Chov morskych meduz v akvariu

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:
Chov morskych meduz v akvariu

Príspevok od užívateľa AAA » 26. Februára 2008, 23:55

nevie niekto nieco o chove morskych meduz v akvariu?. . . to je dalsie zviera ktorym som maximalne fascinovany. . .

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 27. Februára 2008, 09:18

No to by mohol byť trošku dosť, že problém keďže veľké množstvo z nich je závislé od prúdov, určitých zložiek tam kde sa vyskytujú atď pritom tie druhy ktoré by neboli "chovateľsky" náročné sa nebudú dať zohnať len tak ľahko.
Ja osobne by som to neskúšal aj napriek tomu, že by som mal možnosť heh náhodou neviete aká je ich životnosť v priemere?

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 27. Februára 2008, 09:32

fuu tak o tomto som este nepocul a ani som morsku meduzu v akvarku este nevidel... pochybujem, ze je to vobec mozne uspesne chovat, ci dokonca len udrzat pri zivote
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 27. Februára 2008, 11:25

Puks napísal:fuu tak o tomto som este nepocul a ani som morsku meduzu v akvarku este nevidel... pochybujem, ze je to vobec mozne uspesne chovat, ci dokonca len udrzat pri zivo a te


ale je ! bohuzial fotto nemam , ale som bol pred nedavnom v Londynskej zoo a tak mich mali ....., take priesvytne a velke .....,

zeby som tam skocil este raz a opytal sa ako sa to chova\... hehe 8)
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 27. Februára 2008, 11:38

no viem ye potrebuju neustale prudenie, lebo yevraj ked nie tak bz sa mohli ynicit pri dne vahou vlastnaho tela . . ale v tom prudeni bz som asi videl najmensi problem . . .sak aj bazen mam s protiprudom nie? skor ta strava a samotne meduzi + narocne je asi aj udrziavanie spravneho ph a slanosti vody

lopo
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 18. Februára 2007, 16:10
Bydlisko: Kosice-okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa lopo » 27. Apríla 2008, 18:57

nie sice morske ale aspon prave slovenske meduzy :wink:
http://paf.sk/craspedacusta/

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 27. Apríla 2008, 22:42

no jasne! na meduzku sladkovodnu, ktora zije aj u nas som uplne zabudol.. ale AAA sa pytal na morske meduzy. tento druh nie je vobec tazke chovat, v jednej knihe o chove bezstavovcov mam aj navod na jej chov, teraz som vsak na intraku, taze clanok mozem poskytnut az o 2 tyzdne :(
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".


Napísať odpoveď