Vzťahy medzi chovatelmi na Slovensku.

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 14. Februára 2008, 13:37

mariko925 napísal:no ja o sestakovi pomlcim (ale ako chovatel je dobry...) ale lukas rehor je super chlapik rad poradi....
Ja naopak

Mišo Šesták - v pohode !!!
Lukaš Rehor - Bol som s ním dohodnutý (H.lividum, H.longipes), rezervoval mi ich uz som mu chcel poslat peniaze, no chlap sa mi prestal ozívat. Úplne ma ignoroval!!! Netusim preco??? V zivote som s nim neobchodoval a s nikym iným som doteraz nemal problem!!! Tak neviem... Asi o tyzden na to dal inzerát na iFaunu a uz tam tie Haplopelmi nemal!!! Podla mna dost podraz...
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

xenesthis
skúsený chovateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 24. Decembra 2006, 01:59
Bydlisko: Bratislava/Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa xenesthis » 14. Februára 2008, 13:41

Lukas Rehor som ja a pisal som ti na icq viac krat no ty si neodpovedal. z cennika som ju dal prec lebo bola posledna a napisal si ze ju zoberies. Snaha komunikovat s tebou bola z mojej strany.......

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 14. Februára 2008, 13:44

mariko925 napísal:no ja o sestakovi pomlcim (ale ako chovatel je dobry...) ale lukas rehor je super chlapik rad poradi....
definuj chovatel.... :wink:.....len sa pitam...

mariko925
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 26. Decembra 2007, 15:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mariko925 » 14. Februára 2008, 13:48

spiderman napísal:
mariko925 napísal:no ja o sestakovi pomlcim (ale ako chovatel je dobry...) ale lukas rehor je super chlapik rad poradi....
definuj chovatel.... :wink:.....len sa pitam...

no poculsom citalsom v novinachvidel v tv kolko toho ma ajna vystavach...cize je to cool chovatel...ale to obchodovanie...ale ja sa do toho nechcem miesat nieje to moja vec...

Užívateľov profilový obrázok
Pipo
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 10. Novembra 2007, 10:11

Príspevok od užívateľa Pipo » 14. Februára 2008, 13:58

Johny.700 napísal:no ja mam tiez dobre skusenosti s chovatelmi..ked som zacinal moj prvy pavuk bol ani neviem od koho.Potom prisli dalsie od jedneho pana z Levic,ktoreho meno bohuzial neviem.A potom ostatne su od Misa Sestaka a Lukasa Rehora..su to fajn ludia aj podla mna a myslim ze to maju pekne zariadene s predajom,chovom a paci sa mi ze aj radi a ochotne poradia zaciatocnikom(aj mne)...

Nie nahodou Čambal ?

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 14. Februára 2008, 14:05

mariko925 napísal:
spiderman napísal:
mariko925 napísal:no ja o sestakovi pomlcim (ale ako chovatel je dobry...) ale lukas rehor je super chlapik rad poradi....
definuj chovatel.... :wink:.....len sa pitam...

no poculsom citalsom v novinachvidel v tv kolko toho ma ajna vystavach...cize je to cool chovatel...ale to obchodovanie...ale ja sa do toho nechcem miesat nieje to moja vec...
No, pravdu povediac by som rad videl tych 2000 adult kusov, ktore a udajne niekde ukryte a neprezradi kde. Myslim, ze take nieco bolo pisane v nejako clanku, ale nie som si 100% isty.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

maczky
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 28. Januára 2008, 13:40
Bydlisko: Trencin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa maczky » 14. Februára 2008, 14:07

FeRo1251 napísal:
mariko925 napísal:no ja o sestakovi pomlcim (ale ako chovatel je dobry...) ale lukas rehor je super chlapik rad poradi....
Ja naopak

Mišo Šesták - v pohode !!!
Lukaš Rehor - Bol som s ním dohodnutý (H.lividum, H.longipes), rezervoval mi ich uz som mu chcel poslat peniaze, no chlap sa mi prestal ozívat. Úplne ma ignoroval!!! Netusim preco??? V zivote som s nim neobchodoval a s nikym iným som doteraz nemal problem!!! Tak neviem... Asi o tyzden na to dal inzerát na iFaunu a uz tam tie Haplopelmi nemal!!! Podla mna dost podraz...
Lukas Rehor - super chalanisko. velmi ochotny, poradil a je trpezlivy aj s otazkami zaciatocnikov. ja som bol max. spokojny...
B. klaasi, B. smithi 2x, B. albiceps 2x, A. geniculata 2x, H. lividum, G. rosea 'red' 3x, G. rosea 2x, G. aureostriata 2x, P. irminia 2x, C. elegans

