Preprava lietadlom

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 26. Marca 2008, 17:06

dost ste mi pomohli ...., teray letim domov na dovolenku z Londyna ...., a cestou s5 si urcite chcem nieco doniest ....,

ja som roymzslal ye to strcim do malej filmovky alebo krabickz a dam to do vrecka k sebe ...., teba nerengenuju ... iba skusaju na kov , tak to by mohlo vynst ....,


PS PiXeL : to s tou aktivytou je zavadyajuce , aj ja som mal vecsi pocet prispevkov ako ty pokial som nesiel prec. ale o to nejde , ide o to ze s celkoveho poctu prispevkov na tomto fore kolko si napisal priamo k teme ?? a nie ako napr. teraz ze tu pises chlapcom kto je ako skuseny a hadas sa s nimi , aj minule sme sa mi natahovali ....., ale vravim kolko je ich k teme , a kolko iba tak ....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 26. Marca 2008, 20:10

toto iste ti moze napisat kazdy :) Diskutabilne.

Užívateľov profilový obrázok
Quizath
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 17. Augusta 2007, 20:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Quizath » 26. Marca 2008, 20:35

adi napísal:ja som roymzslal ye to strcim do malej filmovky alebo krabickz a dam to do vrecka k sebe ...., teba nerengenuju ... iba skusaju na kov , tak to by mohlo vynst ....,
Uisti sa pred cestou ze nemas na sebe nic kovove, naposledy ked som zapipal po prechode detektorom tak ma klasicky rucne osacoval ci nieco pri sebe nemam. Ak ti nahmata nieco vo vrecku, budes to musiet ukazat a pruser je na svete...

BTW v Londyne som zil 2 roky, pekne spomienky ... :D

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 27. Marca 2008, 13:20

no ... este stastie ze to snima iba vacsi kov .... a take ako gombicka v gatiach na to nema vplyv ....., dokonca ani yapalovac to nezobralo ....,

uvidim ....., skusim nieco lacnejsie a male na zaciatok ..... a kedtak tak to tam pred nimi budem musiet vyhodit ......, alebo to zakamuflujem .... hehe ....., mozno ma zavru /// :roll:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 28. Marca 2008, 00:14

Si v UK ak sa nemýlim? No tam by som na letisku moc nšaškoval :) tak radšej opatrne ( vlastná skúsenosť ).

Užívateľov profilový obrázok
vestar
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 5. Marca 2008, 21:38
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa vestar » 28. Marca 2008, 10:50

Na letisku v birminghame mi kontrolovali este aj spodne pradlo, a podrazky od botasiek...Mozno to bolo tym, ze vtej dobe tam saskovali atentatnici, ale ja osobne by som nic neriskoval.musel som vyhodit vela veci (zapalovac, flasku mineralky, desiatu) no proste vsetko, okrem mobilu a penazenky...
Zaciatocnik - pozorovatel

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 28. Marca 2008, 18:14

uvidiem ...., teraz 1. krat odchadzam z UK ...., ked som sem letel nebol ziaden problem na letisku v Londyne ...., ziadne kontroly a pod.

A doma ked som odchazdzal , tak som este zartoval s chlapikom p[ri scenery , ked som vytahovakl opasok z nohavic ..... :oops:
takze pohoda ....,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)


Napísať odpoveď