napad

Vaše otázky ohľadom fóra, registácie, nejasnosti, nápady a návrhy na jeho zlepšenie

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Užívateľov profilový obrázok
atttack
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 18. Októbra 2007, 01:29
Bydlisko: Košice
napad

Príspevok od užívateľa atttack » 21. Októbra 2007, 16:14

mam taky napad je to nieco co mi tu chyba...mozno preto lebo som bol nato zvyknuty z inych for na ktore som chodil napr o posilovani...bolo tam nieco ako treningove logy kde si kazdy dal vlastny prispevok a pisal tam ako mu ide jeho posilovaci plan a ake zlepsenia dosahuje...co cvicil a tak.....noo a napadlo ma ze co keby tu sme mali nieco take ze proste kazdy by mal jednu vlastnu temu a v nej si bude pisat zaujimavosti alebo postrehy a problemy v jeho chove....podla mna by to celkom bodlo a kazdy by mal prehlad ako je natom iny s pavukmy (ak je oto zaujem)...tak co vy nato?...len tak:)
Pavuky:
Brachypelma smithi 13zvl
Lasiodora parahybana 13 zvl
Acanthoscuria geniculata 6 zvl
murinus 7 zvl
Stromatopelma calceatum 2zvl
Brachy vagans 1 zvl

Euscorpius

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 21. Októbra 2007, 16:19

Beriem. Super napad :)

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:
Re: napad

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 21. Októbra 2007, 17:23

atttack napísal:mam taky napad je to nieco co mi tu chyba...mozno preto lebo som bol nato zvyknuty z inych for na ktore som chodil napr o posilovani...bolo tam nieco ako treningove logy kde si kazdy dal vlastny prispevok a pisal tam ako mu ide jeho posilovaci plan a ake zlepsenia dosahuje...co cvicil a tak.....noo a napadlo ma ze co keby tu sme mali nieco take ze proste kazdy by mal jednu vlastnu temu a v nej si bude pisat zaujimavosti alebo postrehy a problemy v jeho chove....podla mna by to celkom bodlo a kazdy by mal prehlad ako je natom iny s pavukmy (ak je oto zaujem)...tak co vy nato?...len tak:)
ak o to bude zaujem mozme nieco take zrealizovat.

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 21. Októbra 2007, 20:33

je to kazdopadne zaujimavy napad :D ja urcite suhlasim, som zvedavy co na to skusenejsi chovatelia a admini - bebekexxa si ocividne "namotal" :D
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Janett
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 24. Augusta 2007, 19:35

Príspevok od užívateľa Janett » 21. Októbra 2007, 20:49

...........Zaujalo .........

Užívateľov profilový obrázok
atttack
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 18. Októbra 2007, 01:29
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa atttack » 21. Októbra 2007, 21:01

ide hlavne oto aby kazdy mal prehlad...a aj napriklad riesenie problemov bude lahsie nebudu sa zakladat nove temy tam ale tu alebo proste to je jedno hlavna myslienka je taka aby kazdy mal svoju jednu temu a tam si robil ´´poznamky´´ resp zaujimavosti atak
Pavuky:
Brachypelma smithi 13zvl
Lasiodora parahybana 13 zvl
Acanthoscuria geniculata 6 zvl
murinus 7 zvl
Stromatopelma calceatum 2zvl
Brachy vagans 1 zvl

Euscorpius

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 21. Októbra 2007, 21:35

velmi nice napad,

a myslim ze by uz tolko netrpeli temy zaoberajuce sa konk. druhmy vtackarov a mohli by v nich byt iba tie zakladne aj vedeckejsie veci a nie samy pokec.


