Hodnotenie

Vaše otázky ohľadom fóra, registácie, nejasnosti, nápady a návrhy na jeho zlepšenie

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
Branko :)
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 18. Augusta 2011, 17:10
Bydlisko: Turčianske Teplice
Kontaktovať užívateľa:
Hodnotenie

Príspevok od užívateľa Branko :) » 5. Októbra 2011, 00:20

Zdravim :)
mi tak napadlo som to videl uz na par forach proste ze kazdy uzivatel mal pod fotkou poctom prispevkov a pod. ako keby hodnotenie ktore pridavali samotny uzivatelia fora na zaklade jeho prispevkov aktivit a tak :) myslim ze by to tu bodlo kedze ak sem pride niekto novy co to tu nepozna tak podla hodnotenia uzivatela vie ci sa da na ten prispevok spolahnut pripadne ak sa dvaja nezhodnu na nazore by sa vedelo od ktoreho z nich sa da cakat ze tvrdi pravdu aj ked nie vzdy to je smerodajne mozno by to pomohlo :) aj ked to ciastocne plnia "tituly?" nad menom podla mna by to na skodu nebolo
ak je to hlupost ignorujte pripadne vymazte alebo sa k tomu vyjadrite :wink:

Užívateľov profilový obrázok
simon
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 20. Decembra 2008, 16:47
Bydlisko: Oslany
Kontaktovať užívateľa:
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa simon » 5. Októbra 2011, 10:55

Bolo by to fajn, ale su tu aj ludia ktorí maju pomaly 1000 prispevkov a pavuky chovaju cca pol roka a prispievaju najma do offtopicu alebo denníka, takže skusenosti takmer 0 bodov, a su tu ludia ktorí chovaju roky a maju par prispevkov, takže v konecnom dosledku by tento nápad nebol fajn...

Branko :)
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 18. Augusta 2011, 17:10
Bydlisko: Turčianske Teplice
Kontaktovať užívateľa:
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa Branko :) » 5. Októbra 2011, 13:05

ved prave ze maju 1000 prispevkov a ich hodnota je ziadna a naopak niekdo kto ma 80 prispevkov a dokazu dat vela o to mi ide...

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 5. Októbra 2011, 14:16

takto... nejde o to kto ma kolko prispevkov ale o to ze aky je ochotny ...
vela skusenych chovatelov sem uz nechodi preto ze sa tu omiela stale to iste dookola...
tu ide o to ze vela ludi co sem chodi uz "serie" na to ... lebo otazky od zaciatocnikov su stale tie iste dookola
a pritom su tie otazky zbytocne pretoze su ich tu xyz na fore alebo treba pouzit aj google proste sa snazit si nieco najst sam...
100x sa mi stalo ze po precitani zbytocne zalozenej temy som nemal chut odpovedat pretoze islo o totalnu prkotinu ...
tato tema je tiez cela onicom pretoze to nic nezmeni na tom ked bude mat niekto kladne hohnotenie a pritom ti poradi take iste gulove ako keby to hodnotenie nema

s pozdravom Z. :)
Obrázok

moja skupina ktorá je zameraná čisto len na Poecilotherie .

http://www.facebook.com/groups/115582828528632/

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa Sceptic » 5. Októbra 2011, 20:10

Branko :) napísal:Zdravim :)
mi tak napadlo som to videl uz na par forach proste ze kazdy uzivatel mal pod fotkou poctom prispevkov a pod. ako keby hodnotenie ktore pridavali samotny uzivatelia fora na zaklade jeho prispevkov aktivit a tak :) myslim ze by to tu bodlo kedze ak sem pride niekto novy co to tu nepozna tak podla hodnotenia uzivatela vie ci sa da na ten prispevok spolahnut pripadne ak sa dvaja nezhodnu na nazore by sa vedelo od ktoreho z nich sa da cakat ze tvrdi pravdu aj ked nie vzdy to je smerodajne mozno by to pomohlo :) aj ked to ciastocne plnia "tituly?" nad menom podla mna by to na skodu nebolo
Dva prispevky nado mnou ti uz dali ciastocnu odpoved. Ono na zaciatku fora myslim, ze prvy rok, dva ziadne tituly neboli. V najvacsom "boome" sme museli vytvorit skupiny - admin, moderator, skuseny chovatel pre lepsiu schopnost adminovat forum a prehladnost, pre uzivatela. Momentalne sa ziadne hodnosti odvtedy neudeluju a nie su ani automaticky pridelovane od poctu prispevkov. Pocet prispevkov uzivatela nereflektuje skutocnu znalost problematiky. Myslim, ze vacsinovy uzivatel je natolko inteligentny a dokaze rozpoznat hodnotny prispevok od balastu. Kvoli nahananiu prispevkov uzivatelmi bolo napr: na jednom pavuckarskom CZ fore vymazany ich pocet z profilu.

Branko :)
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 18. Augusta 2011, 17:10
Bydlisko: Turčianske Teplice
Kontaktovať užívateľa:
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa Branko :) » 5. Októbra 2011, 22:54

Ok tak to teda kludne vymazte :oops: len mi to tak napadlo

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 6. Októbra 2011, 08:53

ved natom nic neni nikto ta neodsudzuje ...
len som ti napisal ze to k nicomu nebude spiet...
Obrázok

moja skupina ktorá je zameraná čisto len na Poecilotherie .

http://www.facebook.com/groups/115582828528632/

Branko :)
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 18. Augusta 2011, 17:10
Bydlisko: Turčianske Teplice
Kontaktovať užívateľa:
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa Branko :) » 6. Októbra 2011, 18:37

zaciatocnik napísal:ved natom nic neni nikto ta neodsudzuje ...
len som ti napisal ze to k nicomu nebude spiet...
ja som nic take nepovedal ze ma odsudzujete ani nic :) ale ked je to blbost je to blbost napadlo ma to zamietli ste to vymazat skoda spamu tu :)

Paestro
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 4. Decembra 2011, 19:36
Bydlisko: Zlaté Moravce
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa Paestro » 4. Decembra 2011, 21:07

Podla ma je toto forum celkom fajn... aj ked sa tu niektore temy sem-tam opakuju :)

Užívateľov profilový obrázok
Aero
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 24. Mája 2010, 16:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Re: Hodnotenie

Príspevok od užívateľa Aero » 22. Decembra 2011, 20:24

Ja by som sa priklonil k tomu názoru že užívateľov by hodnotili iní užívatelia ... akonáhla máš možnosť sám sa hodnotiť (počty prispevkov napr.) tak je to bez realnej hodnoty ...
"The cycle of life and death continues. We will live, they will die."


Napísať odpoveď