Poecilotheria smithi

Diskusia viazaná na konkrétne druhy vtáčkarov

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
matres
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 14. Marca 2011, 12:12
Bydlisko: KA
Poecilotheria smithi

Príspevok od užívateľa matres » 20. Júla 2012, 14:17

Zdravým..
takže čo máte k tomuto vtáčkarovy?
sem sa zo všetkými poznatkami.. :)
Ja som mal 2kusi no jeden mi bohužial odišiel do večných lovíšť..
takže moja skúsenosť boh vás chrán aby ste aspon raz za týžden neporosili.. Ja som jej samozrejme udržoval vždy vižšiu vlhkosť no jeden týžden som bol mimo a...
Druhú čo mám je SAMICA :lol: :lol: :lol: takže som spokojný vzhladom na to že tento druh je ešte dostatočne drahý.. aspon ja osobne som ich kupil v 3zv. za 35€uríčok :lol: Ale som snou spokojný je krásna a žravá... mám ju v drevenom tera s kusom konára.. pavučinuje samozrejme komplet tera ale hniehdo si nerobý nejak extra velké..


Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

kurec
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 1. Marca 2007, 20:58
Bydlisko: Krnov ( ČR )
Kontaktovať užívateľa:
Re: Poecilotheria smithi

Príspevok od užívateľa kurec » 21. Júla 2012, 22:18

Mám 4 kusy, okolo 8sv, patří mezi menší poecky spolu s mirandou a tigrinaweseli. U mě se teda spíš zahrabavají, než aby si udělali hnízdo někde za kůrou, cena v česku za 1-4 sv se pohybuje okolo 250kč/ks.

Užívateľov profilový obrázok
simon
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 20. Decembra 2008, 16:47
Bydlisko: Oslany
Kontaktovať užívateľa:
Re: Poecilotheria smithi

Príspevok od užívateľa simon » 22. Júla 2012, 20:26

kurec napísal:Mám 4 kusy, okolo 8sv, patří mezi menší poecky spolu s mirandou a tigrinaweseli. U mě se teda spíš zahrabavají, než aby si udělali hnízdo někde za kůrou, cena v česku za 1-4 sv se pohybuje okolo 250kč/ks.
250 Kč? :shock: Sledujem ponuku aj českých chovateľov, ale také lacné som veru u nikoho nenašiel. Mohol by si napísať, u koho ich kúpim tak lacno? Už dlhšie si chcem tento druh zaobstarať. Ďakujem

kurec
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 1. Marca 2007, 20:58
Bydlisko: Krnov ( ČR )
Kontaktovať užívateľa:
Re: Poecilotheria smithi

Príspevok od užívateľa kurec » 23. Júla 2012, 00:32

simon napísal:
kurec napísal:Mám 4 kusy, okolo 8sv, patří mezi menší poecky spolu s mirandou a tigrinaweseli. U mě se teda spíš zahrabavají, než aby si udělali hnízdo někde za kůrou, cena v česku za 1-4 sv se pohybuje okolo 250kč/ks.
250 Kč? :shock: Sledujem ponuku aj českých chovateľov, ale také lacné som veru u nikoho nenašiel. Mohol by si napísať, u koho ich kúpim tak lacno? Už dlhšie si chcem tento druh zaobstarať. Ďakujem
Ahoj, třeba od Davida Šťastného, http://www.ifauna.cz/bezobratli/inzerce ... p-bach-ma/ , nebo pana Mutinského http://www.tarantulas.cz/?s=2-nabidka


Napísať odpoveď