Vzťahy medzi chovatelmi na Slovensku.

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:
Vzťahy medzi chovatelmi na Slovensku.

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 16. Októbra 2007, 17:08

Zdravim, vidim ze sa moja predchadzajuca tema dobre uchytila aj ked kazdy to pochopil po svojom. Tu by som vas poprosil aby ste sa vyjadrili o vasich doterajsich skusenostia s nasimi chovatelmi a predavajucimi. Teda aku ma kto skusenost pri kupe, alebo roznych stretnutiach s chovatelmi trebars aj zahranicnimi ale aj nasincami.

Dakujem

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 16. Októbra 2007, 17:17

tak ze JA mam dobre vztahy. Kupoval som pavuky od Rehora / super clovek /, od Raqua / svojsky ale ma nazor a to sa mi paci /, dalej Brachy / vrelo ho odporucam ako chovatela /, Sestak / casto ho otravujem :) ale zozenie aj tank / ...

tak ze na zaver ak nieco chcete kupit tak oslovte niekoho z nich.

Užívateľov profilový obrázok
leon33
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 7. Apríla 2007, 12:48
Bydlisko: Klenovec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa leon33 » 16. Októbra 2007, 20:20

Cawko
Ja osobne mám skúsenosti dobré,aj keď väčšinou komunikujem s chovateľmi cez net.Aj pavúčiky od nich obiednávam prostredníctvom netu.Zatial som nemal žiadny problém,dokonca niektorý mi poslali pri obiednaní jedného kusa dva ako "bonus". :wink:
XXX

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 16. Októbra 2007, 21:36

Označil by som túto tému ako ďalšiu "mierne" provokačnú,ale ok... Ja mám skúsenosti tiež dobré,a asi preto,že chovatelia od ktorých berem,si schválne chyby moc dovolovať nemôžu,ani o_ierať kvôli pár korunám,keďže určitá (značná) časť ich príjmov pochádza práve z tadeto.Nejaké chyby sa samozrejme stali,ale aj napravili.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 16. Októbra 2007, 22:45

Ja mam skvele skusenosti s kazdym CHOVATELOM..... Sesto , Rehor, Cvabo is the best (pozdravujem :lol: a t d. )
vsak mal som aj neprijemnu skusenost na kt. dlho az do teraz spominam .... ale nebudem menovat , lebo aj tak ludia kt. to mozu vediet tak vedia ... :wink:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 16. Októbra 2007, 23:40

Ano moze sa tato tema zdat provokacna, ale sluzi aj napr. na vyvarovanie sa zacinajucich chovatelov. Mam rad taketo temy lebo sa v nich mnoho clovek o tom druhom pripadne tretom dozvie. Sorka ale niekedy ma tie ostatne temy nudia tak vymyslam a rozmyslam co ine na spestrenie. No kazdeho skusenost v hocicom sa ceni, lebo clovek sa uci na vlastnych chybach a inteligentny clovek sa uci na chybach inych. :D

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 16. Októbra 2007, 23:46

SKUUUUUBI napísal:Ano moze sa tato tema zdat provokacna, ale sluzi aj napr. na vyvarovanie sa zacinajucich chovatelov. Mam rad taketo temy lebo sa v nich mnoho clovek o tom druhom pripadne tretom dozvie. Sorka ale niekedy ma tie ostatne temy nudia tak vymyslam a rozmyslam co ine na spestrenie. No kazdeho skusenost v hocicom sa ceni, lebo clovek sa uci na vlastnych chybach a inteligentny clovek sa uci na chybach inych. :D
lepsie sa uci na chybach druhych ... ako na svojich , ved kto rad robi chyby :wink:

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 17. Októbra 2007, 15:47

Ja najviac kupujem asi od Rehorovcov ktory ma nikdy nezklamali a pri nich mam zarucenú istotu ze mi daju to co chcem.Od cvaba a brachyho som toho este vela nekupoval ale budem sa to snazit v blizkej dobe napravit :arrow: tesim sa na spolupracu :wink:
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 19. Októbra 2007, 10:00

čaute,
Za skvelého človeka pokladám určite Brachyho, ktorý ma prekvapil svojimi skúsenostami a vedomostami ohľadom vtáčkarov (a nie len vtáčkarov), dalej M. Šesták, no on moc času nemá, no je veľmi spolahlivý to sa musí nechať.
Čo sa týka kamaráststa najväčším je Gryf :D sním je veľká sranda, a v budúcnosti by som sa chcel stretnúť aj s Bebekexxxom. Menej známi je L. REhor som ho videl raz, ale je celkom OK a tiež Terno :D super chlapík.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 28. Októbra 2007, 13:23

myslim ze poznas a vies toho este malo ....

nic proti nikomu ale napr si nespomenul dost dobreho chovatela Tomasa Rehora a este NAJLEPSIEHO na stromaky Raqau a este par dalsich ...

