Pozor neseriozny chovatel!

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 2. Marca 2008, 14:49

uz sa budem opakovat ale na Slovensku kupovat od:

Rehorovcov, Sestaka, Brachyho a Dratvu / na PORADI NEZALEZI :P /som kupoval a nikdy ziaden problem nebol. Skor naopak, ochota pomoct , poradit a dohodnut cenu. Ci ze ak kupite od hocikoho z tychto nemate problem.

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 2. Marca 2008, 14:54

maculata napísal:
Sceptic napísal:
caresheet napísal:Jednoznacne vycapit udaje na ifaunu. Snad nedovolime takemuto zdieracovi, ktory zabija pavuky nadalej toto robit hm ?
hmm... zatial tu ma kazdy len kecy ale mohol to spravit napr: poskodeny - ma dokazy moze argumentovat - podla mna najcistejsi korektny sposob. Bol tu nejaky prispevok, ktory mal tendenciu pisnut na ifauna.sk - skutek utek. Toto je len zrkadlo SK chovatelstva.

Toto je len obraz vasej lahostajnosti.
a to je take tazke otvorit si usta a nieco povedat ?? :evil:
keby mi niekto konkretne napisal ze neh to podrobne trebars napisem na ifaunu uz to tam mohlo byt,,, :?
Podla tvojej alibistickej reakcie vidim, ze ti chyba nieco ako vlastny usudok. To ti vsetko musi niekto povedat posunut ta dopredu aby si to spravil. Ked ti nieco ukradnu tak pockas na Sceptika kym ti poradi ist na policiu.

To, ze si to zverejnil je pozitivne a pomoze inym.

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 2. Marca 2008, 19:50

vsimol som si upozornenie na sedlaka a neviem neviem ako by som to bral .. nic v zlom ja tiez neovladam gramatiku ale ked pisem nieco dolezite tak si dam bacha .... a ked napise niekto tolko chyb tak by som si myslel ze je to nejake deculo co sa nevie postarat o pavuky, tie padaju a zvaluje to na chovatela ....

tot moj nazor

majlo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18. Januára 2008, 17:47
Bydlisko: Nitra

Príspevok od užívateľa majlo » 15. Marca 2008, 15:02

..toto napisal mne ked som chcel vediet ci je to pravda..


pol napol, pavúky dávam za vyššiu sumu, lebo som dal vyrobiť krabice, a to nebolo lacné, ale neuvedomujú si tí ľudia, že koľko hodín musím stráviť na nete, aby som predal, čo i len jedného, tak si to dám aj zaplatiť..

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 15. Marca 2008, 15:52

to asi kazdy :) internet je ta lepsia moznost potom je to cez telefon a to by som platit nechel ked je taky chovatel ... :D ...

MAJLO226
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19. Novembra 2006, 14:11
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MAJLO226 » 31. Marca 2008, 21:26

ten týpek už aj mne ponukal pavuky,ale ved to je iba nejaky zarobkovo cinny na pavukoch---u mna kus vola teda ten chalan-
clovek co nevie co ma alebo to ma na to aby ich ponukal hlavne ludom co tomu vobec nechapu-no blee

HnnbL
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 24. Októbra 2007, 14:36
Bydlisko: NZ,BA,Hurbanovo,KN,TT
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa HnnbL » 31. Marca 2008, 22:53

porozpravam vám moj zaujimavý pribeh.na pokec mi prišla zahadna sprava od neznameho človeka že si ide kupiť pavuka.hovorim ok.potom sa vyklulo stoho že od sedláka.hovorim že nekupuj je to neseriozny chovatel.bol stoho "vyhukany" a nakonec sa dohodli že sedlak dojde zanim osobne do "Novych zamkov" samozrejme šak to ma naskok a da mu pavuka zadara.o týžden mi píše chalan že sedlak bol unho nechal mu nejakeho pavuka a poekcal si snim.nevedel čo to je za druh popísal mi ho som mo poslal fotku cambridge on že hej to je on. (moj osobny nazor je to že tomu celemu neverim,kedže sedlak by neprišiel zanim koli jednemu pavukovi a ktomu zadarmo) o týžden mi písal že si zničoho nič zlomil pavuk dve nohy :( ..chuda...no ja nechápem prečo prave mne písal O_o

Užívateľov profilový obrázok
aja25
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 30. Marca 2008, 19:12

Príspevok od užívateľa aja25 » 1. Apríla 2008, 20:29

fuu to je sila toto tu...vsetko ...a uz mu niekto dal link na tuto stranku?celom by ma zaujimal jeho nazor..ale pri takej ehm povahe si niesom celkom ista ci by mal gule sa k tomu vyjadrit...

majlo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18. Januára 2008, 17:47
Bydlisko: Nitra

Príspevok od užívateľa majlo » 16. Apríla 2008, 18:29

aja25 napísal:fuu to je sila toto tu...vsetko ...a uz mu niekto dal link na tuto stranku?celom by ma zaujimal jeho nazor..ale pri takej ehm povahe si niesom celkom ista ci by mal gule sa k tomu vyjadrit...
ja som mu daval.......vraj sa nebude k tomu vyjadrovat.......a ze nieco je pravda a nieco nie

Užívateľov profilový obrázok
paint
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 25. Marca 2008, 11:44
Bydlisko: Senica
Hladam chovatela z Nitri

Príspevok od užívateľa paint » 10. Júna 2008, 11:30

Hladam chovatela z Nitri,ktory predaval na burze v Brne v marci 2008.Neviem akosa vola.Popis :kuceravy pan ,asi 35-40 rokov ,okuliare,stihly.Potreboval by som nanho zohnat kontakt.Diky za informacie.

