POZOR NA:

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
brachy
skúsený chovateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 6. Októbra 2006, 12:44
POZOR NA:

Príspevok od užívateľa brachy » 5. Apríla 2008, 18:03

Zdravím

Chel by som kazdeho upozornit na Vlada Matkovica. Mail: ciman1@seznam.cz. Uz viac ako mesiac my dlzi sumou za pavuky a nie je ochotny mi to poslat. Pracuje v CZ ale tyzdenne chodi domov do Ziliny. Nereaguje ani na maily ani na telefon.
Deep respect, brachy
,,I like Megaphobema I love Poecilotheria but my queen is Monocentropus balfouri :)''
by Shroom

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Quizath
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 17. Augusta 2007, 20:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Quizath » 5. Apríla 2008, 21:36

Naco si mu tych pavucikou vobec posielal ??? Bud platba vopred alebo nic... Ak niekto nesuhlasi s platbou vopred, je velka pravdepodobnost ze peniaze neuvidis, a hlavne ked ma niekto seriozny zaujem peniaze posle vopred bez problemou.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 5. Apríla 2008, 21:45

nemas pravdu ... ak niekoho poznas , mozes poslat dopredu ak je to 1x tak peniaze predom. Ani ja neposlem peniaze dopredu pokial to nemam doma. Nie ze by som chovatelovi nedoveroval ale moze sa stat ze mi to pride / mrtve / a podobne. Len koli tomu. Potom poslem dodatocne / stale / peniaze priamo vkladom na ucet predajcu.

Užívateľov profilový obrázok
Quizath
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 17. Augusta 2007, 20:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Quizath » 5. Apríla 2008, 22:28

Ktory predajca ti to posiela bez platby predom ? Len tak pre zaujimavost :D Ja kupujem len od uznavanych predajcov, Sestak, Hrehor.. atd a zatial ziaden problem aj ked platim stale dopredu..vsetko doslo zive a v poriadku..
Naposledy upravil/-a Quizath v 6. Apríla 2008, 07:11, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 5. Apríla 2008, 23:07

Mne už od týchto chovatelov(chovatela) doslo aj mrtve a nebol problém,bud sa vratili peniaze,alebo sa poslal nový pavúk.Všetko to je len vecou dohody a serióznosti.Pokial niekto bude chciet o*ierat,tak to aj bude robiť.Teda,ako som napísal,keď kupujem,posielam peniaze predom a rovnako keď sa mi ojedinele dačo podarí a predávam,pokial nemám peniaze na účte,tak neposielam.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 5. Apríla 2008, 23:10

presne tak je to o dohode. Ja neposielam predom nikdy ci ze od Duda nikdy nic nekupim. A o tom to je. Brachy je dobre ze to davas verejne aj tu aj na ifaune. Nech od neho a ani jemu nikto nic neposle uz nikdy !!

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 5. Apríla 2008, 23:19

Quizath napísal:Ktory predajca ti to posiela bez platby predom ? Len tak pre zaujimavost :D Ja kupujem len od uznavanych predajcou, Sestak, Hrehor.. atd a zatial ziaden problem aj ked platim stale dopredu..vsetko doslo zive a v poriadku..
ja tiez kupim a platim az potom ... hlavne ked to beriem od niekoho cudzieho ale to sa nestava ..

BTW: nie Hrehor ale Rehor ....

marduk
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 12:29
Bydlisko: Turcianske Teplice

Príspevok od užívateľa marduk » 5. Apríla 2008, 23:22

Je to aj o dovere a dobrom mene chovatela,ja kludne poslem peniaze aj dopredu,ale najlepsie ked je to chovatel,ktory ma uz nejake meno a nemusim sa bat o svoje peniaze,niekto chce peniaze dopredu niekto nie...hlavne treba ako Brachy po zlych skusenostiach upozornit na neserioznych ludi :evil:

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 6. Apríla 2008, 00:26

ja posielam veci vyhradne ak mi dakto posle peniaze na ucet uz bolo kopec ludi co sa informovali toto toto chcem urcite poslem.... a peniaze doteraz neprisli takze ak by som pavuky poslal tak by nic nebolo uz zbieram databazu a urcite to uverejnim....ak niekto nieco chce tak nech sa uvedomi a nerobi okolo toho rozne sr-acky... :wink: ps..nemam problem ludom ktorych poznam poslat pavuky dobredu.. sak vy viete koho myslim.. :wink:
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:
Re: POZOR NA:

Príspevok od užívateľa spiderman » 6. Apríla 2008, 00:30

brachy napísal:Zdravím

Chel by som kazdeho upozornit na Vlada Matkovica. Mail: ciman1@seznam.cz. Uz viac ako mesiac my dlzi sumou za pavuky a nie je ochotny mi to poslat. Pracuje v CZ ale tyzdenne chodi domov do Ziliny. Nereaguje ani na maily ani na telefon.
brachy zial toto sa stalo aj mne a nie raz..takze uz si davam pozor...a niektore veci este nemam doriesene..ak niekto neposle peniaze .. dovi dopo...
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 6. Apríla 2008, 00:31

Mimochodom pisem tu nieco co sa toho netyka ale zbytocne zakladat novu temu, pozna niekto Pavla Neurada. Nie L. Nerad!

Užívateľov profilový obrázok
terno
skúsený chovateľ
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 17. Novembra 2006, 07:44
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa terno » 6. Apríla 2008, 21:43

tomu koho poznam bez vetsich problemov posielam pavuky bez platby vopred. alebo mi dotycny da peniaze ked sa stretneme, prip. cosi vymenime. Koho nepoznam osobne alebo pomenej, bohuzial akceptujem len platbu vopred. V tomto som dost neoblomny. Kto pavuka chce kupiho aj tak, komu sa to nepaci, bohuzial. Neposielam ani na dobierku, pretoze sa mi stalo parkrat ze si nejaky nast-rocny curaci objednali pavuky na dobierku, samozrejme si ju na poste nevyzdvihli a po vise mesiaci mi teta postarka doniesla domov balicek samozrejme s uz uhynutymi zvieratami. :x :x :x
facebook: Marek Terno
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Quizath
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 17. Augusta 2007, 20:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Quizath » 6. Apríla 2008, 22:33

No hosi asi som to blbo zahovoril.. dnes mi dosla pravdepodobne mrtva scolopendra:
Obrázok
Bola cela cierna, nereagovala ani na dotyk, proste nic. Druha co dosla bola total OK, hned vybehla na kontrolu noveho terarka. Ale ta prva je stale na tom jednom mieste a je proste cela cierna...Predajca tvrdi ze bola OK, tak som zvedavy ako sa dohodneme.. fakt to dokaze riadne pokazit naladu...


Napísať odpoveď