Co studujeme - pokec na temu skola

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
surovy
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 30. Augusta 2010, 00:14
Bydlisko: senica

Príspevok od užívateľa surovy » 18. Septembra 2010, 08:23

Naaaa to ja uz nampo skole zepar roku... Sem zmaturovany pekar..... :) a intrak pfuuu no coment ...strach hruza a bordel... A podmienecne vyluceni mesic pred maturu :)
facebook...Riiso Surovy.....
kupim : Xenesthis immanis
Pamphobeteus fortis
Phormictopus platus
SS ponuky ,,, dakujem...

rebt
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 22. Júla 2010, 17:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa rebt » 27. Októbra 2010, 16:44

No skola... Stredna priemyslena skola. vystudovana elektrotechnika, elektronicke pocitacove systemy, informatika, neskor VS v Ziline, ale studium som prerusil, teraz pracujem v Brne v IBM a chystam sa tu dostudovat.
A. Geniculata, B.smithi, P.irminia, Cyriocosmus sp. Leetzi. a dalsie.

riesenie kazdeho problemu je dobre si prdnut...

Užívateľov profilový obrázok
Pike
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 18:01

Príspevok od užívateľa Pike » 27. Októbra 2010, 20:22

Masarykova Univerzita v Brne obor Systematická biológia a ekologia,zameranie zoologia

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 28. Októbra 2010, 13:27

nieco podobne aj ja
tu zvolen ekologia a vyuzivanie krajiny
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 28. Októbra 2010, 19:18

zabudol som spomenut ze uz zase studujem :D na dva roky som sa upisal umeleckemu kovacstvu (koncim maturitou, akurat ze ucivo musim stihnut za dva roky)

Užívateľov profilový obrázok
OrasM
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 20. Apríla 2009, 16:12
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa OrasM » 24. Septembra 2011, 21:02

Úspešne spromovaný na TUKE fakulta výrobných technológií, odbor počítačová podpora výrobných technológií. Teraz už začína tretí rok ktorý zarezávam, neprezradím kde :)

Užívateľov profilový obrázok
sharky
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 16:33
Bydlisko: trenčín
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa sharky » 24. Septembra 2011, 21:15

ja pojdem na hotelovku - kuchar casnik :) :D :D :D
Obrázok
FB- Đenis Čičo
Anything is possible for those who are willing to try
Go HARD or Go HOME !

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 30. Septembra 2011, 17:49

sharky napísal:ja pojdem na hotelovku - kuchar casnik :) :D :D :D
vidis a uz teraz sa sam sebe smejes :D :D :D
0,1 H. longipes 9.zv 25e 0,1 H. maculata 9.zv 20e 1,1 H. hercules 8.zv/ adult 25e 0,1 Ch. fimbriatus 9.zv 20e 0,1 L. violaceopes 6. zv 35e Ceratophrys cranwelli cca 6cm 30e B. albopilosa 5.zv, boehmei 4.a6.zv, emilia 4zv, klaasi 2.a3.zv, smithy 5.a6.zv po 2ks 30e splou 0,0,4 P. lugardi 6.z 20e PM

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 30. Septembra 2011, 22:16

ja mám "onedlho" maturu...nič neviem a je to super :-D ...neviem ako zmaturujem z angliny :-D ..slovina vpohode :-) a odborné sa dajú
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 27. Novembra 2012, 03:21

no..trošku to tu oprášim...ani neviem ako a bol som pustený ku maturám a čo je dôležitejšie-aj som zmaturoval :-D :-D...boh bol ku mne tak milosrdný, že za mňa napísal prijímačky na výšku (musel to byť on..alebo viem dobre tipovať :-D ) a momentálne som v Prahe .... zemědelská univerzita- FAPPZ - špeciálne chovy (otázky typu: ,,čo zo mňa bude" , si nechajte :-D sám to neviem...ale asi nejaký špeciálny chovateľ :-D )
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

Idu
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19. Júla 2010, 22:36
Bydlisko: Medzev
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa Idu » 27. Novembra 2012, 17:24

Co s teba bude? No predsa chovatel vtackarov :)

