Ako ste si presadili chov vašich krásavcov doma?

Tu sa môžete voľne pozhovárať o svojich chovoch, pochváliť sa úspechami, zvlekmi, čo máte v chove nové, dohodnúť si schôdzky, obchody.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
sexisexo
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20. Decembra 2007, 18:57
Bydlisko: SV
Kontaktovať užívateľa:
Re: heh

Príspevok od užívateľa sexisexo » 7. Januára 2008, 12:03

Chruno napísal:
sexisexo napísal:no ako inak jednoducho a logicky :-) najprv jedneho maleho a ked zvykli ze nieco mam doma tak dalsich som priniesol teraz ich je 9 :) heh ale to zalezi od rodicou nho 8)
U nás to nezáleží od rodičov ale od mojich blbých sestier... Asi ich vysťahujem z bytu : D
no tak to mas kusok blbe ale nevzdavaj to :-) mozno pochopia :-) aj ja mam segru ale tha musela sa stym zmierit :-) heh :)

Užívateľov profilový obrázok
M4tuSh
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 6. Októbra 2007, 10:59
Bydlisko: Kazachstan/PO

Príspevok od užívateľa M4tuSh » 7. Januára 2008, 12:05

Ja som Chroňov sused a mám taký pocit že sa stým jeho sestry nezmieria :lol:

Užívateľov profilový obrázok
sexisexo
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20. Decembra 2007, 18:57
Bydlisko: SV
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sexisexo » 7. Januára 2008, 12:10

ExCeL napísal:Ja som Chroňov sused a mám taký pocit že sa stým jeho sestry nezmieria :lol:
aha no tak to ma fakt blbe ale ved ma doma pavuciky takze moze byt spokojny lebo niekto nemoze vobec :(

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 7. Januára 2008, 12:20

ja som doniesol pavuka domov a mama ze jej ake pekne teraz mam 9 a ze jej ake pekne a ona mi este chce kupovat aj ja si cem zohnat ale uz nemam lowe ,,, a ten kto ma peniaze tak mu zase rodicia nedovolia ,,, :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 7. Januára 2008, 13:54

maculata napísal:ja som doniesol pavuka domov a mama ze jej ake pekne teraz mam 9 a ze jej ake pekne a ona mi este chce kupovat aj ja si cem zohnat ale uz nemam lowe ,,, a ten kto ma peniaze tak mu zase rodicia nedovolia ,,, :lol: :lol:
To máš jeden z Murphyho zákonov,a kto má peniaze aj mu rodičia dovolia(respektíve už ich názor nič neznamená),tak toho to počase prestane baviť,samozrejme česť (viacerým) výnimkám.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 7. Januára 2008, 14:23

no..ja som presadil Sokovu terapiu.Doniesol som domov jednu malu(2 zvl.) A.Geniculatku a povedal som doma ze to uz asi vacsie nebude.Potom ked po case rastla tak rodicia povedali ze je to celkom pekne ako rastie a ako nabera farebnost.Potom som doniesol dalsieho,dalsieho a tak som sa dostal az sem :D

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 7. Januára 2008, 14:59

To máš jeden z Murphyho zákonov,a kto má peniaze aj mu rodičia dovolia(respektíve už ich názor nič neznamená),tak toho to počase prestane baviť,samozrejme česť (viacerým) výnimkám.[/quote]

no ja sa musim opravit ja mam peniaze {nie malo :lol: 8) :lol: } ale tiez nechcem setky svoje uspory rozbit o pavuky teda nie hned casom pride aj to ze budem na pavuky minat viac penazi ako na hocico ine :roll: :lol:

h.daniel´s
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26. Augusta 2007, 16:55

Príspevok od užívateľa h.daniel´s » 14. Januára 2008, 14:53

koncom leta 2007 som si kupil malu albopilosku a rodicia to zobrali v pohode akurat ich najviac zauima jedovatost.bratovy sa to nejak zapacilo a teraz mame doma nhandu chromatum,tapinacheus gigas,h.herkules,haplopelmi aeropilosum,schmidti,lividum,a.geniculata,pterinochilus murinus,chordatus,p.regalis,p.fasciata,........ "co uz s vami ale starat sa vam o to nebudem ":D

