Pozor neseriozny chovatel!

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 21. Februára 2008, 19:18

Ja som vždy kupoval osobne a len od ludí ktorých poznám a viem, že sú férový. Autobusom mi prišli pavúky len 2x teraz mám vždy možnosť si pavúky vyzdvihúť osobne.
Pixel: asi nevieš že nie každý si môže dovoliť drahé pavúky a ešte k tomu pavúky vo veľkom množstve. Kupujem max 3ks. Aj to len z niektorých. Tie zásady čo si vypísal možno platia tak pre teba, každý má svoj vlastný spôsob nakupovania, nie každý si totiž vie pavúky vyzdvihnút osobne.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 21. Februára 2008, 20:53

Takže chlap sa mi ozval a odpoveď je tu:

"zdravím ťa.., moja adresa je maňa, legionárska 39, ivan sedlák, 0907 112704

keby si mal cestu okolo, tak by bolo ideálne, keby si prišiel osobne, aby si si vybral pavúka, ktorého by si videl naživo, aby si mal takého, ktorý sa ti bude najviac páčiť, .."

Otázka na vás??? Všetkých zainteresovaných v tejto téme!!!
Dať mu link (sem) nech sa obháji???

ANO/NIE
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 21. Februára 2008, 21:04

FeRo1251 napísal:Takže chlap sa mi ozval a odpoveď je tu:

"zdravím ťa.., moja adresa je maňa, legionárska 39, ivan sedlák, 0907 112704

keby si mal cestu okolo, tak by bolo ideálne, keby si prišiel osobne, aby si si vybral pavúka, ktorého by si videl naživo, aby si mal takého, ktorý sa ti bude najviac páčiť, .."

Otázka na vás??? Všetkých zainteresovaných v tejto téme!!!
Dať mu link (sem) nech sa obháji???

ANO/NIE
nie, dajte všetci čo ste z Nitry stretko a chodte za ním osobne :)
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 21. Februára 2008, 21:14

arsen8 napísal:nie, dajte všetci čo ste z Nitry stretko a chodte za ním osobne :)
A čo tak trošku racionálnejší a realnejší prístup???
Aj ja by som si šiel rád zaboxovať no nie je to správne!!! Nasilie plodí len násilie...

Čo tak trochu prispieť k tomu aby sa nad sebou zamyslel a odčinil svoje very bad rozhodnutia...

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 21. Februára 2008, 21:28

FeRo1251 napísal:
arsen8 napísal:nie, dajte všetci čo ste z Nitry stretko a chodte za ním osobne :)
A čo tak trošku racionálnejší a realnejší prístup???
Aj ja by som si šiel rád zaboxovať no nie je to správne!!! Nasilie plodí len násilie...

Čo tak trochu prispieť k tomu aby sa nad sebou zamyslel a odčinil svoje very bad rozhodnutia...
poviem ti jeho pristup ..on ma na haku vsetkych ktory ho nebodaj chcu poucovat ja som ho pekne prosil ze peniaze sa mi tazko zhanaju ..on povedal ze si nechce pokazit '' dobre'' menoza par stovak ze zaraba a on nema dovod klamat..avsak po tom ako som sa mu ohlasil surovo ironicky ma odbijal a robil si zo mna hlupaka ze on o ziadnych pavukoch nevies skusal som sa mu to vysvetlit ale dobre slovo u tohto cloveka nepomoze .. mozno sa zlakne a zahra sa na nevinneho ale pokracovat bude ... alebo tu na fore vsetkym pekne vynada a bude koniec ... :roll: :roll: :?
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 21. Februára 2008, 22:50

FeRo1251 napísal:
arsen8 napísal:nie, dajte všetci čo ste z Nitry stretko a chodte za ním osobne :)
A čo tak trošku racionálnejší a realnejší prístup???
Aj ja by som si šiel rád zaboxovať no nie je to správne!!! Nasilie plodí len násilie...

Čo tak trochu prispieť k tomu aby sa nad sebou zamyslel a odčinil svoje very bad rozhodnutia...
Nechem ti brat iluzie, ale mohol by si si dat dole ruzove okuliere a pozerat sa na vec realnejsie ... odcinit svoje rozhodnutie .... lol .... zaraba na tom, bol by blby keby prestal... a myslis ze nejaka banda anonymnych ludi na fore mu v tom zabrania ...

Chod sa pozriet do chovatelstva v auparku napriklad a skus im tam povedat to iste, ze su blby, ze o pavukoch nic nevedia, predavaju to co ani nevedia co je, nevedia nic o chove alebo o sposobe ako sa o ne starat .... a stale predavaju G. roseu za 2 000 Sk ...