Mna by skor zaujimalo, kolko percent ludi ma moznost aj pracovat v odbore ktory vystudovalo, aspon nejaky cas? Ja som vystudoval lesnictvo (podla mna najkrajsie povolanie) a pracoval som "az" dva roky. V tom case som bol jedniny zo cca 60 ludi co sme skolu skoncili !!! Po tom co ma vykopli, som si nasiel pracu v zahranici ako elektrikar, ved je to skoro to iste :D

Užívateľov profilový obrázok
sharky
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 16:33
Bydlisko: trenčín
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa sharky » 27. Novembra 2012, 23:55

hmm ja mam rok na vyber strednej , no asi vyberem IT kedze to mam celkom blizko / trencin - dubnica / a ak ma zoberu budem mat MacBook cize motivacia silna :)

:D ale popri tom by som sa od 21tky chcel venovat pavukom a hadom a celkovo teraristike fakt naplno :) najviac by som chcel robit v prehistoricpets , uz je jedno ze co by som pre nich robil ale najviac by sa mi pacila praca s hadmi a genetika / neni na skodu si daco o otm pozerat uz teraz :) ) a + k tomu na design webu a tak sa zide aj grafik no urcite chcem mat kontakt s timi zvieratami a celkovo pracovat s nimi na ich projektoch s farebnymi retinami . , uz som s nimi aj písal tak uvidime no este 7 rokov na to mam a som rad ze som zacal tak "skoro" s chovom :) mozno sa mi nakonec fakt daco podari :mrgreen:
Obrázok
FB- Đenis Čičo
Anything is possible for those who are willing to try
Go HARD or Go HOME !

Užívateľov profilový obrázok
perkunas
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 20. Novembra 2012, 12:52
Bydlisko: Rimavské Brezovo, Senica
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa perkunas » 28. Novembra 2012, 11:31

Idu napísal:Co s teba bude? No predsa chovatel vtackarov :)

Mna by skor zaujimalo, kolko percent ludi ma moznost aj pracovat v odbore ktory vystudovalo, aspon nejaky cas? Ja som vystudoval lesnictvo (podla mna najkrajsie povolanie) a pracoval som "az" dva roky. V tom case som bol jedniny zo cca 60 ludi co sme skolu skoncili !!! Po tom co ma vykopli, som si nasiel pracu v zahranici ako elektrikar, ved je to skoro to iste :D
No ja som studoval 9 rokov letectvo (4 stredna 5 vysoka) a hned po vyske som siel kopat jarky :D nebolo kde robit taj aj protipovodnove prace museli stacit, teraz sice pracujem u firmy co vyraba vlastne lietadielko ale som na cnc freze takze mi to ani neprde ze robim na lietadle , obcas sa sice nieco zadari a aj na hale maju nieco pre mna , ale to nieje casto :/ . Uvidime dako tu chcem este pozivorit a potom skusat dalej ked uz budem moct aj nejaku prax napisat do zivotopisu okrem kopania jarkov :D
Brachypelma Smithi 12zv. 0,1 7cm
Acanthoscurria Geniculata 5zv 0,0,1 1,5cm
2x Avicularia Versicolor 8zv. 1,1 4cm
Lasiodora Parahybana 9zv. 1,0 3,5cm
Poecilotheria Striata 7zv. 0,0,1 4cm

kurec
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 1. Marca 2007, 20:58
Bydlisko: Krnov ( ČR )
Kontaktovať užívateľa:
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa kurec » 29. Novembra 2012, 17:14

sharky napísal:hmm ja mam rok na vyber strednej , no asi vyberem IT kedze to mam celkom blizko / trencin - dubnica / a ak ma zoberu budem mat MacBook cize motivacia silna :)
Radši bych to ještě zvážil, jít studovat informatiku a fandit Macu? To mi nejde moc do hlavy..

ad: Já mám střední školu za sebou obor EPS ( elektronické počítačové systémy ), byl jsem na VŠ na VUT FIT , z tama jsem v prvním semestru odešel, teď dělám VŠ v Ostravě, jsem ve 3. ročníku, obor Informační technologie, pracuju v "oboru" jako servisní technik na vypočetní techniku, takže tak.. ;)

