!!PROSIM O RADU!!

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Seemani
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27. Septembra 2007, 15:02
!!PROSIM O RADU!!

Príspevok od užívateľa Seemani » 27. Septembra 2007, 15:19

Moja albopilosa sa vecer zvliekala, no bohuzial ostala na nej prilepena zvlecka. Po velkom usili sa mi podarilo vecsiu cast odstranit, ale kusok ma este na tele a neviem ako jej ho dat dole. A tiez som si vsimla, ze ma dve nohy ochrnute, resp.nehybe s nimi ani nereaguje na moj dotyk. Prosim, ak s tymto ma niekto skusenosti, poradte mi ako jej pomoct...

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 27. Septembra 2007, 18:55

ahoj to sa stalo parkrat aj mne, tu zvysnu cast mozes odstranit tak ze nastriekas na nu priamo trochu vody a aj na substrat aby tam bola vysoka vlhkost. Po par hodinach by mala ist dole dobre. tie nohy ma ako ochrnute? mozes to odfotit ako to vyzera?

Seemani
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27. Septembra 2007, 15:02

Príspevok od užívateľa Seemani » 27. Septembra 2007, 20:57

ahoj dakujem za radu, vodou som to skusala, ale nanestastie ona sa o to pred chvilou postarala a tie dve nohy si odtrhla..Tak teraz to vyzera tak, ze si ich nevedela zvliect a ostali jej v zvlecke. Nevedela sa dobre pohybovat a asi sa takto citila ohrozena. No bohuzial ma teraz len sest noh, ale nevadi nadalej sa o nu budem starat s laskou, je to moj milacik a dufam ze o 2-3 zvleki uz bude mat vsetkych osem noh. Este raz dakujem za radu...

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 27. Septembra 2007, 21:36

Seemani napísal:ahoj dakujem za radu, vodou som to skusala, ale nanestastie ona sa o to pred chvilou postarala a tie dve nohy si odtrhla..Tak teraz to vyzera tak, ze si ich nevedela zvliect a ostali jej v zvlecke. Nevedela sa dobre pohybovat a asi sa takto citila ohrozena. No bohuzial ma teraz len sest noh, ale nevadi nadalej sa o nu budem starat s laskou, je to moj milacik a dufam ze o 2-3 zvleki uz bude mat vsetkych osem noh. Este raz dakujem za radu...
to iste sa stalo aj mne ... ale ja som tie nohy amputoval pri pokuse vybrat ich zo starej koze. Samozrejme som celu kozu namocil a nechal odmocit ale nepomohlo to ... bolo uz dost neskoro. Jedna sa konkretne o A. metallicu , a podrobnejsie to popisujem v jej topicu.


Napísať odpoveď