Jeden moj znamy im jedneho casu dodaval nejake gekony, on im ho predal za 500 sk a aj to sa im zdalo byt moc vela, tak s nim zjednavali a neviem co, a oni ho potom neskor predali za 2 900 Sk :)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 21. Februára 2008, 23:18

Razor napísal:Ja som vždy kupoval osobne a len od ludí ktorých poznám a viem, že sú férový. Autobusom mi prišli pavúky len 2x teraz mám vždy možnosť si pavúky vyzdvihúť osobne.
Pixel: asi nevieš že nie každý si môže dovoliť drahé pavúky a ešte k tomu pavúky vo veľkom množstve. Kupujem max 3ks. Aj to len z niektorých. Tie zásady čo si vypísal možno platia tak pre teba, každý má svoj vlastný spôsob nakupovania, nie každý si totiž vie pavúky vyzdvihnút osobne.
necitas pozorne, v mojom prispevku varujem ludi , nepisem co maju robit ale co im radim. Po dalsie pisem ze ak nie je mozne osobne tak platit az po doruceni tovaru ... tak ze 2x citat potom reagovat :)

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 21. Februára 2008, 23:33

Tryri napísal:Nechem ti brat iluzie, ale mohol by si si dat dole ruzove okuliere a pozerat sa na vec realnejsie...
Ja som už dávno stratil ilúzie o ľuďoch...
No po vzhliadnutí tohto filmu ( http://dl.veg-tv.info/Earthlings.avi ) sa v tebe možno niečo zmení a zistíš že by bolo na čase niečo robiť a nie si len ubližovať... Mal som snahu, no niekedy to nieje najlepší nápad, lebo ľudia už dávno neveria v seba samých... (neber/te to osobne)

Ok! Nemá to zmysel! ****** na Sedláka!
"Kto do teba kameňom, ty doňho dvoma!!!"

Tak doňho!!!
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

van_bilderass
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 21. Augusta 2007, 10:35
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa van_bilderass » 23. Februára 2008, 07:56

Preco jednoducho nenapisete prevadzkovatelovi azetu ako "komunita chovatelov"? vysvetlite mu problem, hadam by mu mohol vymazat profil...

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 23. Februára 2008, 12:06

Ok! Nemá to zmysel! ****** na Sedláka!
"Kto do teba kameňom, ty doňho dvoma!!!"
tento nekrestansky pristup som vzdy nadmieru uznaval :wink: NEMESIS!!! :lol:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

mariko925
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 26. Decembra 2007, 15:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mariko925 » 23. Februára 2008, 12:23

tento chlapik je tak trochu.... maculatovi poslal pavukov postou v zime!! a prisli mu mrtve pritom maculata hovoril ze nech ich mu neposiela postou ale busom ale on ze urcite ked ti ich poslem postou nezdochnu a poslal mu ich a blo dead...tomuto sa hovori hovatel??

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 23. Februára 2008, 16:34

van_bilderass napísal:Preco jednoducho nenapisete prevadzkovatelovi azetu ako "komunita chovatelov"? vysvetlite mu problem, hadam by mu mohol vymazat profil...
Lebo nema len jeden profil...
... a na azete sa zaregistrujes nanovo za par sekund!!!

Nema to zmysel!
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Pato
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 22. Októbra 2007, 17:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pato » 23. Februára 2008, 20:26

nejaky BAN na IP by mohol pomoct...ale to asi nespravia :P

HnnbL
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 24. Októbra 2007, 14:36
Bydlisko: NZ,BA,Hurbanovo,KN,TT
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa HnnbL » 24. Februára 2008, 00:32

uprednostnujem osobný odber.a kedže k bratom Rehorovcom to nemám daleko tak je to asi najlepší sposob kúpi.pridem kuknem pavuka dam mu do ruky peňáze ,prehodime par slov a idem..jednoduche jak facka a nemusim sa modliť nech mi dojde pavuk poštou živý alebo tak.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 26. Februára 2008, 23:13

ja by som tomuto cloveku najradsej osobne vysvetlil ze to nema zmysel zarabat takto .... ze viac zaplati za operacie a podobne veci ako takto zarabat ....

ale toto su len prazne reci ... treba aby sa s nim porozpravalo osobne par ludi co su poblisku ....., viez pozvat ho "na kavu" ..... a bolo by ....., a potom riesit dalej .... a bol by to taky exemplarny priklad ......,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
sklipo
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23. Júla 2007, 15:10
Bydlisko: oravska lesna