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 4. Decembra 2012, 23:34

sharky - sory ale IT, zvierata a graficky dizajn ... to su tri odbory od seba vzdialene na hony ... cakj ze budes studovat minimalne dalsich 10rokov s ambiciou a ta mozno skonci v hajzli
0,1 H. longipes 9.zv 25e 0,1 H. maculata 9.zv 20e 1,1 H. hercules 8.zv/ adult 25e 0,1 Ch. fimbriatus 9.zv 20e 0,1 L. violaceopes 6. zv 35e Ceratophrys cranwelli cca 6cm 30e B. albopilosa 5.zv, boehmei 4.a6.zv, emilia 4zv, klaasi 2.a3.zv, smithy 5.a6.zv po 2ks 30e splou 0,0,4 P. lugardi 6.z 20e PM

Užívateľov profilový obrázok
sharky
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 16:33
Bydlisko: trenčín
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa sharky » 5. Decembra 2012, 22:05

ja som myslel tak ze na IT pojdem na strednu , co bude potom ani boh nevie :D a ak by som sa daco naucil tak design stranok a tak ... a zvieratka su samozrejmost ak nie v prehistoricpets u mna v izbe isto :)
Obrázok
FB- Đenis Čičo
Anything is possible for those who are willing to try
Go HARD or Go HOME !

domi
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 2. Novembra 2012, 21:04
Bydlisko: Trenčín
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa domi » 11. Decembra 2012, 23:44

je to kvazi jedno aku mas strednu .. mozes ist na slovensku na akukolvek skolu.. ale pokiual chces nejaku vynikajucu zahranicnu skolu napriklad v anglicku tak si zamakas osobne mam dvoch kamosov co studuju/studovali v dost dobrych skola a je to masaker....
mozes len dufat ze za ten cas co skolu dokoncis nebude situacia taka aka je a bude sa dat najst robota lahko

Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa metalkohol » 17. Decembra 2012, 01:43

Hlavne nech ťa to baví, ja mám strednú čo som robil z núdze cnosť, nebavila ma maximálne, v tom odbore som skúšal aj vysokú a dva krát, a dopadlo to tak že dovi dopo :D na IT nemusíš študovať v podstate ani strednú ani vysokú, mám kamoša čo študoval strednú somnou, titul má z hnojariny a je web dizajnér.... Samozrejme to študovať môžeš, je to minimálne praktická výhoda. Ale sú ITčkari zo strednou, a sú za vodou :D proste záleží čo vieš a nie čo máš na papieri :) Ja som vyštudoval strednú Vinársku školu v Modre, a okrem pitia ma to vôbec ale vôbec nebaví :D Robím ako kontrolór/inšpektor kvality predtým to boli Logitech klávesnice, teraz Peugeot v Trnave.
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics

domi
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 2. Novembra 2012, 21:04
Bydlisko: Trenčín
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa domi » 4. Januára 2013, 11:01

zavidim ti kontrolora kvality ja som manazment kvality studoval a mozem zavidiet taky post :)
skoda ze ta vinarina nebavi :) mna zaujima vsetko o vine :D
nechcesi vymenit zivoty? :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa metalkohol » 4. Januára 2013, 12:10

no povedal by som že je to ako byť jednooký medzi slepými :D už keď si vo výrobe, tak sa aspoň nenarobím :) ajkeď som teraz neni v manažmente kvality ale v zaprdenom peugeote, a to je dosť na prd. Vinarina hlavne normálnemu človeku ktorý podnik nevedie, alebo aspon nieje predák v pivnici nevynáša vieš, je fajn keď ťa to baví, ale zo 300 - 400 € v bratislavskom kraji nezaplatíš ani nájom, energie a cestovanie :)
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics

Užívateľov profilový obrázok
Skippy
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 20. Októbra 2007, 19:58
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:
Re: Co studujeme - pokec na temu skola

Príspevok od užívateľa Skippy » 15. Januára 2013, 09:01

Hlásim sa ako druhák z PRiF UK :) .... tam máme jeden pekný kabinet na katedre s vtáčkarmi a jednou veľkou škaredou chlpatou tegenariou či čo je to :lol:


Napísať odpoveď