Babycurus gigas - utek

Diskusia venovaná chovu a množeniu škorpiónov

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, Dudo

Napísať odpoveď
AquaTerra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 20. Septembra 2010, 15:50
Bydlisko: Žilina
Babycurus gigas - utek

Príspevok od užívateľa AquaTerra » 26. Septembra 2010, 18:01

Cawte..včera som ich kupil v ostrave a dnes su už v akvarku niesu..boli asi 6cm..prosim ako ich mam najst? :(

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 26. Septembra 2010, 19:01

nezodpovednost :!:
pokus sa ich hladat v noci na tych najteplejsich miestach
inak je to ako u pavukov (viac menej nahoda)
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

AquaTerra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 20. Septembra 2010, 15:50
Bydlisko: Žilina

Príspevok od užívateľa AquaTerra » 26. Septembra 2010, 19:11

Ja vem je to moja chyba,a večer budu vychadzať?

Užívateľov profilový obrázok
trogar
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 21. Decembra 2007, 22:52
Bydlisko: NITRA

Príspevok od užívateľa trogar » 26. Septembra 2010, 21:55

..no skus na teplych miestach a daj nejaku vlhku handru jak sa dava u pavukov,,je pravdepodobne ze taketo miesto vyhladaju.. :D :D :D
p.regius,,p.irminia,,stichoplastoris spec,,damon variegatus

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 26. Septembra 2010, 22:00

hahahahahahahhahahhahahaha to je teda smola no xD
to s tou vlhkou handrou je blbost :D ... proste hladaj po tme nekde budu isto zalezene... len bacha aby si nezastupil bo to bude ako keby si zaslapol chips puk xDDDD
Obrázok

moja skupina ktorá je zameraná čisto len na Poecilotherie .

http://www.facebook.com/groups/115582828528632/

Užívateľov profilový obrázok
the_zako
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 13. Novembra 2009, 16:26
Bydlisko: Nižná / Praha

Príspevok od užívateľa the_zako » 26. Septembra 2010, 22:31

poza skrine, vsetky tmave kuty...zober baterku a dneska mas nocnu...celu miestnost prehladat :-D drzim prsty...

AquaTerra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 20. Septembra 2010, 15:50
Bydlisko: Žilina

Príspevok od užívateľa AquaTerra » 27. Septembra 2010, 06:40

Dakujem všetkym za odpovede včera-dnes som ich hladal a nic :( no ale uvidisa :(

Užívateľov profilový obrázok
Aero
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 24. Mája 2010, 16:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Aero » 27. Septembra 2010, 13:32

Zožeň si UV svetlo, 6 cm jedince ti budu v tme pravdepodobne pekne "svietiť" ;)
"The cycle of life and death continues. We will live, they will die."

AquaTerra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 20. Septembra 2010, 15:50
Bydlisko: Žilina

Príspevok od užívateľa AquaTerra » 27. Septembra 2010, 14:43

1 som našiel a 2 nwm už kde može byť musim kuknuť aj do inych časti bytu :(

mi_hal
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 26. Septembra 2010, 20:55

Príspevok od užívateľa mi_hal » 27. Septembra 2010, 17:49

Mne raz ušiel imperator a nasiel som ho pod postelou v prachu.
Ak mas doma WC a Kupelnu niekde blízko izby Tak by som hladal tam ak si ho nenasiel v izbe.

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 27. Septembra 2010, 18:11

prepáčte ale nedá mi - pavúky chovám 4 roky a doteraz mi ušiel len 1 heterometrus longimanus 1.zv, ale aj to mojou "vedomou" chybou. Naschvál som nechal pootvorené víčko šalátovky aby preschol substrát, ktorý som omylom zalial až priveľmi.

Tu však ide o úplne odlišnú situáciu - včera kúpiš na burze škorpióny a ráno ti ujdú? Páni toto je už troška silná káva. A zvolávať to spôsobom - Ludia usli mY (dalšia vec ktorá mi reže oči ale to bohužiaľ na adolescentoch nezmeníme).
Už x-krát tu bolo popísané čo robiť v prípade že mi pavúk /škorpión ujde a furt a furt sa tu objaví ktosi kto tu vycapí takúto zhovadilú tému, označenú spôsobom, ako by nič na svete nebolo v tomto momente dôležitejšie len Ludia usli mY...

Nechcem tu moderátorovi kecať do roboty ale v poslednej dobe sa tu hromadia sprostosti ktoré strašne kazia vizuál a serióznosť tohto fóra. Pocítili sme to všetci, ktorí sme sem kedysi prispievali častejšie, a to odvtedy čo sem malí chlapci píšu čio všetko si raz kúpia a či niekto nevie kde sa dá zohnať T. blondi lebo je najväčšia a tým pádom aj naj super pavúk.

Viem že tento príspevok by mal byť uvedený inde ale predpokladám, že Peťo celý tento blud zmaže a nebude potrebné aby ho o to niekto opäť žiadal.
Páni nekazme si povesť starej lasiodory ako najlepšej stránky venovanej chovateľstvu vtáčkarov široko-ďaleko na celom webe.

pekne si to napísal, len bez toho.. predsa len by sme sa tu mali vyjadrovat slušne .
OT: aj ja uz som tu bol upozorneny za nadavanie :D :D :oops:
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

AquaTerra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 20. Septembra 2010, 15:50
Bydlisko: Žilina

Príspevok od užívateľa AquaTerra » 27. Septembra 2010, 18:30

Tak som sa pomilil no a čo..kdo sa všetko nepomili ??..a s takymto pristupom ako ty sa toto forum skazy no naštastie su tu mudry ludia..a neni nahodou forum aby sa radilu ked niekdo potrebuje pomoct?? keby to adminom vadilo tak to daju preč..

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 27. Septembra 2010, 18:31

presne mas pravdu ale ono je to celkovo chyba podobnych for ze su tu prihlasnei ludia z kazdeho stupna vyvoja pavuckarstva nie nadarmo su v skole triedy kde su si vsetci viac/menej rovni

dalej dost na skodu tu je pocitadlo prispevkov mnoho ludi(hlavne deciek) si mysli ze cim viacej prispevkov nahrabu tim ziskaju vacsi respekt aj ked 95% ich prispevkov ma nulovu az minusovu vypovednu hodnotu hodiacu sa skor do chatu

to ze sa omiela dookola 10 otazok dokonca z hrubkami je lenivost a toleracia na niektorich podobne zameranych forach (teraristika.sk)
je to chyba aj toho ze 90% ludi tu len chova pavuky vyskum, studium, expedicie ci zaujimavosti ktore maju ozaj vypovednu hodnotu sem posiela velmi malo ludi
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)


Napísať odpoveď