006, 08:05

A koli takymto ludom je v tom taky bordel...Pozeras fotky na nete a hovoris si"tohto pavuka som uz kdesi videl?!"Viem,ze niektore druhy su si velmi podobne,ale urcite su ludia,ktori sa hrnu len za uspechmi,ako pisal NOD-co den,to novy druh-a potom je v tom taky gulas,ze ozajstnym systematikom vstavaju vlasy dupkom :evil:

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 2. Mája 2006, 11:03

no ale bez nich by neboli mnohe druhy popisane ....

Desteros
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21. Februára 2006, 17:46
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desteros » 5. Mája 2006, 16:18

NOD:No už jsem na to reagoval někde jinde,ale opakuji,že on v tom dělá pořádek,sklípkany prohlídne pod mikroskopem,podívá se na spermatéku atd. a vše zapíše.Teprve potom takového sklípkana určí za nový druh.

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 5. Mája 2006, 22:07

teraz sa tak hlupo opytam , to ma kazdy druh inu spermateku ?

Desteros
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21. Februára 2006, 17:46
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desteros » 7. Mája 2006, 10:07

cvabo napísal:teraz sa tak hlupo opytam , to ma kazdy druh inu spermateku ?
Nevim jak to přesně je,ale u rodů je spermatéka jiná,ale u druhů stejného rodu může být spermatéka stejná.Pokud se mýlím,tak mě někdo opravte.
Naposledy upravil/-a Desteros v 17. Mája 2006, 11:40, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 7. Mája 2006, 11:58

uff to som nevedel ....

kurec
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 1. Marca 2007, 20:58
Bydlisko: Krnov ( ČR )
Kontaktovať užívateľa:
Re: Popisování

Príspevok od užívateľa kurec » 10. Marca 2007, 17:09

NOD napísal:Ahoj,nedávno jsem koukal na Animal Planet a tam dávali pořad o sklípkanech.Jeden,velmi uznáváný chovatel (zapoměl jsem jméno) popisoval druhy.Ale to bylo něco! On jde,a sbírá všechny sklípkany co najde,potom je nese do své laboratoře a tam je porovnává jestli to není nový druh.Ale skoro pokaždé něco nového popíše.Ale to bylo takhle: jde :arrow: najde :arrow: popíše.Bylo to v Austrálii a skoro každý den popsal jeden druh.Tak se nedivím,že v tom jsou takové zmatky.Ale taky těm sklípkanům pomáhá-financuje fondy na ochranu životního prostředí sklípkanů....
Nebyl to nahodou Rick West? :lol: :lol: :lol: :lol:


Napísať odpoveď