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 28. Októbra 2007, 13:47

urcite ich chcel spomenut , ale kazdeho nemoze :) zabudol aj na skveleho chovatela PiXeLa naprikad , ale nevadi ja mu to odpustam :twisted:

piko
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 28. Októbra 2007, 11:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa piko » 28. Októbra 2007, 15:52

zdravim, pisete tu o skvelych chovateloch, poradite mi ako sa s nimi skontaktujem? popripade ak maju nejaky web, napiste pls..

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 28. Októbra 2007, 16:39

piko napísal:zdravim, pisete tu o skvelych chovateloch, poradite mi ako sa s nimi skontaktujem? popripade ak maju nejaky web, napiste pls..
www.ifauna.sk , alebo tu na lasiodore mas links , alebo inzerciu ,.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

MAJLO226
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19. Novembra 2006, 14:11
Kontaktovať užívateľa:
ok

Príspevok od užívateľa MAJLO226 » 1. Novembra 2007, 01:37

ja uz sam chovam dlhe roky--uz jedno desatrocie non net mam asi rok a iba tak som spoznal plno chovatelov--ako petqo-miso sestak-tarzanm-a mnohy dalsi--

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 13. Februára 2008, 19:40

No nedalo mi zareagovat na topic...vztah...atd...hlavne CHOVATELMI...na slovensku....
vidim ze vela ludi tu nepozna ozajstnych chovatelov co odchovali kopu zaujimavych a vzacnych a na chov narocnych pavukov..a pritom su tu neni menovani..niektori..hej..no...niektori menovani tu odchovali max na jednej ruke co spocitam pavukov..takze asi tak..a nemali by byt v tomto topiku...ale skor KUP A PREDAJ...aj ked celkovo chovatelstvo a pavuckarstvo je tu v plienkach hlavne ked to porovnam zo susednymi cechmi..ktori su daleko pred nami...PS neda mi sa pousmiat nad mnozstvom teoretikov..budem ich volat EZOPOVIA...

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 13. Februára 2008, 20:11

no ja mam tiez dobre skusenosti s chovatelmi..ked som zacinal moj prvy pavuk bol ani neviem od koho.Potom prisli dalsie od jedneho pana z Levic,ktoreho meno bohuzial neviem.A potom ostatne su od Misa Sestaka a Lukasa Rehora..su to fajn ludia aj podla mna a myslim ze to maju pekne zariadene s predajom,chovom a paci sa mi ze aj radi a ochotne poradia zaciatocnikom(aj mne)...

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 14. Februára 2008, 00:40

Johny.700 napísal:Potom prisli dalsie od jedneho pana z Levic,ktoreho meno bohuzial neviem.
Zato my jeho meno vieme velmi presne... :roll: :lol:
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 14. Februára 2008, 01:02

Raqua napísal:
Johny.700 napísal:Potom prisli dalsie od jedneho pana z Levic,ktoreho meno bohuzial neviem.
Zato my jeho meno vieme velmi presne... :roll: :lol:
:D :D ..veru...

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 14. Februára 2008, 06:35

hej??..xex...tak som sa sekol..xexe..ale kazdopadne sa mi s nim obchodovalo fajn..

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 14. Februára 2008, 12:36

Preco ? Co sa deje ? Kto to je ? Sa tu kazdy tak tvari :D

xenesthis
skúsený chovateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 24. Decembra 2006, 01:59
Bydlisko: Bratislava/Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa xenesthis » 14. Februára 2008, 12:37

spiderman napísal:
Raqua napísal:
Johny.700 napísal:Potom prisli dalsie od jedneho pana z Levic,ktoreho meno bohuzial neviem.
Zato my jeho meno vieme velmi presne... :roll: :lol:
:D :D ..veru...


Levicky Rick West :D

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 14. Februára 2008, 12:48

Kazdopadne, pokial mate niekto pavuky z Levic, overil by som si sakramentsky, ci mam naozaj to co som si objednal.
Uz tu bolo viacero 'incidentov' tohoto charakteru.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 14. Februára 2008, 13:14

Raqua napísal:Kazdopadne, pokial mate niekto pavuky z Levic, overil by som si sakramentsky, ci mam naozaj to co som si objednal.
Uz tu bolo viacero 'incidentov' tohoto charakteru.


naozaj??...tak to si ma teraz dostal do rozpakov ako nikdo iny..xe..ja mam od neho(S.Cambala) B.VAgans v subadultnom zvleku a myslim si ze je to naozaj ona..nemam velmi dobre foto ale ked nico spravim tak to sem hodim aby ste mi poradili..ale ja som na 100% presvedceny ze to je vagans..

xenesthis
skúsený chovateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 24. Decembra 2006, 01:59
Bydlisko: Bratislava/Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa xenesthis » 14. Februára 2008, 13:15

to je velmi dobry napad :idea:

mariko925
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 26. Decembra 2007, 15:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mariko925 » 14. Februára 2008, 13:20

no ja o sestakovi pomlcim (ale ako chovatel je dobry...) ale lukas rehor je super chlapik rad poradi....


Napísať odpoveď