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 14. Februára 2008, 14:08

xenesthis napísal:Lukas Rehor som ja a pisal som ti na icq viac krat no ty si neodpovedal. z cennika som ju dal prec lebo bola posledna a napisal si ze ju zoberies. Snaha komunikovat s tebou bola z mojej strany.......
No ja som ti pisal, ze mi ICQ blbne(nechodia mi odpovede ked tam nie som) a ze mi mas napisat na e-mail no z tvojej strany ziadny e-mail!!! Ako nic v zlom, uz ich mam od brachy-ho.
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 14. Februára 2008, 14:08

Pipo napísal:
Johny.700 napísal:no ja mam tiez dobre skusenosti s chovatelmi..ked som zacinal moj prvy pavuk bol ani neviem od koho.Potom prisli dalsie od jedneho pana z Levic,ktoreho meno bohuzial neviem.A potom ostatne su od Misa Sestaka a Lukasa Rehora..su to fajn ludia aj podla mna a myslim ze to maju pekne zariadene s predajom,chovom a paci sa mi ze aj radi a ochotne poradia zaciatocnikom(aj mne)...

Nie nahodou Čambal ?

ano je...trochu vyssie som to pisal..

xenesthis
skúsený chovateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 24. Decembra 2006, 01:59
Bydlisko: Bratislava/Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa xenesthis » 14. Februára 2008, 14:12

No ja som ti pisal, ze mi ICQ blbne(nechodia mi odpovede ked tam nie som) a ze mi mas napisat na e-mail no z tvojej strany ziadny e-mail!!! Ako nic v zlom, uz ich mam od brachy-ho.[/quote]

na maily odpisujem kazdych par dni a myslim ze ak sme riesieli tvoje veci tak som nebol dost dlhu dobu prec. takze si myslim ze to nie je moja chyba, stacilo par dni trpezlivosti. alebo stacilo napisat sms ze hej Lukas co je s mojou objednavkou.

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 14. Februára 2008, 14:21

xenesthis napísal:
FeRo1251 napísal:No ja som ti pisal, ze mi ICQ blbne(nechodia mi odpovede ked tam nie som) a ze mi mas napisat na e-mail no z tvojej strany ziadny e-mail!!! Ako nic v zlom, uz ich mam od brachy-ho.
na maily odpisujem kazdych par dni a myslim ze ak sme riesieli tvoje veci tak som nebol dost dlhu dobu prec. takze si myslim ze to nie je moja chyba, stacilo par dni trpezlivosti.
No ja som ti dal potom pokoj a aj tak ziadna odpoved. No a ani moja chyba to nie je. Neviem ked niekto predava, tak by som cakal trochu väčšiu iniciatívu!!!

Ukončime to:
1. je to len nedorozumenie (z oboch strán)
2. sorry za taku reklamu (berem s5)
3. nič proti tebe nemam
4. kamoši???

Mišo Šesták - v pohode
Lukáš Rehor - v pohode
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

xenesthis
skúsený chovateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 24. Decembra 2006, 01:59
Bydlisko: Bratislava/Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa xenesthis » 14. Februára 2008, 14:26

Jasne, bolo to nedorozumenie. Ja si nepotrebujem a ani nechcem robit zle meno, len niekedy sa stane 1000 inych udalosti a niekedy cloveku nieco vypadne.

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 14. Februára 2008, 15:40

Raqua napísal:No, pravdu povediac by som rad videl tych 2000 adult kusov, ktore a udajne niekde ukryte a neprezradi kde. Myslim, ze take nieco bolo pisane v nejako clanku, ale nie som si 100% isty.
Ja Michala poznám osobne a kôli tomu, že neukazuje tých svojích chlpáčov to je normálne nie??? Je to obrovský majetok tak načo by zverejňoval miesto kde to má, aby ho vykradol nejaký trapoš ?!? U mňa je number 1. Aj ked teba Raqua nepoznám osobne...moc sa nezameriavam sa na stromové pavúky, ale klobúk dolu čo si dokázal.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 14. Februára 2008, 16:07

Pre mna su naj chlapci Rehorovci nikdy ma nesklamali a vzdy mi poradili, mozem sa na nich absolutne spolahnut, preto kupujem hlavne od nich.
Mišo Šesták je tiez v pohode len nema vobec cas.
Terno a Stevo Birkus su tiez dost dobry, hlavne sa s nimi da super pokecat. :D
Co sa tyka Cambala :lol: radsej pomlcim. :lol:
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 14. Februára 2008, 18:02

mariko925 napísal:
spiderman napísal:
mariko925 napísal:no ja o sestakovi pomlcim (ale ako chovatel je dobry...) ale lukas rehor je super chlapik rad poradi....
definuj chovatel.... :wink:.....len sa pitam...

no poculsom citalsom v novinachvidel v tv kolko toho ma ajna vystavach...cize je to cool chovatel...ale to obchodovanie...ale ja sa do toho nechcem miesat nieje to moja vec...
skor by som povedal ze misovi 6takovi ide lepsie to obchodovanie... :wink: mišák lišák....

