Androctonus crassicauda - spravanie, Uloha v skole - projekt

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
adusqa17
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29. Januára 2008, 09:39
Bydlisko: velke kapusany
Kontaktovať užívateľa:
Androctonus crassicauda - spravanie, Uloha v skole - projekt

Príspevok od užívateľa adusqa17 » 30. Januára 2008, 10:47

Ahojte vsetci..=)..takze chcela som chovat skorpiona druhu adroctonus crassicauda ale mama mi to nechce dovolit ze vraj je velmi nebezpecny s cim nesuhlasim ale pred nedavnom sme dostali ulohu v skole napisat projekt o spravani akehokolvek zivocicha...vybrala som si skorpiona ale nemam moznost pozorovat jeho spravanie v skutocnosti..co to o nom viem ale potrebujem pozorovanie..PRETO PROSIM KAZDEHO KTO MA DOMA NIEJAKY DRUH SKORPIONA NECH MI PROSIIM NAPISE ...staci len malo ako sa sprava ked je pri zvliekani alebo ked ma male alebo ked su 2 skorpioony pokope ci su agresivne a tak..je to len take domace pozorovanie tak prosim vas myslite na mna. :lol: :lol: :lol: KUJEEEEEEEEEEM..:)

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 30. Januára 2008, 11:04


Užívateľov profilový obrázok
sklipo
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23. Júla 2007, 15:10
Bydlisko: oravska lesna
Re: Androctonus crassicauda - spravanie, Uloha v skole - pro

Príspevok od užívateľa sklipo » 30. Januára 2008, 15:07

adusqa17 napísal:Ahojte vsetci..=)..takze chcela som chovat skorpiona druhu adroctonus crassicauda ale mama mi to nechce dovolit ze vraj je velmi nebezpecny s cim nesuhlasim ale pred nedavnom sme dostali ulohu v skole napisat projekt o spravani akehokolvek zivocicha...vybrala som si skorpiona ale nemam moznost pozorovat jeho spravanie v skutocnosti..co to o nom viem ale potrebujem pozorovanie..PRETO PROSIM KAZDEHO KTO MA DOMA NIEJAKY DRUH SKORPIONA NECH MI PROSIIM NAPISE ...staci len malo ako sa sprava ked je pri zvliekani alebo ked ma male alebo ked su 2 skorpioony pokope ci su agresivne a tak..je to len take domace pozorovanie tak prosim vas myslite na mna. :lol: :lol: :lol: KUJEEEEEEEEEEM..:)
osporucujem konzultacie o skorpionoch s dudom.dudko je na skorpiky na slovo vzaty odbornik :wink:

Užívateľov profilový obrázok
brachy
skúsený chovateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 6. Októbra 2006, 12:44

Príspevok od užívateľa brachy » 30. Januára 2008, 21:06

Ahoj

Uplne suhlasm s tvojou mamou :). Mal som par Androctonusov a na zaciatok ich vobec nedoporucujem, co viac vobec ich nedoporucujem.
Deep respect, brachy
,,I like Megaphobema I love Poecilotheria but my queen is Monocentropus balfouri :)''
by Shroom

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 30. Januára 2008, 21:25

Čau,pozdravujem mamu-dávam jej zapravdu.Androctonusy su jedny z najnebezpečnejších druhov vôbec,sú hovadsky rýchle a agresívne a nikdy pri nich nevieš či zaútočia alebo utečú.Z toho čo som vyčítal,nemaš o chove ani páru,takže zober si odomňa jednu radu-kúp si buď nejakého Pandinusa al. Heterometrusa,čo sú najvhodnejšie druhy pre zač,vizitku máš napr aj tu,a môžeš doma s kludným svedomím povedať,že nebezpeční nie sú.Androctonus sa zatial však zdaleka vyvaruj! K tým otázkam,čo si chcela,ja mám momentálne (ešte :? ) pred skúškami,takže ti to tu vypisovať bohužial nebudem a pravdupovediac,pochybujem,že hocikto bude.Popozeraj si fórum tu na stránke,príp.stránku čo máš vyššie napísanú.Ak budeš mať konkrétny dotaz-čiže ti bude dačo nejasné,tak sa pýtaj,ale komplet za teba niekto niečo robiť nebude :)


Napísať odpoveď