Pozor neseriozny chovatel!

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55
Pozor neseriozny chovatel!

Príspevok od užívateľa oxYgen » 19. Februára 2008, 22:12

chcel by som vediet ze ci je to naozaj A. geniculata alebo nejaky jej podobny druh.pretoze clovek od ktoreho ho kupujem mi tvrdi ze to je nejaky podobny druh geniculaty.

http://img162.imageshack.us/my.php?imag ... 6bdgj9.jpg

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 19. Februára 2008, 22:17

noooooo, mala by to byt geniculata ...., To od oho kupujes ???? lebo tutuo fotku som uz niekde videl .... :roll:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 19. Februára 2008, 22:25

no vyzera ako geniculata.

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 19. Februára 2008, 22:35

od jedneho chalana cez net...tvrdi mi ze ma doma vyse 50 druhov pavukov ale ze si to nepamata vsetky nazvy,tak preto mi neve povedat ako sa vola..a ze toto je vzacny druh pre chovatelov

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 19. Februára 2008, 22:36

vzacny , ehm ...., vsecky su vzacne ,.... ale tento nestoji az tak vela ..
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 19. Februára 2008, 23:19

:lol:
Naposledy upravil/-a spiderman v 20. Februára 2008, 15:01, upravené celkom 2 krát.

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:
a

Príspevok od užívateľa spiderman » 19. Februára 2008, 23:22

a fd

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 19. Februára 2008, 23:25

oxYgen napísal:od jedneho chalana cez net...tvrdi mi ze ma doma vyse 50 druhov pavukov ale ze si to nepamata vsetky nazvy,tak preto mi neve povedat ako sa vola..a ze toto je vzacny druh pre chovatelov
Od takeho chovatela ktory si nepamata nazvy svojich pavukov by som nič nebral. To čo má akože za prístup ku tomu, no nehnevaj sa, ale tak kúp si A. geniculatu ked chces a mladú. Ako kukam kupujete tu dospelé pavúky a viete o tom velké hnedé ! Potom len stresujete a pišete primitivne otazky typov, pavuk mi robi pavučinu co mam robiť, alebo pavuk je zalezeny, je chory ? Ked si kúpiš mláda, pekne budeš vidiet ako rastie. Na tej fotke je Acanthoscurria geniculata, ale kupovať to dospelé...ked mládatá sú tak lacné. Nie je frajerina machrovať s dospelým pavúkom. To je umenie ked si pavúka odchováš od prvých zvlekov až do adultu. Ze A. geniculata je vzácna. :D Bud ta ten chovatel chce oklamať, alebo je blbý ako tágo....akože ja sa len smejem aký majú niektorí prístup ku svojim chovancom :roll:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 19. Februára 2008, 23:36

spiderman napísal:pocuvaj to je moja fotka chlapec a je tam vymazany nazov pavuka aj moje meno...je to acanthoscurria geniculata...neviem ci si to vymazal ty ale ak nie tak mi daj adresu na neho a ja sim hodim rec... :evil: ....ak je skuseny a ma 50 druhov tak a. genic. by mal poznat dost dobre...tento druh sa da kupit na www.spiderluk.webgarden.cz
vedel som ! .... myslel som si ze to z ifauny .....,

a ani som si nevsimol ze vymazalmeno .....,

PS : dajte vediet ako to dopadlo..., ked budem mat zas volno tak sa mrknem...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 20. Februára 2008, 00:04

Razor napísal:
oxYgen napísal:od jedneho chalana cez net...tvrdi mi ze ma doma vyse 50 druhov pavukov ale ze si to nepamata vsetky nazvy,tak preto mi neve povedat ako sa vola..a ze toto je vzacny druh pre chovatelov
Od takeho chovatela ktory si nepamata nazvy svojich pavukov by som nič nebral. To čo má akože za prístup ku tomu, no nehnevaj sa, ale tak kúp si A. geniculatu ked chces a mladú. Ako kukam kupujete tu dospelé pavúky a viete o tom velké hnedé ! Potom len stresujete a pišete primitivne otazky typov, pavuk mi robi pavučinu co mam robiť, alebo pavuk je zalezeny, je chory ? Ked si kúpiš mláda, pekne budeš vidiet ako rastie. Na tej fotke je Acanthoscurria geniculata, ale kupovať to dospelé...ked mládatá sú tak lacné. Nie je frajerina machrovať s dospelým pavúkom. To je umenie ked si pavúka odchováš od prvých zvlekov až do adultu. Ze A. geniculata je vzácna. :D Bud ta ten chovatel chce oklamať, alebo je blbý ako tágo....akože ja sa len smejem aký majú niektorí prístup ku svojim chovancom :roll:
ja som nikde nenapisal ze si berem uz dospeleho jedinca..on mi ma poslat mladeho pavucika...ale ako tak citam,tak to idem asi hned zrusit a kupim si niekde omnoho lacnejsie,pretoze on za neho pyta zo vsetkym aj s krabicou 500,- sk co sa mi zda byt prehnana cena

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Februára 2008, 00:06

za 500 mas uz velku geniculatu ....., tak to chce niekto riadne zarobit .....,


dobre si urobil ze si napisal....,


zverejni jeho meno a adresu nech si chlapec uzije .....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 20. Februára 2008, 00:24

uff uz som zrusil tu objednavku.Este stastie ze mi tu dneska uz aktivovali ucet na tomto fore,pretoze uz zajtra mi to mal poslat.

jediny kontakt co mam na neho je jeho e-mail:
pavuk-predaj@azet.sk

len prosim nehovorte od koho mate kontakt :wink:

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Februára 2008, 00:32

mal by si este vediet jeho adresu , alebo cislo uctu ...., nieco viac ....,

skus zistit .... a potom s nim zametieme ....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 20. Februára 2008, 00:52

tak ako ja mu uz nebudem pisat ani nic,vykaslat sa na neho.jedine co este viem je ze je z nitry... ked chces tak mu mozes napisat e-mail ze mas zaujem o pavuka od neho...a ze si pre neho prides...on ti da hned adresu :) a mozes si aj v jeho albumoch pozriet ostatne fotky pavukoc...ze ci su ti neni povedome

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Februára 2008, 00:53

uz som mu napisal ....., ten tam ma ine fotky postahovane z netu ...., a aj z inych albumov ....., neboj ... ja z nehoadresu vytiahnem ...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 20. Februára 2008, 00:59

ok,potom sem napis ze ako to dopadlo? :D

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Februára 2008, 01:09

to mas jasne ....., treba nejaku ciernu listinu urobit , lebo sa tu mnozia podnikavy ludia
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 20. Februára 2008, 09:59

pavuk-predaj@azet.sk

Jeho cenník:

Cena jedného pavúka je 500, -, pri odbere dvoch 800, - a pri troch kusoch je cena 1000, -SKK alebo môžem poslať odrasteného pavúka za 1500, - a k tomu darček jedného malého zadarmo.

Ako riadna haluz :!:


A to nehovorím, že len tak predáva aj toxicky významné a agresívne druhy!!! Poecilotheria, Heteroscodra, Pterinochilus, ...
citát: "Nie sú pre človeka nebezpečné a dajú sa dokonca brať na ruku."

TO JE MAGOR :!:
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 20. Februára 2008, 10:37

Razor napísal:Od takeho chovatela ktory si nepamata nazvy svojich pavukov by som nič nebral.
Vynimocne s Tebou musim suhlasit ... :lol: :lol: :wink:

Vytiahnite z neho meno, adresu a dajte to sem. Jednoznacne.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Februára 2008, 10:43

este nebol na azete ... a neodpisal mi ...., ale ak je taky magor bude aj pekne blby ...., tak mu napisem ze si po to pridem osobne ...., tak uvidime ....., potom ho uz len zlincujeme :twisted: , aj na zatete ,,,, hehehe
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
asa_thor
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12. Marca 2007, 11:08
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa asa_thor » 20. Februára 2008, 11:27

No o tomto typkovi som uz raz pocul. Poslal pavuky v hodnote 900sk (neviem ake ani kolko) :!: postou :!: a tie samozrejme neprezili cestu. Potom uz neodpovedal ani na maily, ani nedvihal telefon... Lepsie bude nic od neho nekupovat :wink:

HnnbL
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 24. Októbra 2007, 14:36
Bydlisko: NZ,BA,Hurbanovo,KN,TT
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa HnnbL » 20. Februára 2008, 12:37

jednoduche : osobný odber , stretnutie, dobiť ho riadne a odísť...ajtak to bude djaake 14 ročne decko čo hlada cestu k peniazom

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 20. Februára 2008, 13:39

Keď mi odpovie na objednávku doplním údaje. Alebo to spraví "Adi"...

Jediné info čo zatial vieme:

"Základné údaje:
AZet ID: pavuk-predaj
Pohlavie: muž
Vek: 22
Dátum registrácie: 12.01.2008
Posledné prihlásenie: 19.02.2008
Mesto: Nitra
Kraj: Nitriansky

Niečo o mne:
Zaoberám sa chovom a predajom pavúkov (tarantúl). Na výber má záujemca z viacerých druhov, ktoré si je možné pozrieť vo fotoalbume. Objednávky posielam poštou alebo je možný aj osobný odber. Cena jedného pavúka je 500, -, pri odbere dvoch 800, - a pri troch kusoch je cena 1000, -SKK alebo môžem poslať odrasteného pavúka za 1500, - a k tomu darček jedného malého zadarmo. Pavúky dorastajú do veľkosti cca 15 až 25 cm, podľa výberu druhu. Nie sú pre človeka nebezpečné a dajú sa dokonca brať na ruku. Na potravu sú nenáročné, pretože papajú hmyz a v dospelosti i holíčatá, potravu je možné zaobstarať si v ktoromkoľvek obchode so zvieratkami. Pavúčikovia dokážu bez potravy prežiť i pol roka, tak sa nemusíte báť, že ak by nedostal svoju dávku potravy, tak by to znamenalo jeho smrť. Na priestor sú taktiež mimoriadne nenáročné, pretože pavúky sú stanovištné druhy, ktoré svoj úkryt opúšťajú iba pri love a v noci. Napríklad pavúkovi veľkému 20cm stačí nádoba alebo terárium o rozmeroch 30krát20 cm. Do balíka pridám aj niekoľkostranový návod ako úspešne chovať pavúka. Ak si niekto vyberie pavúkov toho istého druhu, je možné i rozmnožovanie a opätovný predaj, takže na tom môžete aj zarobiť.

Jeho foto:

Obrázok"
prebraté zo stránky www.azet.sk
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
666JonDavis
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 19. Augusta 2007, 15:22
Bydlisko: Čereňany

Príspevok od užívateľa 666JonDavis » 20. Februára 2008, 13:55

To on akože predáva všetky pavúky po 500sk ???
Inak ta posledná veta ma dostala.
:lol:
"Satan has been the best friend the Church has ever had, as He has kept it in business all these years !"
Anton Szandor LaVey

Užívateľov profilový obrázok
Pato
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 22. Októbra 2007, 17:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pato » 20. Februára 2008, 14:56

ta toto su ciste odzuby :D 1 pavuk za 500, 2 za 800, 3 za 1000 :D:D:D:D ... a ta posledna veta riadna somarina :P ..co ked si vyberiem rovnakych pavukov a budu to 2 samice ?:P


Napísať odpoveď