RAID a vtackare

Sem umiestňujte svoje otázky ohľadom chovu, starostlivosti a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Thores
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31. Augusta 2007, 12:49

Príspevok od užívateľa Thores » 1. Októbra 2007, 01:35

no ja pouzivam vonne oleje a pavuci ziju
jestli ma nekdo informace o tom, sem s tim
je to firma satus
pry 100% prirodni esencialni oleje

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 24. Októbra 2007, 23:39

No u mna sem tam nieco take na hubebnie sa pouzije, no je to rozdiel pouzivat sprej sem- tam a raid do zasuvky co posobi permanentne. Tie spreje su v pohode ved nemame zemlanku tak sa aj niekedy vyvetra a na druhej strane inteligentny clovek a nebude sprejom lietat okolo terariek ani rodic ani surodenec predsa.

JarekM
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27. Júna 2012, 18:40
Re: RAID a vtáčkare

Príspevok od užívateľa JarekM » 14. Augusta 2012, 22:54

Zdravím, ja bych se chtěl spíš zeptat jak dluho po používání RAIDu je místnost pro sklípkany (vtáčkare) neobyvatelná?
Zůstávají rezidua látek hubících komáry dlouho ve vzduchu. Stačí dostatečně vyvětrat?

Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: RAID a vtáčkare

Príspevok od užívateľa metalkohol » 15. Augusta 2012, 23:31

Ja by som nestresoval, ešte na začiatku, z časti aj z neskúsenosti, ale predsa, v pohode som mal v zásuvke ten raid do zásuvky z ktorého sa uvolnuje tá tekutina. a výsledok, všetko OK ani náznak problémov, mal som vtedy iba jednu geniculatu, ale nemala žiadny problém, z časti asi preto že sú tam látky ktoré pôsobia primárne na komáre(muchy mi lietali po izbe akoby nič) a druhá vec nezabije to ani toho komára, iba oblbne, sadne na stenu a neštípe. to je moja skúsenosť, teraz by som to už asi neriskoval, predsa už by mi bolo lúto prísť o P.metallicu a podobne.
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics


Napísať odpoveď