Pozor neseriozny chovatel!

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 20. Februára 2008, 15:05

vyzera ako zabijaaak :D wrrrr :D , kedy mu to natreme ? :)

Užívateľov profilový obrázok
Pato
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 22. Októbra 2007, 17:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pato » 20. Februára 2008, 15:12

ste videli tu specialnu krabicu plechovu co dal vyrobit ?:D:D

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 20. Februára 2008, 15:25

Tak tuto temu som preskakoval ani som ju neotvaral ale tak toto je hodne oborneho vysetrenia. Ten chlapik by si mal kupit igelitku a dat rodicom nech ho donosia. :!:

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 20. Februára 2008, 17:51

a nevedel by mi niekto poradit,kde by som v BA mohol kupit A.geniculata? velmi by som ho chel mat

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Februára 2008, 20:41

oxYgen napísal:a nevedel by mi niekto poradit,kde by som v BA mohol kupit A.geniculata? velmi by som ho chel mat
www.ifauna.sk - , alebo lasiodora inzercia ....,


alebo niekto stadeto ...., KTO JE TU BLAVAK .... ??? Haloooo :wink:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 20. Februára 2008, 20:43

chalanui ja ho pzonam on ma osklamal mam jeho adresu meno vsetko on ma oklamal o 900sk
vola sa ivan sedlak
Naposledy upravil/-a maculata v 20. Februára 2008, 20:47, upravené celkom 1 krát.
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 20. Februára 2008, 20:44

vola sa ivan sedlak byva mana legionarska ulica cislo domu poslem za chvilu len musim najst a oklamal ma o 900sk pavuky psoiela postov a zarba na nich ako blby jeho cislo tekl mam tiez
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Februára 2008, 20:47

supis ....., teraz uz len baseballovu palku s jeho menom .... :twisted:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 20. Februára 2008, 20:52

no vsetko co o nom viem ze pavuky vylucne posuiela postov a pritom vzdy zdochnu napise ze posieal 1 triedov ale klame pavuky mi prisli zdochnute a slubil dalsie samozreejme ziadne som nevidel dodnes ... vola sa ivan sedlak byva v Mana pri suranoch legionarska ulicalegionarska 39dobre ... jeho tel cislo je na ifaune som stratil a ma inzeraty na ifaune robi aj kryty na teraria to je on co ma na ifuane inzeraty co robi tie kryty a este chcete nieco o nom vediet?? 8) :lol:
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 20. Februára 2008, 21:04

mimochodom jeho inzeraty najdete na ifaune lahko kliknite an inzeraty zo sfery ,,pavuky'' zadajte hladat sedlak a vysklkoci vam dost inzeratov od neho s jeho udajmi atd.. a este jedna prosba ked ho budete bit prosim vezmite mu nejake lowe alebo ma zavolajte lebo mi je nieco dlzny {900sk}

na pokeci ma este aj nick ivan_jr a jeho tel cislo je 0907112704
Naposledy upravil/-a maculata v 20. Februára 2008, 21:29, upravené celkom 1 krát.
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 20. Februára 2008, 21:16

Premazal som temu kde sa meno tohto ... spajalo i inymi. Tento "chovatel" je tu sam za seba a svoje skutky. Nabuduce od neho nic nekupujte a jemu podobnych berte ako vystrahu. To co sa tu pise bude pravda mal som o nom nejake reporty od kamaratov.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 21. Februára 2008, 00:04

Sceptic napísal:Premazal som temu kde sa meno tohto ... spajalo i inymi. Tento "chovatel" je tu sam za seba a svoje skutky. Nabuduce od neho nic nekupujte a jemu podobnych berte ako vystrahu. To co sa tu pise bude pravda mal som o nom nejake reporty od kamaratov.
a to ako ze bude nadalej predavat a o*ebavat ludi ? Asi nieco pisnem aj na Ifauna aby si ludia davali velky pozor a nekupovali od neho NIC!! Ako toto je sila, vediet o tom a nic s tym nerobit ...

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 21. Februára 2008, 08:58

Ked mam info na urovni "jedna babka povedala" mozem ho brat jedine s opatrnostou. To by som potom mohol napisat na ifaunu o hocikom, co by nemusela byt pravda. Maculata je prvy a konkretny pripad s, ktorym som sa stretol.

