aké máte plány v chove?

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:
aké máte plány v chove?

Príspevok od užívateľa SeBra » 30. Septembra 2007, 03:09

..neberte to osobne ze som zalozil takuto temu. Ziadna spionaz :lol: ..len by bolo fajn keby ste napisali co planujete zlepsit, popripade ked sa podelite o svojich predstavach co by ste chceli ako chovatelia urobit alebo vymisliet pre svojich milacikov ci uz v blizkej dobe a tak... Mohlo by to vyriesit mnozstvo problemov, ktore by mohli prist neuvazenymi cinmi alebo naopak by to posluzilo ako inspiracia pre zaciatocnikov ako aj skusenejsich chovatelov a tak isto aj mne.

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 30. Septembra 2007, 12:53

ja planujem hlavne prestahovat kusy ktorym "trcia nohy z krabiciek" :-) nestiham to a toto sa najtazsie udrzuje pri vacsom pocte pavukov, dostatocne miesto.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 30. Septembra 2007, 14:33

Moj plan je mat co najviac druhov vtackarov :D Nikdy som netuzil parit vtackare a mat z nejakeho druhu 300 kusov a predavat, nechovam to na to aby som na tom zarabal.

S miestom zatial nemam problem .... len za chvilku bude problem ulozit to nejako nech to vyzera. Pojdem na nejaku brigadu a potom si dam urobit stolarovi nejaku skrinku ktora bude presne pasovat na terarka.

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 30. Septembra 2007, 15:39

Moje plany: V prvomrade spravit terarka pre stromaky a dake do zsoby, vypatanu skrinku dat do chodby a nmiesto nej spravit dake regale kde budem umiestnovat terarka svrcky kde ich budem mnozit proste mala chovnicka :) A tie najkrajsie tym spravim teda lepsie povedane pokusim sa spravit co najkrajsie terarka ale to budu asi 2 kusy kvoli tomu ze je malo mista. Pripadne maminu prestahujem do mojej izby ja si zoberem jej velku a tam sa bude dat aj viac toho :) Ale to sa este uvidi :)

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 30. Septembra 2007, 15:43

Ja mam teraz v plane najblizsi tyzden/dva robit terarka pre norove druhy, tak som zvedavy ako to dopadne, pripadne sem ukazem nejake fota. Len horsie je ze som teraz doma len 2 dni v tyzdni, inac som stale v BA na skole, takze sa to horsie robi .... ale tak nieco uz vymyslim :)

A este jeden moj plan ... ked nasim v obyvacke chcipnu posledne rybycky tak si privlastnujem akvarko ktore prerobim na obrovske tera pre apophysis :D
Naposledy upravil/-a Tryri v 30. Septembra 2007, 21:53, upravené celkom 1 krát.

Lukas
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16. Februára 2006, 21:13

Príspevok od užívateľa Lukas » 30. Septembra 2007, 20:50

Podobne ako Tryri, aj ja mam v plane porobit nejake tie terarka a trocha rozsirit ,,chovnu stanicu" o nejake druhy... Momentalne som na zarobkoch v zahranici tak s cashom nebude prob, horsie uz s casom...ak sa mi podari nieco skonstruovat, co bude stat za to, urcite poslem foto...

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 30. Septembra 2007, 21:44

foxo bez urazky trosku rasisticka uvaha alebo neviem jak to povedat ze tie krajsie dam do tych najkrajsich terarok. ja si myslim ze vsetky pavuky si krasny svojim sposobom no ja nebudem robit ze tie krasne budem davat do krasnych terarok ....ja to dam do toho isteho jak je ten skaredsi nebudem v tom robit rozdiely

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 30. Septembra 2007, 21:53

Dobre, to je pekne, ale ja mam tiez svojho ,,oblubenca,, :D respektive oblubencov (vsetky poecky) ... ale to samozrejme neznamena ze tie dalsie druhy mam len tak, do poctu, kazdy je super, aj ked je len cisto cierny alebo hnedy, ale niektore su podla mna krajsie a niektore ,,skaredsie,,.

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 30. Septembra 2007, 23:00

Shadow napísal:foxo bez urazky trosku rasisticka uvaha alebo neviem jak to povedat ze tie krajsie dam do tych najkrajsich terarok. ja si myslim ze vsetky pavuky si krasny svojim sposobom no ja nebudem robit ze tie krasne budem davat do krasnych terarok ....ja to dam do toho isteho jak je ten skaredsi nebudem v tom robit rozdiely
Vsak ok to je tvoje rozhodnutie ale ferari tiez nenechas v obycajnej garazi ale das ho do lepsej :) A ako napisal Tryri to neznamena ze na svysne kaslem a ich davam bokom :) alebo znamenaju pre mna nieco menej to ee.