Príspevok od užívateľa sklipo » 27. Februára 2008, 08:48

aj ja som videl jeho inzerat.pozrel son sa ne naho na pokeci a videl som v albume ze ma fotku t.blondi s kokonom :).tak som mu napisal ci ma naozaj kokon jeho blondina.a odpisal mi toto: "s blondinami býva problém s kokónmi, lebo ich takmer vždy spapajú, tak sa ešte uvidí, ale keby si chcel, tak mám na predaj t. apophysis 5zvl za 3000."neni to trosku moc? :) a este chcel odomna kupit samca blondi.povedal som mu ze nepredam,on ze skoda a tym sme konverzaciu ukoncili :)

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 27. Februára 2008, 12:01

Je to moc, ale sprosty ludia kupia .... vravim, chod sa pozriet do auparku do zverochovu a pozri si tie ceny :)

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 27. Februára 2008, 15:48

Tryri napísal:Je to moc, ale sprosty ludia kupia .... vravim, chod sa pozriet do auparku do zverochovu a pozri si tie ceny :)
Skor nezasvatení :)

caresheet
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 17. Októbra 2006, 22:10
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caresheet » 1. Marca 2008, 20:46

Jednoznacne vycapit udaje na ifaunu. Snad nedovolime takemuto zdieracovi, ktory zabija pavuky nadalej toto robit hm ?

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 2. Marca 2008, 12:29

caresheet napísal:Jednoznacne vycapit udaje na ifaunu. Snad nedovolime takemuto zdieracovi, ktory zabija pavuky nadalej toto robit hm ?
hmm... zatial tu ma kazdy len kecy ale mohol to spravit napr: poskodeny - ma dokazy moze argumentovat - podla mna najcistejsi korektny sposob. Bol tu nejaky prispevok, ktory mal tendenciu pisnut na ifauna.sk - skutek utek. Toto je len zrkadlo SK chovatelstva.

Toto je len obraz vasej lahostajnosti.

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 2. Marca 2008, 13:53

Sceptic napísal:
caresheet napísal:Jednoznacne vycapit udaje na ifaunu. Snad nedovolime takemuto zdieracovi, ktory zabija pavuky nadalej toto robit hm ?
hmm... zatial tu ma kazdy len kecy ale mohol to spravit napr: poskodeny - ma dokazy moze argumentovat - podla mna najcistejsi korektny sposob. Bol tu nejaky prispevok, ktory mal tendenciu pisnut na ifauna.sk - skutek utek. Toto je len zrkadlo SK chovatelstva.

Toto je len obraz vasej lahostajnosti.
a to je take tazke otvorit si usta a nieco povedat ?? :evil:
keby mi niekto konkretne napisal ze neh to podrobne trebars napisem na ifaunu uz to tam mohlo byt,,, :?
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 2. Marca 2008, 14:32

Ahoj,no tak už vieš,tak možeš robiť :wink:

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 2. Marca 2008, 14:35

Dudo napísal:Ahoj,no tak už vieš,tak možeš robiť :wink:
no vidis teraz to tam dam .. :wink:
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 2. Marca 2008, 14:36

inac to je stale rec o tom z azetu? s tou kovovou skrinkou?
aj ja som si skoro od neho kupil ale ked mi nevedel povedat latinske meno tak som ho poslal do pecka a vyguglil som si lasiodoru a netrvalo ani tyzden a doma mam prveho pavucika ktoreho rod neisto viem :)

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 2. Marca 2008, 14:44

nebudem robit reklamu nikomu a ani nechcem degradovat "malych" chovatelov. mnohy momentalny obyvatelia fora ma nepoznaju skoro neinzerujem a malo pisem tak ani nemate odkial, osbne beriem pavuky len od znanych a to 95,5% od Rehorovcov ... mam s nimi dobre skusenosti ... si rozmyslite od koho beriete lebo na slovensku je to skoro tak ze vas chce oklamat kazdy a zbohatnut na vas .... ale ked hodite rec s clovekom od koho chcete brat tak sa to da odhadnut ... ako bolo pisane najlepsi je osobny kontakt ... no to sa neda vzdy zabezpecit a tak je to vacsinou busom ... treba stavit na kvalitu ....

BTW: to ze ma niekto vela druhov v ponuke neznamena ze ma kvalitu .... ludia co chovaju dlhsie vedia o com vravim ....


Napísať odpoveď