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 21. Februára 2008, 09:16

Čo tak mu dať link sem na fórum a vypočuť si teda aj jeho verziu??? Nech sa chlapec vyjadrí k obvineniam (mŕtve pavuky, dlzoby a jeho prístup k pavúkom ako chovateľ/predajca)... ...nech sa obháji ak na to má (ide o jeho charakter)

Ste za???
Áno/Nie ???
Naposledy upravil/-a FeRo1251 v 21. Februára 2008, 15:45, upravené celkom 1 krát.
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 21. Februára 2008, 14:38

Este ze som s maculatou komunikoval predtym cez ICQ alebo sme si trochu volali, inac keby som si precital tie jho posty tu tak si myslim ze ma IQ 60 alebo nejako inac zaostalejsi .... ten post nema ani hlavnu, ani patu, opakuje dokola tie iste slova, tie iste fakty .... jak keby bol nachlastany alebo inac sfetovany :)

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 21. Februára 2008, 14:40

Inak nic v zlom pani, ale kde ste nechali rozum, ked si date poslat pavuka v januari postou ?!

Niekedy by pomohlo pouzit zdravy sedliacky...
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 21. Februára 2008, 15:53

Tryri napísal:Este ze som s maculatou komunikoval predtym cez ICQ alebo sme si trochu volali, inac keby som si precital tie jho posty tu tak si myslim ze ma IQ 60 alebo nejako inac zaostalejsi .... ten post nema ani hlavnu, ani patu, opakuje dokola tie iste slova, tie iste fakty .... jak keby bol nachlastany alebo inac sfetovany :)
neda my sa k tomuto vyjadrit :roll:
ked som zistil ze sa pokusal oklamat dalsieho chovatela bol som asi v soku moznos a vyhovaram ale pisat zatial viem ale bol som stastny asi ze konecne pride aj na takeho ako je ivan sedlak ... a ja som pavuky postov nechcel poslat mozno mam par chyb ale zase totalne vypatlany niesom :lol: :wink: :lol: ale po 100 nasobnom tvrdeni vyssie menovaneho som to riskol na jeho zodpovednost ...
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 21. Februára 2008, 16:09

ja vam vsetkym napisem ako kupovat a ako sa tomu vyvyrovat. Tu je par zasad ktore by ste mali dodrziavat.

1. Kupovat pavuky osobne
2. Ked to nejde osobne, platit az po tom co ich mas doma / platba priamo na ucet predajcu/
3. Kupovat drahsie alebo vo velkom len od spolahlivych chovatelov / stale plati zasada cislo 2
4. Ak dodrzis zasady 1,2 a 3 nikdy sa neoklames.

- Ja stale platim po tom co mi pride pavuk. Je to o vztahu a dovere ludi. Ja si vztah budujem a som fer. Ak mi pride nieco co som nechcel nezaplatim. Ak mi pride nieco mrtve nezaplatim a pod. Toto vsetko ovsem plati pri kupe na SR. Ak by si nieco kupoval z vonku tak je to stale risk.

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 21. Februára 2008, 16:20

PiXeL napísal:2. Ked to nejde osobne, platit az po tom co ich mas doma / platba priamo na ucet predajcu/
Všetko je pravda až na tento bod!!! Ešte som sa s tým nestretol, že by mi niekto niečo poslal a až potom dostal peniaze. A už som toho kupoval dosť. Povedal by som že bod č.2 platí tak na 10%-20%. No možno časom sa pošťastí :lol: :lol: :lol:
Asi si ma musí každý predajca najskôr preklepnúť či som spolahlivý platca...
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 21. Februára 2008, 16:27