A myslel som to skor tak ze najradsej by som dal vsetky do peknych terarok ale uvedomujem si ze s tym je vela roboty. Ked tam das rastlinky konare koru atd mas riziko ze sa ti to splenivie atd a stravit pri vsetkych takych terarkach ci su ok alebo nie tak to by som potreboval dost volenho casu :)

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 3. Októbra 2007, 17:03

hmmm teraz na dlhsie obdobie neplanujem uz nic z casovych dovodov, mozno este nejaku tu rufilatu, potom po studiu to poriadne rozbehnem :twisted:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
griwe
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 22. Júla 2006, 13:38
Bydlisko: PP/KE
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa griwe » 4. Októbra 2007, 09:55

No ja som sa dostal nedavno k niekolkym starym oknam, tak som kupil novu rezacku a moc sa chvalabohu nelame :) takze ked pridem z intraku idem pokracovat v rezani :) zatial mam narezane sklo na 9 mensich terariek a mam v plane dokopy 5 druhov terariek tak po 8 kusov :) takze roboty je dost, este silikon a davaj lepit, no a potom velke stahovanie a tak :P co sa tyka pavukov, konecne po roku hladania som sa dostal aj k malym Vagansom (3 kusky :) )a par dalsich prirastkov takze chov zatial rozsirovat neplanujem

SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SeBra » 14. Októbra 2007, 02:10

nieco z mojich planov: urcite uz nieco prestahovat do terarii a hlavne do vianoc P. metallica, co by bol dalsi prirastok a zaroven postupna realizacia mojho planu mat vsetky Poecilotherie :wink: ..a samozrejme sa prestahovat do vacsieho, lebo nemam miesto ani sam pre seba a nie este na dalsie pavuky..

mrhyde
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 21. Februára 2007, 18:56
Bydlisko: trnava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mrhyde » 18. Novembra 2007, 01:41

Poecilotheria metallica moja eleonora...

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 18. Novembra 2007, 18:37

Ja mam v plane si kupit pavuka ktory extremne zapriada ale doteraz sa mi nepodarilo zistit ktory je taky borec :wink: viem ze napr.: Chromatopelma cyaneopubescens zapriada dost ale aj to je malo. Chcem takeho pavuka ktory opavucinuje cele terarium a to od spodku az po vrch. Poznate takeho borca ? ...

mozno: Chilobrachys ... ale nie som si isty , dajte tip na vytaza :idea:

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 18. Novembra 2007, 19:19

Ja som videl v PD v chovatelstve Chilobrachys andersoni a je pravda ze to terarko mal brutalne zapriadene, ale tak za 1, dufam ze ten druh mali dobre popisany 2, kazdy jedinec moze inac zapriadat.

Raz som u jedneho chovatela videl pavuka, ktory mal v tera spravenu pavucinu v tvare lievika a on cakal na spodu .... to sa mi brutalne lubilo, ale netusim ako sa volal :)

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 20. Novembra 2007, 20:56

PiXeL napísal:Ja mam v plane si kupit pavuka ktory extremne zapriada ale doteraz sa mi nepodarilo zistit ktory je taky borec :wink: viem ze napr.: Chromatopelma cyaneopubescens zapriada dost ale aj to je malo. Chcem takeho pavuka ktory opavucinuje cele terarium a to od spodku az po vrch. Poznate takeho borca ? ...

mozno: Chilobrachys ... ale nie som si isty , dajte tip na vytaza :idea:
P.murinus co som videl a pocul. Ale to zalezi od velkosti terarka, mam Avikularky, ktore ked necham sa vysnatit dopadne to podobne.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 20. Novembra 2007, 21:02

Tryri napísal:Ja som videl v PD v chovatelstve Chilobrachys andersoni a je pravda ze to terarko mal brutalne zapriadene, ale tak za 1, dufam ze ten druh mali dobre popisany 2, kazdy jedinec moze inac zapriadat.

Raz som u jedneho chovatela videl pavuka, ktory mal v tera spravenu pavucinu v tvare lievika a on cakal na spodu .... to sa mi brutalne lubilo, ale netusim ako sa volal :)
zisti mi to :)

Užívateľov profilový obrázok
Pipo
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 10. Novembra 2007, 10:11

Príspevok od užívateľa Pipo » 20. Novembra 2007, 21:53

PiXeL napísal:
Tryri napísal:Ja som videl v PD v chovatelstve Chilobrachys andersoni a je pravda ze to terarko mal brutalne zapriadene, ale tak za 1, dufam ze ten druh mali dobre popisany 2, kazdy jedinec moze inac zapriadat.

Raz som u jedneho chovatela videl pavuka, ktory mal v tera spravenu pavucinu v tvare lievika a on cakal na spodu .... to sa mi brutalne lubilo, ale netusim ako sa volal :)
zisti mi to :)

je to andersoni


Napísať odpoveď