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 14. Januára 2008, 17:42

to je pekne, ale odporucam sa ti naucit poriadne latinske nazvy aspon tych pavukov, ktore mas doma :wink: aeropilosum znie dost komicky :lol:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
Chruno
Lingvistický diktátor
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 5. Júla 2007, 19:48
Bydlisko: Wild Wild East

Príspevok od užívateľa Chruno » 15. Januára 2008, 14:32

Puks napísal:to je pekne, ale odporucam sa ti naucit poriadne latinske nazvy aspon tych pavukov, ktore mas doma :wink: aeropilosum znie dost komicky :lol:
nie latinské ale vedecké ;)

Užívateľov profilový obrázok
Tarantel56
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 12. Januára 2008, 21:44
Bydlisko: Šaľa
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tarantel56 » 15. Januára 2008, 17:02

ja som DOSTAL :lol: G. mollicomu ,ale nevyhoda je ze neviem kolko mal/a zvlekov,mama vpohode ale otec ze ked ma ustipne alebo volaco tak chyti lopatu a konec

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 15. Januára 2008, 20:38

Tarantel56 napísal:ja som DOSTAL :lol: G. mollicomu ,ale nevyhoda je ze neviem kolko mal/a zvlekov,mama vpohode ale otec ze ked ma ustipne alebo volaco tak chyti lopatu a konec
:?: :?: :?: :?: :roll:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

mariko925
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 26. Decembra 2007, 15:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mariko925 » 15. Januára 2008, 20:40

Tarantel56 napísal:ja som DOSTAL :lol: G. mollicomu ,ale nevyhoda je ze neviem kolko mal/a zvlekov,mama vpohode ale otec ze ked ma ustipne alebo volaco tak chyti lopatu a konec
konec s tym pavukom alebo s tebou?

Užívateľov profilový obrázok
Tarantel56
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 12. Januára 2008, 21:44
Bydlisko: Šaľa
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tarantel56 » 15. Januára 2008, 21:47

s pavukom

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 15. Januára 2008, 22:02

Chruno napísal:
Puks napísal:to je pekne, ale odporucam sa ti naucit poriadne latinske nazvy aspon tych pavukov, ktore mas doma :wink: aeropilosum znie dost komicky :lol:
nie latinské ale vedecké ;)
uups :oops: pravdaze, mal som na mysli vedecke a tie su aj z grectiny, prip. aj inych jazykov
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
sharky
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 16:33
Bydlisko: trenčín

Príspevok od užívateľa sharky » 24. Júla 2010, 12:02

mne prveho kupil vo februari na 11 narodeniny ujo vagansku od vtedy sa 2 x zvliekla mame sa to nepacilo no je to babkin byt tak co uz potom mi ujo dal jeho p cambridgei a 2 g pulchry nechal si g roseu ktora uz chudaaatko moje maleee zomrela, 26. 6 mi pribudli z 1 dovoleneho pavuka som ukrkal 3 l parahybana,n chromatus,t gigas
ked som doniesol 30 alebo 31.6 vysvedcenie z vyznamenanim 2 dni mi trvalo aby som si ,mohol kupit v utorok 20 mi prisiel slubeny skorpion ktorehom mi kupila mama heterometrus scaber a den na to 21.7 mi prisla brachypelma smithi gekoncici mi mama kupila prveho na mikulasa a na vianoce mal prist jeden no boli to suredenci a bolo nam luto ich rozdelit tak sme zobrali oby dvoch
no dalsi pavuk moze by az niak o rok ae niak zariadim aby bolo aspon o 3 mesiace skor bude to pterinochilus murinus rcf sp usambara
Obrázok
FB- Đenis Čičo
Anything is possible for those who are willing to try
Go HARD or Go HOME !

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 24. Júla 2010, 13:50

si nedaš pokoj s tou usambarovu že :)
Obrázok

moja skupina ktorá je zameraná čisto len na Poecilotherie .

http://www.facebook.com/groups/115582828528632/

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 24. Júla 2010, 14:03

Mna tak teraz napadlo, ked pozeram na tuto temu ....

