Obranne chlpky v oku

Fórum venované toxicite, jedom, uhryznutiam a ich predchádzaniu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Obranne chlpky v oku

Príspevok od užívateľa Sceptic » 24. Decembra 2011, 23:21

Existuje jeden "kulinarsky" clanok, ktory sa zaobera zjedenim nedostatocne upraveneho vtackara. Ak si dobre pamatam slo o to, ze ked nechate vtackara na kratky cas v pahrebe, obranne chlpky sa dostatocne nespalia. Nasledne zjedenie sposobuje komplikacie. Zial clanok nemam a zabudol som aj na jeho nazov. Moje odporucanie - konzumujte len mimo-americke rody :).


Aero:
Par ludi, ktori maju doma vykopavacov pouzivaju okrem ochrannych okuliary aj lekarske rusky. Prikladne BOZP.

Užívateľov profilový obrázok
Aero
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 24. Mája 2010, 16:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Re: Obranne chlpky v oku

Príspevok od užívateľa Aero » 25. Decembra 2011, 02:05

Tak ja mám doma hlavne južnú ameriku, a trochu aj zo severnej ... hlavne tí južania ako rastú tak čoraz častejšie im tie nožičky pracujú a tak radšej dám par eur na okuliare :-P

Slizníc sa až tak nebojím, ako pisal Milan je to určite neprijemné ale telo sa z toho dostane predpokladám ľahšie ako keď sa to zasekne pod rohovkou v oku :-P
"The cycle of life and death continues. We will live, they will die."

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza
Re: Obranne chlpky v oku

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 28. Decembra 2011, 15:16

nooo az na taku lahku vahu by som to nebral ... zapal, bakterie, a tak dalej az po zapal pluc ... alebo v lepsom pripade budes zahleneny ako stary tuberak ... 50centov vyhodit za svoje zdravie no nevahal by som stym ruskom :D
0,1 H. longipes 9.zv 25e 0,1 H. maculata 9.zv 20e 1,1 H. hercules 8.zv/ adult 25e 0,1 Ch. fimbriatus 9.zv 20e 0,1 L. violaceopes 6. zv 35e Ceratophrys cranwelli cca 6cm 30e B. albopilosa 5.zv, boehmei 4.a6.zv, emilia 4zv, klaasi 2.a3.zv, smithy 5.a6.zv po 2ks 30e splou 0,0,4 P. lugardi 6.z 20e PM


Napísať odpoveď