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 11. Júna 2008, 22:19

Asi viem, dozajtra to tu budeš mať.

edit:

Niesom si 100% istý ale tvoj popis sedí na tohoto pána, tak tu máš číslo:

0905 596 702

Užívateľov profilový obrázok
paint
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 25. Marca 2008, 11:44
Bydlisko: Senica

Príspevok od užívateľa paint » 12. Júna 2008, 19:15

Takze uz som zistil o koho sa jedna-je to p.Bittner J. z Nitri.Predal mi v Brne na burze B.boehmi a B.emiliu [asi tak v 12zv.]za 1800 Czk s tym ,ze to su urcene samice i ked urcite vedel ze to su na 100 % samci.Sam som ich prezeral ,zdalo sa mi ze to su samci,ale on mi tvrdil ,ze to su samice.Teraz sa mi zvliekli a spermateka nikde.

Užívateľov profilový obrázok
paint
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 25. Marca 2008, 11:44
Bydlisko: Senica

Príspevok od užívateľa paint » 12. Júna 2008, 19:17

Takze uz som zistil o koho sa jedna-je to p.Bittner J. z Nitri.Predal mi v Brne na burze B.boehmi a B.emiliu [asi tak v 12zv.]za 1800 Czk s tym ,ze to su urcene samice i ked urcite vedel ze to su na 100 % samci.Sam som ich prezeral ,zdalo sa mi ze to su samci,ale on mi tvrdil ,ze to su samice.Teraz sa mi zvliekli a spermateka nikde.

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 12. Júna 2008, 19:34

paint napísal:Takze uz som zistil o koho sa jedna-je to p.Bittner J. z Nitri.Predal mi v Brne na burze B.boehmi a B.emiliu [asi tak v 12zv.]za 1800 Czk s tym ,ze to su urcene samice i ked urcite vedel ze to su na 100 % samci.Sam som ich prezeral ,zdalo sa mi ze to su samci,ale on mi tvrdil ,ze to su samice.Teraz sa mi zvliekli a spermateka nikde.
Bittner no to je tiez chovatel za vsetky prachy,stacili mi 3 minuty pri jeho stole a vedel som ze od neho nikdy nic nekupim, je to kseftar a cudak.
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
paint
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 25. Marca 2008, 11:44
Bydlisko: Senica

Príspevok od užívateľa paint » 12. Júna 2008, 20:16

No vyzeral nejako divne,ale tvrdil mi to tak presvedcivo az som mu nakoniec uveril a hlavne nikto nemal vacsie brachypelmi na predaj
.Potreboval by som nanho zohna tel.cislo a hodit s nim rec.
Skuste mi dat niekto telefon na BITTNERA z Nitri.Diky.

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 12. Júna 2008, 20:36

paint napísal:No vyzeral nejako divne,ale tvrdil mi to tak presvedcivo az som mu nakoniec uveril a hlavne nikto nemal vacsie brachypelmi na predaj
.Potreboval by som nanho zohna tel.cislo a hodit s nim rec.
Skuste mi dat niekto telefon na BITTNERA z Nitri.Diky.
bez šance,dosral si to ty :) a nieje šanca že to niejako nahradíš s ním fakt :) nabudúce si dávaj pozor
:wink:
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 12. Júna 2008, 20:53

Čo viem,tak na neho má číslo iba pár vyvolených a tí ho tu ani nikde inde pravdepodobne nebudú zverejňovať :) To číslo hore ,mno...

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 12. Júna 2008, 22:41

Dudo napísal:Čo viem,tak na neho má číslo iba pár vyvolených a tí ho tu ani nikde inde pravdepodobne nebudú zverejňovať :) To číslo hore ,mno...
mám naňho číslo a niesom vyvolený :D
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 12. Júna 2008, 22:43

Bolo to myslené trochu (dosť) ironicky :wink:

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 13. Júna 2008, 07:54

Dudo napísal:Bolo to myslené trochu (dosť) ironicky :wink:
tak potom sry :D
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 13. Júna 2008, 10:50

Bittner toto robil uz pred 10 rokmi ked som zacinal a bol tu prakticky jediny chovatel. Stara znama firma.

Tel. cislo na neho mam a na poziadanie zaslem, tu ho zverejnovat nebudem. Ale roky som s nim nevolal, takze neviem, ci funguje.

Len tak medzi recou, Michal Sestak bol dlhe roky jeho poskok a nastrcena figurka, ktora len predavala jeho dovezene pavuky, lebo od neho uz nikto nechcel kupovat. Ako je to teraz neviem, pocul som, ze sa pohadali a rozkmotrili.

To len na margo serioznych chovatelov na Slovensku.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
paint
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 25. Marca 2008, 11:44
Bydlisko: Senica

Príspevok od užívateľa paint » 19. Júna 2008, 14:15

Takze po telefonickom rozhovore / Bittner sa robil ,ze o nicom nevie a ze nic take nepredaval/ pridavam do zoznamu neserioznych chovatelov aj BITTNERA.V buducnosti si pri obchodovani s nim davajte pozor,pretoze vedome vydava samcov za samice!

Paint


Napísať odpoveď