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 14. Februára 2008, 18:16

Razor napísal:
Raqua napísal:No, pravdu povediac by som rad videl tych 2000 adult kusov, ktore a udajne niekde ukryte a neprezradi kde. Myslim, ze take nieco bolo pisane v nejako clanku, ale nie som si 100% isty.
Ja Michala poznám osobne a kôli tomu, že neukazuje tých svojích chlpáčov to je normálne nie??? Je to obrovský majetok tak načo by zverejňoval miesto kde to má, aby ho vykradol nejaký trapoš ?!? U mňa je number 1. Aj ked teba Raqua nepoznám osobne...moc sa nezameriavam sa na stromové pavúky, ale klobúk dolu čo si dokázal.
vies kolko to je 2000 adult kusov..hmm....vies kolko je to krmiva...atd..no myslim si ze by mal nie na 3 strany cennik ale na 10 keby aspom daco s toho odchova ale tak zatial nic len opisany cennik od ceskeho chovatela.....takze tak...alebo sa mu proste nedari odchovavat...alebo nas miso prekvapis..hmm..ja som mal osobne do 150 druhov a musim povedat ze to bolo dost huste...ps..preco ich nema vsetky na vystave..ja by som sa s nimi pochvalil.... :wink: miso nehovorim na teba nic ale raritky by som si moc rad pozrel..a pri tolkych kusoch ich isto mas..tak uz sa tesim... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 14. Februára 2008, 18:21

FeRo1251 napísal:
xenesthis napísal:
FeRo1251 napísal:No ja som ti pisal, ze mi ICQ blbne(nechodia mi odpovede ked tam nie som) a ze mi mas napisat na e-mail no z tvojej strany ziadny e-mail!!! Ako nic v zlom, uz ich mam od brachy-ho.
na maily odpisujem kazdych par dni a myslim ze ak sme riesieli tvoje veci tak som nebol dost dlhu dobu prec. takze si myslim ze to nie je moja chyba, stacilo par dni trpezlivosti.
No ja som ti dal potom pokoj a aj tak ziadna odpoved. No a ani moja chyba to nie je. Neviem ked niekto predava, tak by som cakal trochu väčšiu iniciatívu!!!

Ukončime to:
1. je to len nedorozumenie (z oboch strán)
2. sorry za taku reklamu (berem s5)
3. nič proti tebe nemam
4. kamoši???

Mišo Šesták - v pohode
Lukáš Rehor - v pohode
Raqua napísal:
FeRo1251 napísal:
Raqua napísal:
V poslednej dobe sa mi ozvalo niekolko kupychtivych ludi, ze by chceli metallicu. Stavim sa, ze zmiznu, az ich budem mat. Alebo im zahadne dojdu akurat peniaze aj ked ich budem davat za velmi dobre ceny.



Ja urcite nezmiznem ked ich budes ponukat a nemusia byt vobec za "dobre" ceny, lebo po P.Metallice tuzim odkedy sa venujem chovu (cca 5rokov-este nic moc). Z Poecilotherii by som chcel mat v chove kazdu (vsetky su krasne a kazda je svojim spravanim jedinecna). Zatial mam z Poeciek iba P.formosu (subadult 0,1), P.faciatu(5zv-2x) a P.ornatu(5zv-2x)
Takze somnou mozes (Raqua) pocitat na stopercent Dufam ze ich zozenies...



No to som teda velmi zvedavy, takychto reci som uz pocul. Zhanat ich nebudem, teraz aj tak nie su, ked tak bbudem predavat svoje odchovy. Ale to este nejaku dobu potrva.
Po metallice tuzi snad kazdy, takze nic vynimocne.



Pocut si to mohol, ale nie odomna A ja svoje slovo drzim. Mozes sa spytat kohokolvek s kym som obchodoval (najviac asi Šesták). A na ten odchov si kludne pockam, len nech sa ti vydari (drzim palce).


mam pre teba p.metallica 3 zvlek 3500 sk.... :wink: FeRo1251

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 14. Februára 2008, 18:59

no..s tym S.čambalom ste ma vsetci dostali do obrovskeho pokusenia,ze co to vlastne chovam v terarku so stitkom Brachypelma vagans..myslim si ze je to fakt ona a ja som si tak na 99,97% isty..ale vsak nemusim mat pravdu..tak vstkych velmi pekne prosim aby ste mi povedali vas nazor na tohto pavuka..viem ze by sa to hodilo do inej temy ale myslim si ze tu je to namieste..foto je dost dobre a vidno ju tam celu,lepsie asi nebude a tak vas prosim o nazor..dakujem..

