Bolo nájdených 7 zhôd
- 22. Apríla 2011, 15:37
- Fórum: Začiatočnícke otázky a problémy
- Téma: Čo je to za druh?
- Odpovedí: 22
- Zobrazení: 11479
Re: Čo je to za druh?
Zdravíím....Netušííte niekto co je to za druh??..Dakujem 
- 22. Apríla 2011, 10:48
- Fórum: Terárium
- Téma: FOTO vasich terarii
- Odpovedí: 911
- Zobrazení: 416286
Re: FOTO vasich terarii
Hej noo nieco na tom bude
Tie názvy nie su mojou silnou stránkou
...Aaale je to peknýý nerváák 
- 21. Apríla 2011, 21:53
- Fórum: Terárium
- Téma: FOTO vasich terarii
- Odpovedí: 911
- Zobrazení: 416286
Re: FOTO vasich terarii
Hmm ja sa riadim hesom čím viac tým lepšie.....
....Aa akvarivoe neakvariove hlavne ze tam nieco je
...Hej noo mam Lasiodoru polycuspulatus a tá zvykne častejšie prehrabávať substráát 
- 21. Apríla 2011, 18:36
- Fórum: Terárium
- Téma: FOTO vasich terarii
- Odpovedí: 911
- Zobrazení: 416286
Re: FOTO vasich terarii
Nooo tu žiarovku tam mám asi dva roky a do teraz sa jej nic nestalo....A je to len 15W a max. teplota je tam 25 stupnov....A na tejto stránke som sa docítal ze smithke vyhovuje teplota okolo 28 stupnov 
- 21. Apríla 2011, 17:16
- Fórum: Terárium
- Téma: FOTO vasich terarii
- Odpovedí: 911
- Zobrazení: 416286
Re: FOTO vasich terarii
Noo newiem súú tam prvýý deň.....Ale dúfam ze jej nebude prepíínať 
- 21. Apríla 2011, 16:22
- Fórum: Terárium
- Téma: FOTO vasich terarii
- Odpovedí: 911
- Zobrazení: 416286
Re: FOTO vasich terarii
Dikyy....
Snažil som sa urobiť jej utulny domow 
- 21. Apríla 2011, 15:38
- Fórum: Terárium
- Téma: FOTO vasich terarii
- Odpovedí: 911
- Zobrazení: 416286
Re: FOTO vasich terarii
Moja Smithi