-zaujalo-
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 21. Októbra 2007, 21:47

no tak ako vidim uspech by to mohlo mat, tak ak chcete ja vam teraz taku sekciu vyrobim aj hned, ale chcem povedat este aby ste to zvazili lebo do novej lasiodory ide aj moznost prihlasenia sa a vedenia si vlastnych on-line zaznamov, noviniek, zoznam chovu, fotogaleria, vlastne kazdy chovatelo bude mat vlastny maly blog, akoby stranku o svojom chove a z toho my potom budeme robit nejake stastistiky, ze napr. o kolkych kusoch nejakeho druhu vieme a podobne, aky je najchovanejsi druh, najcastejsi odchov...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 21. Októbra 2007, 21:54

bebe - to malo byt prekvapko ?? lebo to je bomba napad :!: :!: :!:

inak uz ti poslem tie fotky ... presne zajtra rano :wink:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 21. Októbra 2007, 22:10

bebekexxx napísal:no tak ako vidim uspech by to mohlo mat, tak ak chcete ja vam teraz taku sekciu vyrobim aj hned, ale chcem povedat este aby ste to zvazili lebo do novej lasiodory ide aj moznost prihlasenia sa a vedenia si vlastnych on-line zaznamov, noviniek, zoznam chovu, fotogaleria, vlastne kazdy chovatelo bude mat vlastny maly blog, akoby stranku o svojom chove a z toho my potom budeme robit nejake stastistiky, ze napr. o kolkych kusoch nejakeho druhu vieme a podobne, aky je najchovanejsi druh, najcastejsi odchov...
genialne bebe :D klobuk dole - uz sa na tesim, ako si prezriem napr. brachyho chov :lol:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 21. Októbra 2007, 23:08

zase jedna dobra sprava, som rad ak sa nieco deje, ak bude treba pomoct s niecim , cokolvek na zlepsenie grafickej casti , rad pomozem...
Naposledy upravil/-a PiXeL v 21. Októbra 2007, 23:21, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 21. Októbra 2007, 23:08

Puks napísal:
bebekexxx napísal:no tak ako vidim uspech by to mohlo mat, tak ak chcete ja vam teraz taku sekciu vyrobim aj hned, ale chcem povedat este aby ste to zvazili lebo do novej lasiodory ide aj moznost prihlasenia sa a vedenia si vlastnych on-line zaznamov, noviniek, zoznam chovu, fotogaleria, vlastne kazdy chovatelo bude mat vlastny maly blog, akoby stranku o svojom chove a z toho my potom budeme robit nejake stastistiky, ze napr. o kolkych kusoch nejakeho druhu vieme a podobne, aky je najchovanejsi druh, najcastejsi odchov...
genialne bebe :D klobuk dole - uz sa na tesim, ako si prezriem napr. brachyho chov :lol:
no pochybujem ze kazdy sa podeli so svojim chovom

Užívateľov profilový obrázok
atttack
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 18. Októbra 2007, 01:29
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa atttack » 21. Októbra 2007, 23:11

a ten vlastny blog sa kde sa spravit alebo kedy sa bude dat?...a bude moznost aj pozriet si ine blogy ako valstny?lebo ide aj oto aby som videl kto ako chova svoje druhy a z toho potom plynu nejake ponacuenia a tak
Pavuky:
Brachypelma smithi 13zvl
Lasiodora parahybana 13 zvl
Acanthoscuria geniculata 6 zvl
murinus 7 zvl
Stromatopelma calceatum 2zvl
Brachy vagans 1 zvl

Euscorpius

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 21. Októbra 2007, 23:38

no bude to tu priamo na lasiodore to bude. Ako sa otvori stranka bude moznost sa prihlasit do systemu a bude tu kolonka blogy uzivatelov, kde bude zoznam uzivatelov ktory maju vytvoreny blog resp stranku so zoznamom druhov a chovatelskymi poznatkami a urcite budu aj dake moznosti vymienat pavuky virtualna burza a podobne. Zrealizovane to bude cim skor :-) mame velky projekt k celej lasiodore ale momentalne s thefoxom velmi vela povinnosti takze az sa trochu uvolnime, pustime sa do toho a dufam ze vsetkych prijemne prekvapime.

