Bolo nájdených 7 zhôd

od užívateľa skank
22. Apríla 2011, 15:37
Fórum: Začiatočnícke otázky a problémy
Téma: Čo je to za druh?
Odpovedí: 22
Zobrazení: 11479

Re: Čo je to za druh?

Zdravíím....Netušííte niekto co je to za druh??..Dakujem :wink:
od užívateľa skank
22. Apríla 2011, 10:48
Fórum: Terárium
Téma: FOTO vasich terarii
Odpovedí: 911
Zobrazení: 416286

Re: FOTO vasich terarii

Hej noo nieco na tom bude :D Tie názvy nie su mojou silnou stránkou :) ...Aaale je to peknýý nerváák :)
od užívateľa skank
21. Apríla 2011, 21:53
Fórum: Terárium
Téma: FOTO vasich terarii
Odpovedí: 911
Zobrazení: 416286

Re: FOTO vasich terarii

Hmm ja sa riadim hesom čím viac tým lepšie..... :D....Aa akvarivoe neakvariove hlavne ze tam nieco je :D...Hej noo mam Lasiodoru polycuspulatus a tá zvykne častejšie prehrabávať substráát :D
od užívateľa skank
21. Apríla 2011, 18:36
Fórum: Terárium
Téma: FOTO vasich terarii
Odpovedí: 911
Zobrazení: 416286

Re: FOTO vasich terarii

Nooo tu žiarovku tam mám asi dva roky a do teraz sa jej nic nestalo....A je to len 15W a max. teplota je tam 25 stupnov....A na tejto stránke som sa docítal ze smithke vyhovuje teplota okolo 28 stupnov :)
od užívateľa skank
21. Apríla 2011, 17:16
Fórum: Terárium
Téma: FOTO vasich terarii
Odpovedí: 911
Zobrazení: 416286

Re: FOTO vasich terarii

Noo newiem súú tam prvýý deň.....Ale dúfam ze jej nebude prepíínať :D
od užívateľa skank
21. Apríla 2011, 16:22
Fórum: Terárium
Téma: FOTO vasich terarii
Odpovedí: 911
Zobrazení: 416286

Re: FOTO vasich terarii

Dikyy.... :wink: Snažil som sa urobiť jej utulny domow :)
od užívateľa skank
21. Apríla 2011, 15:38
Fórum: Terárium
Téma: FOTO vasich terarii
Odpovedí: 911
Zobrazení: 416286

Re: FOTO vasich terarii

Moja Smithi