Boli nájdené 3 zhody
- 11. Augusta 2007, 14:39
- Fórum: Začiatočnícke otázky a problémy
- Téma: Kŕmne zvieratá
- Odpovedí: 126
- Zobrazení: 56470
to viem že mu môže aj ublížiť treba to sledovať.ale po zvlecení to nebude problém podľa mňa ked mu tam dám.diss napísal:ja mojim cervou nedavam, jak uz dakto tu pisal nevies ci cerva uz zozral alebo je dakde zahrabany a ked sa ti zacne zvliekat pavuk a cerva tam este stale ma moze mu narobit problemy
- 11. Augusta 2007, 13:05
- Fórum: Začiatočnícke otázky a problémy
- Téma: Kŕmne zvieratá
- Odpovedí: 126
- Zobrazení: 56470
Re: Kŕmne zvieratá.
Pixel.aha takže herkulovi to budem dávať zbytočne.no parahybane vyskúšam.uvidíme čo to urobí.kamarát dal svojmu takého väčšieho nenápadne ma ako sa volá a pavúk normálne obalil zem pavučínov a zdvihol ju vraj ako keby kanál Hehe.ale on je dospeli ten pavúk.
- 11. Augusta 2007, 12:30
- Fórum: Začiatočnícke otázky a problémy
- Téma: Kŕmne zvieratá
- Odpovedí: 126
- Zobrazení: 56470
Kŕmne zvieratá
Pavucikom dávam zrat cvrcky tým väčším 6-7 zvlek.ako zjedia cervov ked sa zahrabu?či to im netreba?