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 14. Februára 2008, 19:09

posli prosim lepsiu foto.... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 14. Februára 2008, 19:18

..lepsia uz asi nebude lebo sa k nej da velmi tazko dostat a ked len trosku otvorim terarium lebo od skla sa mi blesk odrazy hned zalezie a skryje sa..myslim ze by sa to malo dat urcit aj podla tohto obrazka a ked nie budem ju tak volat dalej a necham to tak.. 8) 8)

mariko925
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 26. Decembra 2007, 15:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mariko925 » 14. Februára 2008, 20:32

podla mna je to brachypelmy vaganslebo mam samca tohto druhu a velmi sa podoba no ale niesomsi isty...

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 15. Februára 2008, 14:58

Ja som kupvoal aj od sestaka aj od rehora a so zaidnym som nemal problemy. Jedine to ze to lukasovi trosku dlhsie trvalo, ale to sa ospravedlnil ez sa stahoval alebo take nieco, takze nebol ziadny problem.

Samozrejme kym clovek zastihne oboch na ICQ tak musi mat sakra stastie :) Ale ked zavolam na mobil tak neni problem.

Ja som mal vo vseobecnosti dobre skusenosti ked som kupoval pavuky, zatial ma nikto neoklamal, neposlal mi zle pavuky alebo mrtve .... sice je pravda ze sa snazim kupovat iba od vacsich chovatelov kde clovek predsa len moze predpokladat nejaku serioznost.

A zial(nastastie?) s panom z Levic nemam skusenosti :D

BTW : O sestakovi sa pisali pred rokom alebo dvoma v novom case ... a vtedy tam bolo napisane ze ma asi 5000 pavukov (alebo to bolo 2000 ??? ) ale nebolo tam napisane adultnych .... tak ked ti vrhne B.vagans 500 mladych tak zase az taky problem to neni mat 2000 pavukov :D :D

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 15. Februára 2008, 15:06

je veľký rozdiel mať 500 mládat a 500 adultných jedincov, na to pozor !
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 16. Februára 2008, 00:35

spiderman napísal:
mariko925 napísal:
spiderman napísal: definuj chovatel.... :wink:.....len sa pitam...

no poculsom citalsom v novinachvidel v tv kolko toho ma ajna vystavach...cize je to cool chovatel...ale to obchodovanie...ale ja sa do toho nechcem miesat nieje to moja vec...
skor by som povedal ze misovi 6takovi ide lepsie to obchodovanie... :wink: mišák lišák....
No musim potvrdit Misiak je lisiak a riadny, pozname sa uz dlhsie ak sa stretneme tak kecame ako blazni, skusenosti ma hojne samozrejme viac obchodnych ako odbornych :D Dalsi fakt je ze odkedy chovam nekupil som este od nikoho ineho ako od Michala, pravidelne zlavy zjednam po dlhom boji, ale napr. minuly rok som riesil za 10 tisic tak asi aj preto. Inak k tomu poctu kusov ja som pocuj az 5 miestne cislo a to mi bolo povedane priamo, ale vacsinou vraj krpce sub/adult tak do 1000ks a nezabudajte aj to je reklama. :D

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 16. Februára 2008, 09:27

.....................EZOP................... :lol:
Dobre....radsej by som presiel od slovam k skutkom....takze ja som tomas rehor...vsetci novy teraz poznate skorej mojho brata ako mna ale to je pohoda...chovam pavuky uz skoro 6 rokov zhruba 90 podarenych odchovov to nepocitam zozrane kokony to by bolo raz tolko...som za ze vsetci tuto na stranke mame radi pavuky..hehe..to je novinka cooo... :wink: ..... ja sa tu nebudem chvalit poctami lebo nikdy to neni presne zalezi od odchovou.. ale moje max bolo 150 druhov adult samic kde som mal od 1 po 6 ks z jedneho druhu co uz zial neni pravda momentalne pocty musim zratat..redukoval som koli vytazeniu praceale cca 50 druhov sa tam najde..su to viac menej chovatelske raritky.....napr od decembra do teraz mam vlastne odchovy c.elegans.c.perezmilesi a p.pederseni...zozrali mi m.robustum t.elenae a l.difficilis...to tak v skratke..cize...vyzivam chovatelov aj predajcov lebo to je rozdiel...kto ma na to aby spravil exkurziu tuto chovatelom vo vlastnom chovatelskom doupjeti...myslim ze nikto nebude namietat..až......no ale to sa nechame prekvapit...**** pruser je ze budem muset upratat... :oops: a take hovadiny ze ma vykradunu alebo co..neberem to je dobra hovadina...lebo na slovensku su dospele veci nad 1000 sk skoro nepredajne..zial....takze co na to hovorite..... :wink:


Napísať odpoveď