Užívateľov profilový obrázok
atttack
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 18. Októbra 2007, 01:29
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa atttack » 22. Októbra 2007, 00:04

ked sa bude do tych blogov dat pozerat ze ako kto chova...tak potom nemusis zakladat novu temu:)ja neviem no:)
Pavuky:
Brachypelma smithi 13zvl
Lasiodora parahybana 13 zvl
Acanthoscuria geniculata 6 zvl
murinus 7 zvl
Stromatopelma calceatum 2zvl
Brachy vagans 1 zvl

Euscorpius

Lukas
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16. Februára 2006, 21:13

Príspevok od užívateľa Lukas » 22. Októbra 2007, 01:51

No ja myslim ze to neni zly napad...teda je to velmi dobry napad a urcite ho vseci uvitaju...tak chlapy, len do toho...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 22. Októbra 2007, 08:49

Puks napísal: genialne bebe :D klobuk dole - uz sa na tesim, ako si prezriem napr. brachyho chov :lol:
myslis ze by sa mu chcelo vypisovat to kvantum veci co ma doma ?? pochybujem.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 22. Októbra 2007, 12:21

aj ja pochybujem :wink: ale o to radsej by som to kvantum videl :D
uz len adminom zazelat prijemnu pracu :)
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
atttack
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 18. Októbra 2007, 01:29
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa atttack » 22. Októbra 2007, 13:28

pomoze to vsetkym urcite:)
Pavuky:
Brachypelma smithi 13zvl
Lasiodora parahybana 13 zvl
Acanthoscuria geniculata 6 zvl
murinus 7 zvl
Stromatopelma calceatum 2zvl
Brachy vagans 1 zvl

Euscorpius

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 22. Októbra 2007, 14:56

tak chlapci, zatial sa mozete realizovat tu:
http://forum.lasiodora.sk/viewforum.php?f=15
založte si vlastné témy s menom ako je vaš login a píšte si tam čokolvek uznáte za vhodné (v rámci slušnosti)

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: napad

Príspevok od užívateľa Sceptic » 22. Októbra 2007, 15:18

atttack napísal:mam taky napad je to nieco co mi tu chyba...mozno preto lebo som bol nato zvyknuty z inych for na ktore som chodil napr o posilovani...bolo tam nieco ako treningove logy kde si kazdy dal vlastny prispevok a pisal tam ako mu ide jeho posilovaci plan a ake zlepsenia dosahuje...co cvicil a tak.....noo a napadlo ma ze co keby tu sme mali nieco take ze proste kazdy by mal jednu vlastnu temu a v nej si bude pisat zaujimavosti alebo postrehy a problemy v jeho chove....podla mna by to celkom bodlo a kazdy by mal prehlad ako je natom iny s pavukmy (ak je oto zaujem)...tak co vy nato?...len tak:)
Myslim, ze posilnovanie a chov vtackarov su dost odlisne veci, kde zla rada moze zabit vtackara alebo vam poskodit zdravie (to plati aj pri posilnovani). Nie som moc nadseny. Problem je kontrola prispevkov, bojim sa aby po P. irminia sa neodporucali na ruku Pterinochylusi a podobne. Niektory prispievatelia tu pisu naozaj divoke prispevky, ktore nemaju s chovom nic spolocne. Dalsi problem je rozdrobenie informacii o danom druhu, ktory sa moze nachadzat na viacerych blogoch. Nepredpokladam, ze si tu zacnu pisat blog skusenejsi chovatelia, mame problem dohodnut sa aby nam napisali clanok. Som zvedavy kolky zvas, ktori boli napadom nadseny si budu blog viest a ako dlho im to vydrzi.

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 22. Októbra 2007, 16:16

sceptic = skeptik :lol:
a ty si planujes viest dennik? tvoje skusenosti a specializacia na juhoamericke vtackare by mohli byt napomocne :D
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 5. Decembra 2007, 11:19

Puks napísal:sceptic = skeptik :lol:
a ty si planujes viest dennik? tvoje skusenosti a specializacia na juhoamericke vtackare by mohli byt napomocne :D
Ako blogery nejako dosla minimalne polovici stava a chut pisat.

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 6. Decembra 2007, 01:03

ked ja skoro vobec nie som doma a o pavuky sa stara brat... moc toho nenapozorujem.. :cry:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 10. Decembra 2007, 13:01

ja som mimo .... :(
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)


Napísať odpoveď