čo si o tom myslíte?

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:
čo si o tom myslíte?

Príspevok od užívateľa SeBra » 30. Septembra 2007, 04:31

..u nemenovaneho cloveka som sa stretol s nasledovnym problemom: Pochvalil sa mi s tym ze ma pavuka P. murinus a navyse to je jeho prvy a uz zrejme adultny jedinec. Siel som sa nanho pozriet a myslel som ze pri pohlade na to asi vybuchnem. Mal ho v akvariu ktore bolo prikryte sklom a mal tam asi 1cm skaru na vetranie. Podotykam ze tam nebolo nic polozene a bolo len tak zlahka nicim upevnene... takze som sa cudoval ze mu este nezdrhol. ..a v tom akvarku kaktus. Snazil som sa ho prehovorit aby mi ho predal ale zbytocne. Jedine co o nom vedel bolo to ze je plachy. Tak som mu dal aspon nejaku prednasku a chcel som ho postrasit co to vlastne doma ma, len aby som ho nejako ziskal. Tento clovek pre mna posobi dost nespolahlivo ako chovatel, co je v tomto pripade velmi nebezpecne a napriek mojim vystraham a radam reagoval s usmevom a stale si tvrdil svoje, akoby som bol ja ten co do toho vobec nevidi :evil: ...takze mate priestor...

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 30. Septembra 2007, 09:53

No,tak čo už,chudák pavúk má asi smolu...Vyjadrovať sa k dotyčnému myslím nemá význam.

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 30. Septembra 2007, 12:50

kaktus v terariu, to je v podstate idiotina, staci jeden pad pavuka nanho a "dopisal"...
S tym clovekom neviem co spravit, posli mu daky bite report, mozno ho to presvedci.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 1. Októbra 2007, 00:43

povedz mu (ze ak je aky odvazny a frajer ) ze nech ho krmi z ruky ..... ze sa nauci nebyt plachym ..... a uvidis ze ti ho da aj zadarmo ....., :wink:

takemu cloveku len toto pomoze ..... ved ako sa hovori : "neukusne nevysvetlis "

ale inak nejake obrazky z netu a trosicku si to podfarbit nejakou historkou ....

daj vediez ze ako dopadlo ...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SeBra » 1. Októbra 2007, 17:15

...vysvetlil som to kamosovi ktory s nim byva a ten nevahal a polozil na vrch aspon kvetinac ako zavazie no o ine veci sa uz nezaujimam. Nema to zmysel pretoze s tym kaktusom som mu to zdoraznoval a nic. Len som chcel tymto prispevkom informovat ze este stale su medzi nami ludia ktori sa nedaju nazvat chovatelmi. Je to smutne, ale aspon nemozem mat vycitky, ze som neurobil co som mohol.

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 1. Októbra 2007, 17:53

boze to je debil polamat mu ruky....preboha to jak moze dat kaktus do terarka sak to jak tak ani nesedi terarko a kaktus..... ci teho a tamtie dalsie veci no comment

SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SeBra » 14. Októbra 2007, 04:34

toto je dalsi taky pohlad na ludi, ktori zjavne nevedia co maju so sebou robit. Napadaju ma dve moznosti. Teda bud je to naozaj ukazka toho, ake IQ maju poniektori "chovatelia", alebo je to skor ukazka ich nevedomosti. Priklanam sa skor k tomu co som spomenul ako prve :?

http://www.youtube.com/watch?v=oZhGB76H-g0

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 5. Novembra 2007, 15:41

dnes som nasiel inzerat na www.bazos.sk, ten stoji za to :D

teyt inzercie:

kupi menarocny druh tarantule,od150 do 300skz okolia hlohovec.podmienka aby nebol moc chlpaty a piste co najskor dakujem

kaco1710
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 6. Novembra 2006, 13:26
Bydlisko: detva

Príspevok od užívateľa kaco1710 » 5. Novembra 2007, 16:05

haaa taky inzerat........ aby nebol chlpaty :lol: to musi byt "skuseny" chovatel :D

lopo
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 18. Februára 2007, 16:10
Bydlisko: Kosice-okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa lopo » 5. Novembra 2007, 18:36

asi hlada nieco z celade ctenizidae :wink:

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 5. Novembra 2007, 21:37

noo ved taky h. hercules ci c. crawshayi (aspon na pohlad) nie su take chlpate ako napr. avicularie
i ked odporucit mu tieto druhy, ked je taky "znaly" by bolo prinajmensom zlomyselne :twisted: :twisted: :twisted:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 1. Decembra 2007, 21:02

inac s tym akvarkom to mozno neni az tak zle ja mam v akvarku G.rosea a tiez ju mam prikritu sadrokartnom a neusla mi ... mam ju tam uz 2 mesiace a s tym kaktusom ... ak si z ba tak chod do auparku do jedineho obchodu zo zviearatami co tam je ...a tam maju G.rosea v terarku kde su 2 kaktusi ... :)

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 1. Decembra 2007, 21:07

Takže,
po prvé-tvoj sadrokartón sa tu rozoberal-nekomentujem,
po druhé-že máš kaktus v terárku je tvoja vec,ale nedávaj to aku radu druhým,hlavne začínajúcim chovatelom.
po tretie-dávať za príklad zoochovy a hlavne Auparkový je dosť velká blbosť sama o sebe...
Toť stručne asi vše.

Užívateľov profilový obrázok
Chruno
Lingvistický diktátor
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 5. Júla 2007, 19:48
Bydlisko: Wild Wild East

Príspevok od užívateľa Chruno » 1. Decembra 2007, 21:08

miki1571 napísal:inac s tym akvarkom to mozno neni az tak zle ja mam v akvarku G.rosea a tiez ju mam prikritu sadrokartnom a neusla mi ... mam ju tam uz 2 mesiace a s tym kaktusom ... ak si z ba tak chod do auparku do jedineho obchodu zo zviearatami co tam je ...a tam maju G.rosea v terarku kde su 2 kaktusi ... :)
Tak to je skvelý príklad ;) Tí ľudia v obchodoch so zvieratami sú fakt "odborníci".


Napísať odpoveď