Haplopelma lividum

Fórum venované toxicite, jedom, uhryznutiam a ich predchádzaniu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
Nerez
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 8. Októbra 2007, 10:00
Bydlisko: Olomouc, CZ
Haplopelma lividum

Príspevok od užívateľa Nerez » 15. Októbra 2007, 12:20

Zdravím, chtěl bych se zeptat chovatelů Haplopelmy lividum. Pokousala někoho a jestli ano, co následovalo? Už sem zde četl nějaké příznaky a chtěl bych se zeptat ještě...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 15. Októbra 2007, 20:38

co pokusala ta ?? alebo sa chystas ?? .---- mna nastastie este nekusla ... ale vlastne ani neviem ze ju mam .... vkuse je pod zemou .. a dokonca som zistil ze mi ani zvlek nevyhodila vonku ...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Nerez
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 8. Októbra 2007, 10:00
Bydlisko: Olomouc, CZ

Príspevok od užívateľa Nerez » 15. Októbra 2007, 21:01

No nekousla pač ji nemám. Ale chci ji. Ale teda pokud je furt zalezlá, to už rovnou mužu mít prázdný terárko s dírou v zemi :D Ale je nádherná, doma by mi ale asi toxičák neprošel :cry:

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 8. Decembra 2007, 10:39

nerez ja som mal asi mesiac lividumku pokial jej spravis podmienky aby si spravila noru pri skle tak by to malo byt v pohode ja som tak ucinil a vidim ju stale .....
jop parahybanka 9 zvl.... :))))a dalsie pavuciky
Kosice

adrogans
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 15. Septembra 2008, 13:31

Príspevok od užívateľa adrogans » 24. Septembra 2008, 10:15

Chalani, dost zavisi od toho akeho mate jedinca. Moja lividumka sice nebola vidiet mesiac az dva pocas zvliekania, ale aj predtym aj potom vychadza takmer kazdy vecer von - samozrejme musi byt tma v izbe. Takze nemas prbolem v zimnych mesiacoch tohto pavuka ukazovat aj navstevam.

A co sa jedovatosti tyka - problem je iba dat ho do teraria. Je fakt rychly a ma nevyspytatelne spravanie. Ale ked uz ma noru je to v pohode. V priapade strachu vzdy zalezie do nory, ale do tej radsej nevrtaj :D


Napísať odpoveď