Ako to bolo u mna kedysi :-D

Rodicia sa zacali stazovat az ked som zacal expandovat po celej izbe ( ale to len koly motylom) Inak mi nikdy nikto nic nepovedal ... raz sa otec vyhrazal biolitom. A ja som mu pripomenul co dokaze A. amourexii, Hottentotta a pod. Odvtedy mam pokoj. Akurat vzdy hucia aby som si popratal. Ale to sa neda, ked je tolko filmoviek, a stale nieco vyrastie a treba premiestnit ...,

Teraz mam krabice na policke az po strop. Desiatky mensich krabiciek na druhej policke ...., vyzera to divne :-D Hlavne prazdne krabicky na parapete pod oknom. Neake kvety, pod stolom svaby a na dalsej policke sarancata ( zacali sa inak riadne kotit :-D ) Obcas to doma cvrlika ... ale myslim, ze si uz zvykli. Stale mam vsak malo miesta :-(
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jednasest » 24. Júla 2010, 14:35

adi, sak paradne to vyzera :)
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 24. Júla 2010, 15:33

hhs jaky skok ... rok 2008-2010 :)
mna na pavuky nahovorili spoluziaci zo strednej... neco kecali o pavukoch
tak som pocuval a zapacilo sa mi to ... matky a otca som sa ani nepytal ci si mozem zadovazit pavuka.... som si ho kupil a hotovo :D
ani im to nevadilo uz ako 9-10 rocny som choval škorpíka a hocičo iné...
takze uz boli zviknuty moj prví pavuk bola G.rosea adult female a o par dni neskvor som si zadovazil L.parahybanu 2zvl. ta rosea mi po mesiaci chovu ušla a od vtedy som ju nevidel ta L.parahybana zije doteraz a darí sa jej mam popri nej dalsich 27 pavukov ktorých mam moc rad je to taky podstate jediny koniček ktori ma fakt bavi :)
Obrázok

moja skupina ktorá je zameraná čisto len na Poecilotherie .

http://www.facebook.com/groups/115582828528632/

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 24. Júla 2010, 18:16

ja som ku tomu prišiel vďaka cvabovi :P ....na intráku býval na izbe oproti :) a po dvoch týždňoch školy som si kúpil krpca parahybanu a oznámil rodičom, že som si kúpil nového "tvora" a že si ho donesiem domov..."neskôr" som toho kúpil viac :P...proste, nikoho som sa na povolenie nepýtal :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 25. Júla 2010, 12:52

takisto som proste jedného pekného dna prišiel domov s malým N.coloratovillosumom :D

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 25. Júla 2010, 13:35

nasim iba vadi ak mam v izbe po podlahe rosypany lignocel...
inak je všetko ok :)
Obrázok

moja skupina ktorá je zameraná čisto len na Poecilotherie .

http://www.facebook.com/groups/115582828528632/

Užívateľov profilový obrázok
otikdb
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 13. Januára 2010, 15:02
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od užívateľa otikdb » 25. Júla 2010, 17:30

Ja som s chovom zacal v januari tohto roku s G.roseou, ktoru som dostal na meniny. Od tej doby sa mi rozrastol chov o dalsich desat a dokopy je to 11. Viem nic moc oproti vasim chovom ale mne to zatim staci bo ked mi to vyrastie budem mat problem s umiestnenim. Aj moja mamina si uz na to zvykla (mala silnu arachnofobiu alebo feliciu ci ako :D ).
Chovu zdar...
Príroda si vyberá za zábavu daň ďaleko vyššiu, ako by sa odvážil vyberať štát. (Vladimír Vondráček)

Na počiatku bola krajina. Múdra, prísna, do seba uzavretá. Sama v sebe a sama pre seba. Potom prišiel človek. (Milan Rúfus)

Jacob
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 15. Januára 2009, 13:41

Príspevok od užívateľa Jacob » 25. Júla 2010, 17:35

ja som jednoducho začal tak že som si rovno priniesol jedneho pavučika rovno domov ..... oca to fest zaujalo hned na druhy deň mi chcel urobiť terarko a mama ta len zalomila z rukami čo som priniesol domov :D ale teraz to je v pohodke, za tie necele 2 roky si zvykla, čo ine jej len ostalo :Dza ten čas mi prešlo cez ruky paru pavukov, no doma som si nechal len 4och čo mi bohato stačia 8) aj ked verim že časom ich bude viac :lol:


Napísať odpoveď