MOULTEX - áno či nie?

Tu s vami radi preberieme vaše návrhy na zlepšenie, otázky a pripomienky ohľadnom stránky

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:
MOULTEX - áno či nie?

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 1. Apríla 2007, 13:08

Tu sa môžete vyjadriť k novému prípravku MOULTEX, ktorý sa začne už čoskoro distribuovať na náš trh. Používať, či to nechať na prírodu?

http://www.lasiodora.sk/index.php?clano ... re/moultex

Lukas P.
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 1. Apríla 2006, 21:54
Bydlisko: Pezinok, Slovensko

Príspevok od užívateľa Lukas P. » 1. Apríla 2007, 13:57

hmm to by som rad videl ,aj mal taku parahybanu za pol roka :):):):):):):) - to za kolko by potom bol taky cambridgeak :D 3 mesiace ? :D

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 1. Apríla 2007, 14:24

je normalne hrat sa na Boha ????? Ist proti prirode ???, je pekne ze je tu moznost aby moj pavucik rychlejsie rastol ....
ak by som mal nejaky velmi vzacny druh kt. by som chcel rozmnozit ... fajn pojde to rychlejsie .... ale tiez s obavou co bude s potomstva ...., ako posoby ten vyzivovy doplnok na rozmnozovaciu sustavu ????,
Velmi pekne je napisane v tej reklame , ze : "v laboratornych podmeinkach ...", myslim , ze nikto z nas nema doma laboratorne pomienky na chov vtackarov ....,
Ak to niekto vyskusa prosim dajte vediet ci tomu chudakovy pavukovy nedrblo z toho ......,
Myslim si ze teraz to podnieti podnikaniachtivym k tomu , aby dopovali spuntov a za par mesiacov im vysoko zdvyhli cenu ......,
Nemyslim si , ze to bude mat len priaznive ucinky , skor naopak .... stane sa ze niekto to prezenie ... ,
Pouzivanie v malom , ako vytaminy napr ...... alebo vyziva ...... ale nie ako doping .......
To sa potom mozeme ist vsetci pretekat kto a za kolko mesiacov ma
vecsieko pavuka ......
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Spuco
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 17. Augusta 2006, 09:13
Bydlisko: Zvolen

Príspevok od užívateľa Spuco » 1. Apríla 2007, 16:27

ja si počkám kým to sem príde a potom uvidím....ak by som to kúpil tak be som to určite neskúsil na všetkých pavúkoch.....uvidím čo to spraví u jedného a potom sa rozhodnem...
....kým to sem dojde tak s tím už budú mať prve skúsenosti chovetelia v nemecku...

...rozoberalo sa tu alebo niekde inde presýtenie trhu pavúkmi.....ak by to bolo take zázračné tak by to ktomu mohlo dôjsť....nie?

malo5
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 6. Augusta 2006, 13:54
Bydlisko: Oslany, Ba

Príspevok od užívateľa malo5 » 1. Apríla 2007, 16:37

radšej nech rastu pomaly, ako ich dopovať svinstvom . To už neni chov ale výkrm kureniec. Jasne že keď budú jesť nake bielkoviny tak budú rásť rýchlejšie aj človek keď bude užívať kreatín a karnitín nukleove kyseliny,EPO, steroidy a podobne tak bude ,, rásť rýchlejšie,, ale bude to stáť bohvie koľko, bude mať problémy s obličkami, pečeňou, bude sa mu hromadiť voda pod kožou, problémy s pohlavnými žľazami atď. Za tých 1000 sk si radšej kúpim pavúky a nech rastú aj 5 rokov ako tých čo mám dopovať.
merda in inferno est

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 1. Apríla 2007, 18:04

to je jaka supa kam uz ide ta veda,ale ja to racsej necham na prirode ved o to je to krajsie ked vydite ako vam pavuk pekne pomaly rastie a tesite sa na dalsi zvlek :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Avar
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 8. Februára 2007, 21:51
Bydlisko: Olomouc - CZ

Príspevok od užívateľa Avar » 1. Apríla 2007, 20:40

Arachnosteroidy??? Diky, NE! Rozepisovat se dal nebudu myslim ze Adi, Malo5 a Gryf to vystihli !!!

BTW chtel bych se zeptat panu redaktoru na nejake zdroje z kterych cerpali a podobne...google mi toho moc nevygooglil...
Naposledy upravil/-a Avar v 1. Apríla 2007, 21:03, upravené celkom 1 krát.

miselino
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 12:39
Bydlisko: TT - ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa miselino » 1. Apríla 2007, 20:46

wtf ??? tak to je supa :shock:

Užívateľov profilový obrázok
asa_thor
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12. Marca 2007, 11:08
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa asa_thor » 1. Apríla 2007, 21:56

no chlapci uz som si objednal ten vas moultex, tak uvidime co to bude az mi to pride...pavuky sa potesia, len dufam ze mi od toho nepokapu

Užívateľov profilový obrázok
Avar
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 8. Februára 2007, 21:51
Bydlisko: Olomouc - CZ

Príspevok od užívateľa Avar » 1. Apríla 2007, 22:27

no ja uz to taky nasel.ale obednavat si to nebudu.podle me to je normalni vrazda.rvat do nej nejake phyto steroidy jak pisou na strankach...