FeRo1251 napísal:
PiXeL napísal:2. Ked to nejde osobne, platit az po tom co ich mas doma / platba priamo na ucet predajcu/
Všetko je pravda až na tento bod!!! Ešte som sa s tým nestretol, že by mi niekto niečo poslal a až potom dostal peniaze. A už som toho kupoval dosť. Povedal by som že bod č.2 platí tak na 10%-20%. No možno časom sa pošťastí :lol: :lol: :lol:
Asi si ma musí každý predajca najskôr preklepnúť či som spolahlivý platca...
ale zase kde mas ty istotu ked posles peniaze ze doticny ti aj pavuky posle ako ma :?: :roll:
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 21. Februára 2008, 16:31

maculata napísal:
FeRo1251 napísal:
PiXeL napísal:2. Ked to nejde osobne, platit az po tom co ich mas doma / platba priamo na ucet predajcu/
Všetko je pravda až na tento bod!!! Ešte som sa s tým nestretol, že by mi niekto niečo poslal a až potom dostal peniaze. A už som toho kupoval dosť. Povedal by som že bod č.2 platí tak na 10%-20%. No možno časom sa pošťastí :lol: :lol: :lol:
Asi si ma musí každý predajca najskôr preklepnúť či som spolahlivý platca...
ale zase kde mas ty istotu ked posles peniaze ze doticny ti aj pavuky posle ako ma :?: :roll:
skus si to precitat este raz.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 21. Februára 2008, 16:32

Ja uz teda pavuky pozadujem zaplatit vzdy vopred .. Uz som mal zopar spekulantov. Pavuky poslem vzdy az ked mam na ucte peniaze.

Je to jednoduche. Mna uz ludia ako tak poznaju a mam svoje meno. Keby som niekomu neposlal pavuka po tom, co mi zaplatil, velmi rychlo by sa to roznieslo a nikto by uz odomna nekupoval. Takze podobne hluposti by sa mi urcite neoplatili a isiel by som proti sebe.
Na druhej strane, ked mne zavola nejaky fagan z hornej dolnej, ako z neho dostanem peniaze ked uz ma pavuky ? Pojdem mu dat po hube ? Nahanat ho ? V podstate nema co stratit. Nie kazdy je aktivny takto medzi chovatelmi, mam uz doma viacerych poznacenych, co na mna skusali rozne bachorky ako ze pavuky usli z filmoviek zo zavretej a zalepenej krabice a podobne.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 21. Februára 2008, 16:50

maculata napísal:
FeRo1251 napísal:
PiXeL napísal:2. Ked to nejde osobne, platit az po tom co ich mas doma / platba priamo na ucet predajcu/
Všetko je pravda až na tento bod!!! Ešte som sa s tým nestretol, že by mi niekto niečo poslal a až potom dostal peniaze. A už som toho kupoval dosť. Povedal by som že bod č.2 platí tak na 10%-20%. No možno časom sa pošťastí :lol: :lol: :lol:
Asi si ma musí každý predajca najskôr preklepnúť či som spolahlivý platca...
ale zase kde mas ty istotu ked posles peniaze ze doticny ti aj pavuky posle ako ma :?: :roll:
No vždy kupujem pavúky od ľudí ktorí už majú aké také meno!!!
Prvý-krát som sa ozval M.Šestákovi dodli sme sa, zaplatil som a dúfal, že ma neoklame. A neoklamal. Preto som od neho začal brať vo väčšom a dodnes nám táto spolupráca funguje. Ostatné pavúky som kupoval od ľudí z Lasiodory čo tu majú už nejaké meno a poznám ich aspoň z časti (brachy, raqua, spuco, ...). A nemal som doteraz problém...
Dúfam, že to tak aj ostane :lol:
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 21. Februára 2008, 17:44

Asi tak ... platit az potom je velmi pekne, ale da sa povedat nerealne. A kedze neexistuje ziadna zmluva, tak to nemozes ani nijako ,,sudne,, vymahat.

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 21. Februára 2008, 18:02

tazka..tema...ja ako chovatel-predajca az po zaplateni.. stalo sa mi par x ze som bol otiahnuty ale velice rychlo si to potom rozmysleli...a peniaze su uz pekne doma...takze treba si na to davat pozor a bol mi poslany dokonca aj falosny podaci listok a podobne oj*eby...mne sa najlepsie predava z rucky do rucky ...kupujuci vidi co mu davam a ja mam peniaze hned... :wink: ..zial je to len ojedinele alebo len na burze... :wink:


Napísať odpoveď