Užívateľov profilový obrázok
asa_thor
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12. Marca 2007, 11:08
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa asa_thor » 1. Apríla 2007, 23:41

ale co Avar, objednaj si to, ja uz zhanam samca pre moju 6.zvlekovu stromatpelmu(pocitam ze s moultexom bude adult v novembri), chcem mat na novy rok male calceatky

Užívateľov profilový obrázok
Avar
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 8. Februára 2007, 21:51
Bydlisko: Olomouc - CZ

Príspevok od užívateľa Avar » 1. Apríla 2007, 23:58

asa_thor jsi akorat blazen, chci te videt jestli budes taky tak nadseny az uvidis ty male mrzaky co se narodi. ti budu tleskat, jestli budou v poradku. Fandim ti v tvojem chovu...radsi zacni chovat krevety...na pavouky nemas...

Užívateľov profilový obrázok
thefox
Administrátor stránky
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 13. Februára 2006, 23:50
Kontaktovať užívateľa:
Apríl

Príspevok od užívateľa thefox » 2. Apríla 2007, 02:48

Tak. Nakoniec to naozaj všetkým došlo, musíme potvrdiť, že článok je približne od polovice vymyslený od hlavy po päty :-). Po tých pár úvodných odsekoch (aby to vyzeralo vierohodne) som sa trošku odviazal, preslávil som neexistujúceho nemeckého vedca a na burzové trhy uviedol novú francúzsku spoločnosť :-).

Celá tá neplecha ma napadla potom, ako som zbadal ružové abclinuxu.cz a prišlo mi strašne ľúto, že my našich návštevníkov ničím nepotešíme :-). Na redesign bolo neskoro, tak som spísal aspoň tento elaborát (stačil nápad a ako to skončilo :-) ).

Všetkým zúčastneným ďakujem, bolo fakt zaujímavé sledovať vývoj diskusie o tomto fiktívnom príspevku, mňa osobne (a určite nebudem sám) potešilo, že takmer všetci sa k tomu stavali opatrne, neprirodzenosť proste nie je prirodzená.

Najbližších približne 364 dní tu však môžete čakať v rámci našich možností len seriózny obsah, v najbližších týždňoch sa začína pripravovať také malé prekvapenie (je to však ešte len v plienkach a treba na tom zapracovať - snáď sa to medzi bakalárkami, zápočtami a skúškami stihne :-) ).
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 2. Apríla 2007, 07:48

SUPER!!!
Pekne ste nas dobehli .......,

Ale mi, doslova a do pismena , odlahlo ked som to docital ....... a aj som sa zasmial .....
pekne vam to vyslo , len co je pravda ......., uff ....

Takze ziadne podobne svinstvo neexistuje ????
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 2. Apríla 2007, 10:27

pokial vieme tak urcite nie a ani dufam nikdy existovat nebude :-)

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 2. Apríla 2007, 11:57

to som rad .....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
asa_thor
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12. Marca 2007, 11:08
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa asa_thor » 2. Apríla 2007, 14:01

Avar napísal:asa_thor jsi akorat blazen, chci te videt jestli budes taky tak nadseny az uvidis ty male mrzaky co se narodi. ti budu tleskat, jestli budou v poradku. Fandim ti v tvojem chovu...radsi zacni chovat krevety...na pavouky nemas...
Avar vies dufam ze je to len sranda :lol: lebo dajak vazne si to napisal :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Avar
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 8. Februára 2007, 21:51
Bydlisko: Olomouc - CZ

Príspevok od užívateľa Avar » 2. Apríla 2007, 14:12

Todle uz byla jen sranda, to uz jsme s Adim vedeli ze to je kec...btw zeptam se foxika, jestli mel nekde inspiraci pac moultex opravdu existuje a pouziva se u krevet http://www.growelformulations.com/hat-moultex.html (proto jsem adimu psal, at zacne s krevetama) , trochu jsem to i studoval a pravdu u tech krevet ridi svleky pomoci hormonu...

Ale samo, ze se priznam, ze jsem na to skocil...ale ten google mi nedal ;)

Užívateľov profilový obrázok
thefox
Administrátor stránky
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 13. Februára 2006, 23:50
Kontaktovať užívateľa:
Inšpirácia

Príspevok od užívateľa thefox » 2. Apríla 2007, 15:32

Avar: ako píšem na arachnomanii, o tom moultexe pre rybičky som sa dozvedel až od bebeho neskôr (ten názov som volil, nech je tam zvlek a nech znie úderne a moderne :-) )... Potom som to nemenil, nech sa na tom googli dá nájsť aspoň niečo vzdialene príbuzné.
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

Užívateľov profilový obrázok
Avar
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 8. Februára 2007, 21:51
Bydlisko: Olomouc - CZ

Príspevok od užívateľa Avar » 2. Apríla 2007, 15:44

jj na arachnomanii jsem to uz cet...no povedlo se ti to ;) btw mozna ze jsi ale prisel s napadem, ktery se treba nekdy bude realizovat...u rakovcu a hmyzu jsou svleky regulovane hormonem ekdyson...u pavouku jsem nic nenasel, ale je mozne ze ten hormon je stejny, nebo jiny, a nebo zadny takovy neexistuje...v pripade existence, by bylo mozne takovy preparat vymyslet...Mohlo by se to jmenovat treba MoultingFox, ci FZM (Foxova zazracna medicinka) :))


Napísať odpoveď